0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde (403 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar ya ne olur bana akıl verin benim kaynanam iyidir hoştur bana bir zararı yoktur ama herşeye aşırı aşırı karışır herşeye bir fikri vardır aklınıza gelebilecek herşeye karışıyor mesela bir örnek vereyim gerisine söz karar verin.

Kızımın altını degistim bezide balkonda bez için ayrı bir çöp kovasi koydum onun içine koyuyorm bana diyor onu niye oraya atiyon banyoya ya yada tuvalete at sürekli bunu diyor sonra çamaşır makineye atıyorum her atmamda diyor Murat'ın iş kıyafetini attın mı sonra diyor kıyafet kurudu mu nasıl ise gidecek ya anne diyorum sen yokken ben nasıl yıkayıp kurutuyorsam birak şimdi de öyle yapayım ama yok kadin anlamiyor ha bide şey var kızımı emziriyorum diyor az da öbür memeni ver bunda çok emdi ya işte diyorum ya büyük küçük herşeye karışıyor ben kırmadan bunun üstesinden nasıl gelebilirim çünkü gerçekten çok bunaltiyor insanı ne olur yardım edin bana

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Anne ben çocuk sahibi olmuş bir insanım her şeyi de böyle karışmam zoruma gidiyor cahil miyim ben hiçbir şey bilmiyormuşum gibi davranma bana de
(403 puan) tarafından
Gerçekten insanı bıkkınlık derecesine getiriyor yani küçük çocuk değiliz sonuçta tmm kendince doğru bisy yaptığını sanıyor ama karşıdaki insanı hiç düşünmüyor
-Reklam-
0 oy
(52 puan) tarafından
Valla canım aynı benim kaynanamı anlatmışsın   kaç kez uyardım ikaz ettim anlamadı ilk zamanlar gene aynı karışıyor ama benim kaynanamın kötülük olmadığını  biliyorum beni kızı gibi gördüğü için ve ben ilk evlendiğinde çok ev işi bilmezdim okuduğum ve calistigim icin neyse karışırdı herşeye bende sınır olurdum sonra sonra bıraktı baktı ki ben yemekleri temizliğini ondan ıyi yapıp övgü alıyorum o zaman bıraktı. Eğer ki senin kaymanın bu durumu bilerek yaptığını düşünüyorsan sırf karışmak için buna engel ol en başından sen izin verirsen daha da yüz bulur bence herşeyine karışır direk söylemelisin bence bu durumu ki anlasin sana karışmasın 
(403 puan) tarafından
İşte cnm sırf eşim hatrina katlanıyorm eşim diyor lütfen bisy deme babam yeni öldü az daha dayan ben gereğini yapcm diyor
(52 puan) tarafından
O zaman esin için sabret canım birde daha yeni babasını kaybetmiş sen sabret büyüklük senden kalsın hoşgörülü ol
(403 puan) tarafından
İşte bakalım sabır taşım ne zmn çatlayacak
(52 puan) tarafından
Canım herkesin bir sabrının sonu var ama bence aranizda çok büyük bir sorun yoksa kendini bu kadar stres yapma sen Yoruluyorsun kendimden biliyorum en son piskolojim bozulacaktı ki buna dur dedim yoksa gidişat ıyi olmuyor takdıkça takıyorsun her hareketine
(403 puan) tarafından
Peki sence bn nasıl dur diyeyim
0 oy
(1,252 puan) tarafından
Bence gül geç benimkide öyle ama kalbini kirmiyorum gülüp geçiyorum bildiğimi yapıyorum böyle ufak şeyler için kalp kırmaya gerek yok bence
(403 puan) tarafından
Ya tabiki kalp kırmaya gerek yok kalbini kırmak zaten istemiyorum ama böyle ufak tefek şeyler birikiyor insanı cinnet noktasına getiriyor
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Kaynananın burcu ne? 
(2,047 puan) tarafından
Yavrum kaynanan koç burcu, bu konu onun yönetme duygusundan kaynaklı sen ne dersen de o bunu yapıcak zaten inanki kötü niyeti yok ama bunu o da engelleyemez çünkü beyni öyle çalısıyor, lider ruhlu oldugu için sen sadece o öyle dediğinde annecim ben halledıyorumm de, ya da anne bu konuda iyi niyetini inanıyorum ama ben zaten biliyorum de, kaynanan da o zaman kendini geri çeker
(403 puan) tarafından
Kız senin mesleğin ne valla kaynanam tipkisinin aynısı valla yapma etme demekten ben usandım
(2,047 puan) tarafından
Canım hiç yıpratma kendini değişmeyecek çünkü sadece o bunun karakteri bununla barışmaya bak, hiç kırma tatsızlık olmasın o sana değil herkese karşı öyle, ben azcık da olsa astroloji ile ilgilenıyorum tatlım :)
(403 puan) tarafından
Evet herkese karşı öyle gerçekten ama bana daha daha fazla karışıyor
(2,047 puan) tarafından
Yap karsılıklı Türk kahvesını tatlı tatlı konus :) sana diyecek ki sonunda kızım valla benım kötü nıyetim yok :D

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 252 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde Anne-bebek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 259 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Merve0016 (57 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 206 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,522 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 224 göst.