0 oy
250 göst.
Diğer kategorisinde (116 puan) tarafından
28 gün önce sezaryanla dogum yaptım çok şükür plansız bi gebelikti 2.cocugu kesinlikle düşünmüyorum uzun bir süre surec beni çok yıprattı en iyi korunma yöntemi nedir yardımcı olurmusunuz kizlar 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Spral taktır eşinde prezarvatif takıp geri çekilsin yapcak bişey yok  
(11,217 puan) tarafından
Bence direk demir kapi yaptirsin :) naptin bacim sen : D 3 yonten mi ayni anda mi uygulayacak : D
tarafından
Bunuda istemiyormuş plansız olmuş kız 2.ye kesin yöntem buldum :)))
(11,217 puan) tarafından
Ben 4 yil en basit yöntemle korundum. Istedigim ayda hamile kaldim. Bu kaza olayida bana hep cok sacma gelmistir. En basit yöntem bile beni 4 yil korumusken.
(116 puan) tarafından
Benim icin plansizdi esim için öyle olduğunu düşünmüyor ztn :D
-Reklam-
0 oy
(1,430 puan) tarafından
2 sene oldu doğum yapalı 40ım çıktı direk spiral taktırdım diğerlerine hem güvenmiyorum hemde yan etkileri çok fazla kafam rahat 
(112 puan) tarafından
Aynen valla bn 4sene spiralle korundum çıkardım şuan 6aylık gebeyim
0 oy
(4,159 puan) tarafından
Ben spiral taktirmayi dusunuyorum, ilk gebeligim simdilik dusunmuyoruz 2.yi 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Eşin korunabilir
0 oy
tarafından
Bende hormonlu spiral taktırdım ama adetim çok olduğu için doktor tavsiyesi üzerine 3 yıl oldu   eşim bazen prezervatif te kullaniyor şimdiye kadar hiçbir sorun olmadı bu normal spiral göre daha etkili oluyormuş diye duydum Google den  de bakabilirsin 
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Ben geri cekilme yonteminide spiralide korunaklı gormuyorum en iyisi kendini baglatcaksin bir ömür dusunme derdin olmucak benim yasim tutsaydi bende oyle yapcaktim 
(116 puan) tarafından
Niye kendimi bağlatıyım ki tek cocukta?
(2,351 puan) tarafından
Ben zaten ornek verdim kendini baglat demedim sen sormusun ya nasil korunayim diye herkeste demis geri cekilme spiral falan ama onlar korunakli degil bunuda bilmis ol
(11,217 puan) tarafından
Geri cekilmeyle 4 yil korundum. Istedigim ayda hamile kaldim. Sayisiz korunma yontemi var hepsinden en zararsz ve temizi bu. Digerlerinin hic birini saglikli bulmuyorum cunku
0 oy
tarafından
Spiral öneririm kaymadığı sürece 5-10 yıl korur ek koruma da gerektirmiyor..hap ve prezervatif maliyetli yöntem unutma riskin yüksek oluyor hapı her gün içmen gerekecek unutursan ertesi gün hapı içmelisin falan..iğneleri hiç kimse önermiyor yan etkisi ağır oluyor..spiral maliyetsiz saeece kayma riski oluyor çıkartıp yeniden takılabiliyor
0 oy
(74 puan) tarafından
Basta spiral taktirmayi dusunuyodum sonra spiralle bile hamile kalanlari duyunca hani kayma durumu vs.oluyomus korktum kızım 2 yaşına girecek hala prezervatifle korunuyoruz prezervatif+geri çekilme en iyisi bence

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 338 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Birsenaslann90 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 300 göst.
31 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Nurss (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 218 göst.
22 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cilek99 (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 254 göst.
20 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Aysenr42 (348 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...