0 oy
84 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (392 puan) tarafından

Kızlar geçen gün dinlene dinlene banyoyu tuvaleti yıkadım. Ardından grip oldum. Virüs değilim ateşim öksürüğüm yok. Üşütmeden dolayı oldu. Bu hafta doğum ihtimalim var. Sezeryan olcak. Gripliyken doğuran varmı? Çocuğumu emzirebilecekmiyim? Çok korkuyorum yeni doğdu emzirtmezler diye! :(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm bol bol vitamin al inşallah en kısa zamanda atlatırsn çok geçmiş olsn
(392 puan) tarafından
Amin İnşaAllah cnm. Alıyorum. Decavit b12 d3 magnezyum kullanıyodum zaten. 2 gündürde c vitamini kullanıyorum banamısın demiyo. Başımı kaldıramıyorum.
tarafından
Cnm bir doktora gitsen
(392 puan) tarafından
Yarın randevumuz var cnm gidicem İnşaAllah
tarafından
Çok geçmiş olsn cnm inşallah bir an önce atlatırsın
(392 puan) tarafından
Amiinn İnşaAllah
-Reklam-
0 oy
(7,396 puan) tarafından
vala bugunde ben gırıp oldum doguma daha cok ta ısallah bebege bısey olmaz 
(392 puan) tarafından
Doğumuda tetikliyomuş grip. Olduğumfan beri kasılmalarım ağrılarım arttı. Çocuk fırlıycak gibi
0 oy
tarafından
düzenlendi
Bende aynı oldum doğuma yakin n ne yaptimsa geçmedi serum takmaya gittim takmiyorlar biliyorum ama dedim parolu serumla takın biliyorum serum takmadan iglesmem diye. Yok dedi Dr. Dedim doğumum yakın gruplu şekilde çocuğumu kucaklamak istemiyorum diyince tamam dedi parol serumla aldım iglestim canım. Ki ben çok kötü geçiriyordum n yaptimsa geçmedi serumla caremi buldum. Bol su iç cvitamini al insAllah iyi olursun geçmiş olsun canım 
(392 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Bendemi serum taktırsamki
tarafından
Yani parol hamilelikte kullanılıyor zaten canım serumla alırsan daha çok etkisini görürsün emin ol
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Ay postunu okuyunca kendime üzüldüm yine bende doğuma giricem ertesi gün ailemle oturuyoruz annem falan ama gribim diye üzülüyorum burnum falan akıyor doğum yaptım çocuğa maskeyle yanaştım hep çift kat takip emzirdim eve geldim o akşamı daha çok ağrım olunca hastaneye gittim meğer kovitmisim annem eşim kardeşim hep yanımda dibimdeydi bebeğimi bazen dayanamayıp koklamaya çalıştım koku alamasam da çok şükür Allahıma bulaştırmadim kimseye. Sen de bol bol ıhlamur iç nane limon falan yat terlet kendini iyice at terini bir de çocuğa maskesiz hiç yanaşma canım Rabbim şifa versin inşallah 
(392 puan) tarafından
Teşekkür ederim İnşaAllah

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 35 göst.
10 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selmamustafa (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
10 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selmamustafa (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde n231231 (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 52 göst.

379,898 soru

11,372,517 cevap

34,855 kullanıcı

...