0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (141 puan) tarafından
kizlar cok kotu gribim bogazm agrio burun akntisi hapsirik oksurmekten artk cigerlerm gogusm kasiklarim agriyo sabah uyandim nefes alamadim bi oksuruk tuttu bogazm tikandi nefes alamadim bi aglama krizi geldi hemn sicak su isttm brz ictim hava almaya calistim ama kotuyum acile gitsem serum igne fln yqparlar mi 32+4hamileyim 3 yasnda kizim var ozel bakarmi bazilari hamilelik var diye bakmiyo fikir vern yaprdmci olsn lutfen cok kotuým

4 Cevaplar

0 oy
(1,060 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Acile git hemen rahatlatırlar. Böyle evde olmaz 
(141 puan) tarafından
sagol canm Allah razi olsun
-Reklam-
0 oy
(48,634 puan) tarafından
Geçmiş olsun salgin var bizde dun gece acildeydik kizimi goturduk. Mutlaka bakarlar
(141 puan) tarafından
gecmis olsn sizede valla berbat durumdaym me cbur ayaltaym
0 oy
(4,134 puan) tarafından
ALLAH şifa versin 
(141 puan) tarafından
amin Allah razı olsun
0 oy
(86 puan) tarafından
Ben de aynı sızım gibiydim dün sanki boğazımı.birisi sıkıyor gibiydi nefes dahi alamadım öksürük burunnakintisi eklem.agriwi.hepsi vardı hastaneye gittik sadece bir antibiyotik yazdı gönderdi emdiriyorsaniz iğne serum yapmıyor lar malesef bol vitamin ve sıvı almaya çalışın 
(141 puan) tarafından
yok emzirmiyorum ama hamileyim 32 haftalk gecmis olsn sizede Allah sifa versin
(86 puan) tarafından
Sag olun size de geçmiş olsun Allah şifa versin
(141 puan) tarafından
amin canım sagolasn

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 35 göst.
10 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selmamustafa (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
10 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selmamustafa (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
11 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Blackdorein (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 51 göst.

379,303 soru

11,353,535 cevap

34,825 kullanıcı

...