0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (654 puan) tarafından
Kızlar 14 aylık bebek için kreş mi bakıcı mi. Bakıcıya güvenemiyorum tamamen vicdanına emanet etmek zorunda kalacam. Kreş için de çok erken oluyor 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evin tamamına kamera katarsan bakıcı mantıklı bence 
-Reklam-
0 oy
(442 puan) tarafından
Bence ikside değil akraba birisnin kan bağı olan birisinin bakması en iyisi babaanne anneanne teyze hala gibi
tarafından
Daha yeni hala yeğenini ezmiş video gündemde kız valla Allah yardım etsin evlatlar anneden babadan ayrı kalmak zorunda olmasa keşke
(442 puan) tarafından
Hâlâ yeğenini mi ezmis neden ki bir tane kötü örnek var diye herkes mi kötu yani
tarafından
Aynen maalesef hepsi kötü değil elbette ama evlatları en en çok düşünen anne babadır yani başkasına güven kolay kolay olmaz
(442 puan) tarafından
O konuda haklısın canım ama işte çalışınca mecbur oluyor insan
0 oy
(3,833 puan) tarafından
2 yasina kadar bakici sonra kreş  derim ben 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
3 yaş altındayda kreş olmaz ilgisiz kalır özel ilgi gerekiyor o yaşta ki bebeklere bakıcı tutup bebek oturma odası koridor ve mutfağa kamera taktırmak mantıklı diğerlerinde işleri yok zaten
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Vala çocuğumdan ayrı olmama değecek bir maaş deilse o iş ne bakıcı ne kreş kendim bakmalıyım 

Sende illa birini seçmek istiyorsan iyi bir kreş tut en azından ortam içinde sosyallesir ve iyi davranmak eğitmek zorunda evde tek başına yabancı kadınla ne yapacak çocuğun
(654 puan) tarafından
Öğretmenim canım bir yasına kadar babanne bakacak yürüyünce bakamaz. Mecburen ya kreş ya bakıcı. Gönül ister ki kendimiz bakalım ama malum hayat şartları.
(1,897 puan) tarafından
Bakıcı ya gerek yok ozaman zaten derse gidip geleceksin kreşe ver okul olduğun saatte zaten tam gün çalışmıyor sun belirli saat ve günlerin var
(654 puan) tarafından
14 aylık olacak yaşı sorun olur mu bu yaşta veren var mı aslında merak ettiğim bu
(15 puan) tarafından
Evet 5-6 aylık bebek bile gördüm kreşte.  Banada kreş daha mantıklı geldi tamam çok özel ilgilenmez sen gibi ama temel ihtiyaçlarını karşılar ve kreşte kameralar var artı diğer bebeklerle vakit geçirir . Hayırlısı olsn
(654 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kesinlikle kreş ama 14 aylıkken değil tabi ki 
0 oy
(800 puan) tarafından
Bençe de imkanın varsa biraz daha aule yakının baksın

3 yaştansonra ver kreşe
(654 puan) tarafından
Maalesef canım o imkan olsa zaten diğer iki seçeneği sormazdim
0 oy
tarafından
Bn de öğretmenim cnm,akraba bakıyor 17 aylık kızım.haftada 3 gün bakıyor.Kreş için erken bence.akraba ya da komşu varsa baktır az ders al .ben 15 saat giriyorum sadece.
(654 puan) tarafından
Köy okulundayım canım 40 km yol gidecem. En az 22 saat ders almak zorundayım tek Türkçe öğretmeniyim. Memlekette değilim burda da tanıdık kimse yok. Bir yıl kayinvalidem idare edecek. Hareketlenince o da bakamaz açıkçası baksa da çok uzun yıllar aynı evde yasamak istemiyorum
tarafından
Ah cnm ben de uzun yola gidiyorum 3 gün.ocakta tayin isteyeceğim bu yüzden.okula yakın ev tutacağım.
(654 puan) tarafından
Canım ben iki yıldır es durumu yapıyorum çıkmıyor. Üstelik okul açılmıyor ve önümde bekleyen bildiğim iki kişi var.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 82 göst.
0 oy
11 cevap 125 göst.
25 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hlal (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 110 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde SnurT (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 196 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Burc (116 puan) tarafından soruldu