+1 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde (2,423 puan) tarafından

Ay bana Bi akıl verin bacımlar hem yiyince sisip rahatsız oluyorm hemde yemeden duramıyorum. Canım hep bisiler istiyo. Çokta kilo almak istemiyorum. 15 haftalığm  bu arada :D 

14 Cevaplar

0 oy
(119,461 puan) tarafından
gecer ins yaaaa
(2,423 puan) tarafından
Hiç sanmıyorum  :D
(119,461 puan) tarafından
bende eksi dile deliriyom
-Reklam-
0 oy
(2,464 puan) tarafından
Oh oh ne güzel kız ye işte amman .

Keşke bende kilo alsam
(2,423 puan) tarafından
Fazlasi zarar cnmm
0 oy
tarafından
Kız ye can boğazdan gelir bacım afiyet şifa olsn :-)
(2,423 puan) tarafından
Sonra  şişko pat olim :Ddd
tarafından
Inanki bende öyle diyordum ama kilolar yandı bitti kül oldu :-) dogumdan sonra
(2,423 puan) tarafından
Benimde ilk doğumumda  gitti  ama onda çok yememiştim  bide Bi 7 kilo fazla hamile kaldım ona göre:/
tarafından
Ye bacım yeee
0 oy
tarafından

Kızzz göm girsin aç kalma 

(2,423 puan) tarafından
Açlık ne kelime Bi günde agzim hiç boş kalmıyor:/
tarafından
Hamilesin çok normal canım
0 oy
(253 puan) tarafından
Hamile deglm ama surekli yiyesim gelior agzim bos durmuyr ozellikle hamur isine sardim. 

Ama kilo desen 52 lerdeym. Bi turlu alamiyrm
(2,423 puan) tarafından
Ah bende bu 55 falan olsam dı :Dd
0 oy
tarafından

Ben doğurdum hâlâ öyleyim :D tokum ama yiyesim var

(2,423 puan) tarafından
Ya bide bunun lihusaligi var emzirmeye vat 100 kilo olmam inşallah
tarafından
Emzirirken  çok acikiyorsun  cnm şimdi kaç kilosun
(2,423 puan) tarafından
69  canım. 4. Ayımdayıym. Ay evet biliyorum kuzum ben kızımda da çok yedim emzirirken :/
tarafından
Ye kız birsey olmaz ben ilk oğlumda 23 kilo aldim  doğumdan sonra 9 kilo gitti emzirmeyi birakinca  diyet yaptim 14 kilo verdim iki ayda 60 la hamile kaldim 80 le doğuma girdim ikinci de de yine 60 la hamile kaldim 73 le doğuma girdim şuan bebeğim 2 aylik 70 kiloyum kendimi hiç de kısıtlamiyorum çocuğa süt olsun da  kilo dediğin alinip veriliyor
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Sen verirsin sen yaparsın semos :D 
(4,875 puan) tarafından
Yok canım 12 haftalığım ben :D bana bişey demediler ikili tarama sonrası söyler herhalde bilmiyorum ama .
Mide bulantim vardı berbat şekilde dün ilaç yazdrdm akşam içtim sarhoşum resmen :D
(2,423 puan) tarafından
İlk içince öyle oluyor prilam Dr mi yazdılar:D ama bulantıyi güzel.kesiyor valla :D banada erkek dediler değişmez se bakalm :D
(4,875 puan) tarafından
Evet prilam Dr ☺️☺️
Hayırlısı olsun bakalım inşallah devlette mi öğrendin
(2,423 puan) tarafından
Yok kuzu özelde. Devlet hemen söylemiyor  risk almıyor. Ama ultrasinda bende çıkıntı gördüm anladım yani ama tabi kordon falan denk geldiyse bilemem :D
(4,875 puan) tarafından
Bende ikili testi alayım da gidecem doktora bakalım :))
0 oy
tarafından
Ye kız ben bulantıdan bir şey yiyemiyordum 
(2,423 puan) tarafından
Bende ilk zamanlar yemedim  De Arap atı gibi sonradan açıldım :D
0 oy
(2,593 puan) tarafından

hamileyken hiç yemediğim kadar yiyordum evlenmeden önce dal gibiydim zaten 45-48 arasında gidip geliyordum gecenin yarısında 1 ekmek tost yediğimi bilirim :) kuruyemiş meyve de ye bol bol vitamin olsun canım

(2,423 puan) tarafından
Yememmi ne bulsam gömüyorum:D  esim ceviz almış çok pahalı yavaş ye diyo :D
(2,593 puan) tarafından
zaten günde 5-6 tane yemen yeterli kuru incir kuru kayısı gibi kuru meyvede yemelisin birde ben sigarayı bıraktığım için aklıma geldikçe bişeyler yiyordum valla eşim o dönem kuruyemiş firmasında çalışıyordu daha doğrusu bana çalışıyordu :)
0 oy
(53 puan) tarafından

Bu dönemlerde hep öyle oluyor canım yapcak bişi yok afiyet olsun :)

(2,423 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :))))
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Benim hafta hafta değişmişti.. Bazen dediğin gibi olmuştum, bazen tam tersine öğün yemeklerini bile zorla yemiştim.. Ama seni bilemem nasıl olursun :)
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ay sen bari sen hamilesin ben doğum da yaptım kızım 3 aylık ama benim dur durağım yok gerçekten sürekli bişey yeme isteği :))
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Benimde öyle canım ilk haftalar mide bulantısından yiyip içemedim şimdi de sürekli yiyorum :D
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Valla ben  6 haftadan 13e kadar 4.5 kilo  verdim. 20den sonra bi acildim aboo  benim de  karnım tok aklım fikrim mutfaktaki yiyeceklerde ☺️ 29 hafta bitecek hamile kaldıgımda 61.5 tim  58e dustum simdi 66 olmusum verip aldıklarımızi sayıyor muyuz eğer sayıyorsak 10 kilo olacak nerdeyse ☺️:woot:

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 71 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aser2135 (4,700 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 330 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Zehra asude (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 85 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ebruliiiiii (273 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 206 göst.
25 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde .._ (1,272 puan) tarafından soruldu

380,998 soru

11,406,372 cevap

34,944 kullanıcı

...