0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Selam iyi.aksamlar.kizlar. ya ilk doğumum da baya sancılı geçti aslında kendi sancım o kadar ağır değildi suyum patlamasına rağmen bana suni sancı verdiler üstelik acilmam da 6.7 cm di merak ettiğim konu var suni vermeden ve belden aşağıyi uyusturarak normal doğum oluyormu ismi ne onun  ben ilk doğumum diye bilemedjm allahin izniyle ikinci bebeğim olursa o acıyı tekrar yaşamak istemiyom her türlü acı yasiyorz  da hani o doğum anında uyustursunlar biraz merak ettim sorayım dedim sizlere .

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Epidural dogum evet normal dogumda yapiyolar ama sadece ozel hastanelerde oluyo diye biliyorm 
tarafından
Bende özel de doğurmuştum cnm yine özelde yaparım eğer olursa Allah'ın izniyle epidural fiyatı blne kadar yuksekmi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Prenses doğum. İkisinide öyle yaptım. 4 cm açılma olması şartı var. Ondan sonra belden vuruyor. Mis gibi ne sancı ne ağrı. :)
tarafından
Suni sancı verdiklerinde his ediyormuydun ben acıyı his etmek istemiyom ya
tarafından
Hayır hiçbir sanciyi hissetmiyorsun sadece ıkınma hissi oluyor.
tarafından
Ayyy iyi ya ıkınma hissi olsun birşey olmaz tek korkum suni onu his etmim de sevindim cnm iyi ya :))
(222 puan) tarafından
Biz 15 ay önce 3100 verdik sizin fiyat baya iyiymiş
tarafından
Him hastane eğer büyükse değişiyor fiyatlar benim gittim özel çok küçük yer ondan mı acaba bilemedjm
0 oy
(100 puan) tarafından
Epidural alınca ağrı sızı yok
tarafından
Baya yüksekmiş kız sende nerde doğurdun epidural mi yüksek o kadar
(100 puan) tarafından
Pardon yanlış yazmışım
500tl epidural
Suniyi açılma ve doğum hızlansın diye veriyorlar ama ben epidural sonrası almıştım
tarafından
Ha anladım canım suni verdiklerinde his ettinmi  ??
(100 puan) tarafından
Epidural hiç sancı hissettirmiyor
Ne doğal ne de suni
tarafından
İyi canım sevindim
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Epidural ya da prenses doğum diyorlar.. Özelde normal doğum veya sezeryan 3000, epidural 3.500 dedi benim doktorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 285 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 572 göst.
25 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Mercimekinannesi (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 419 göst.
10 Eylül 2019 Diğer kategorisinde mujdeymn7 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 42 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...