0 oy
436 göst.
Diğer kategorisinde (1,552 puan) tarafından
İyi akşamlar hanımlar :) Fırının içindeki siyah nokta nokta olan yağ lekelerini ne ile geçiriyorsunuz.. Evde ne kadar yağ çözücü varsa denedim.. Biraz azaldı ama tam tertemiz olmadı.. Cif krem, cif sprey, Asperox sarı güç hepsini denedim

10 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Yanmış yağları tellemek lazım 
(1,552 puan) tarafından
Ben daha yeni evli olduğum için eşyalar yeni.. O kadar kendinden geçmedi henüz :) Alt temiz ama üstteki rezistansların arası geçmiyor.. Folyo iyi fikirmiş ama rezistansın oraya yapsam da yanar herhalde
(7,654 puan) tarafından
Yok altına sermek lazim ben 2017 de aldim ama cok özenli kullanan birisi degilim
(1,552 puan) tarafından
Alt düz olduğu için daha kolay temizleniyor... Yanlar telli, üstler rezistanlı olunca zorluyor, arasına tel de zor giriyor.. Kaliteli bi yağ çözücünün akıtması gerekiyor oraları
(4,082 puan) tarafından
Yan telleri cıkar cnm oyle telle tertemız oluyr
(1,552 puan) tarafından
Onu da yapacaktım da, vida vardı üşendim :) Hamileliğin son günlerindeyim, eğilip biraz durmak bile yoruyor bu aralar.. Telleri söksem rezistansı var bi de, onu da sökmeyeceğime göre kalsın dedim :) Yağları güzelce akıtan bi sprey lazım, bi kaç tavsiye verildi onları denicem inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Hypo bin yağ çözücüsu var çok etkili ama kokusu çok ağır ocağı da onla siliyorum patlatıyor leke birakmio 
(1,552 puan) tarafından
Aynen çok kötü kokuyor.. Ama en son çare onu da denerim olmazsa.. Teşekkür ederim
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Of ya çok inatcı oluyor onlar
(1,552 puan) tarafından
Aynen öyle yaa
0 oy
tarafından
Onlarin sipatulasi var oyle kaziniyor netten bak bulursun https://ty.gl/fqfuk0pc10 bu tarz
(1,552 puan) tarafından
Hemen bakıyorum, teşekkür ederim
0 oy
(622 puan) tarafından
Elifswethome Instagram sayfasına bak canım fırını çok güzel temizliyor
(1,552 puan) tarafından
İnstagramım yok ama netten bakayım bulabilirsem aynı kişiyi.. Teşekkür ederim :)
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Domol fırın temizleyici rossman da var 
(1,552 puan) tarafından
Hımm, teşekkür ederim ona da bakarım.. İşe yarar olanı bulana kadar hepsini denicem sırayla :)
0 oy
tarafından

image

canim bimden aldim cok guzel bide bunu dene istersen 
(1,552 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bi deneyeyim.. Diğer yağ çözüsü kadar kötü kokmuyordur inşallah
(44,603 puan) tarafından
Mihri bunun highgenic markası guzel
tarafından
Deryam ondan almadim ki bunu denedim bu bitsin ondan denerim ozaman bakim

Rica ederim havva cim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Telle yavrum telle 
(1,552 puan) tarafından
Telliyorum ama temizlik malzemesinin de kaliteli olması gerekiyor, yoksa geçmiyor :)
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Bunu denedinmi canım☺️ 

image

(1,552 puan) tarafından
Yok denemedim.. Bulabilirsem deneyeyim.. Yakınımızdaki marketten cifin mandalinalı limonlu bi spreyini bulmuştum, o iyiydi.. O da mutfak dolaplarında bitti.. Tekrar alıp fırına deneyeyim dedim bulamadım
(44,603 puan) tarafından
Bunu dene canim kokusu zaten ayrı bı hoş
(1,552 puan) tarafından
Tamam, çok teşekkür ederim ❤
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Asperos nasl gecirmiyo ay 
(22,071 puan) tarafından
Nerde satiliyo bu kanka bim de neyim varmi
(44,603 puan) tarafından
Nasıl tarif edimki kokusunu üzerinde bahar cicekleri yaziyo ama kokusu harika yaa:D
(44,603 puan) tarafından
Yok o öle her markette olmaz asperox değil bu:D büyük marketlerde var ben gimsayi biliyondur ordan aliyom
(22,071 puan) tarafından
Uzak la ora bize bi bakayım diğer marketlere hele :D
(44,603 puan) tarafından
Bak hele :D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 207 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 275 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 196 göst.
0 oy
11 cevap 195 göst.
15 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde sevgi.att (42 puan) tarafından soruldu

377,789 soru

11,307,408 cevap

34,737 kullanıcı

...