0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar siz ev temizliginizi nasıl yapıyorsunuz ben her gün temizlik yapıyorum ama evin içinde hep kötü koku oluyor hangi deterjanları kullanıyorsunuz hem temiz olsun hem de kokusu güzel olsun ıstiyorum bu koku neden oluyor olabilir camları açıp havalandıriyorum yine aynı 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vala bnm eşim sigara iciyo içtiği için evin kokusu bazen farklı oluyo  benyemk yaptmmi mutfağın kapısını kapatyorum odalara koku grmiyom oda parfümü kullaniyom deterjan lrda ise  yüzey temizleyici ABC kullnym çamaşır suyu  normal bulaşık deterjanı marka pril öyle yani kokusu güzel eşim gelip sigara içtim kokusu degsiyo parfüm le kapatyrm sıkıntı kalmıyor:)))) bende kokulara karşı çok hasasm
tarafından
Kız benim oglanda aynı ne yap biliyon mu haftada bir halıları balkona  as kokusu ckiyo ben öyle yaptım msl mutfak halimi sürekli çıkarırım  yemek kokusu geçyo dye
tarafından
Gebeyim diye daha çok kokuya hassas oldum yerleri neylen siliyorsunuz
tarafından
Oda pafumunum isimini azar mısınız nde kullanıyorum ama işe yaramıyor
tarafından
ABC yüzey temizleyici ile içine çamaşır suyu krem cif koyuyom canım oyle siliyom bazen tursilede siliyom parlasın diye bnde hamileyim cnm
tarafından
Oda parfüm adı ferberze canm
-Reklam-
0 oy
(8,953 puan) tarafından
Rutin çocuk her durduğunda kapı pencere çekyat araması banyo tuvalet girerim çocuk dağıtsa bile temizdir bilirim ama koku için bilemedim
tarafından
Banyo tuvalette ne kullanırsınız
(8,953 puan) tarafından
Arap sabunu çamaşır suyu fayans arası sararirsada porcoz
tarafından
Çamaşır suyu  kullaninca 10 dk temiz kokuyor sonra yine değişik bi koku  oluyor evin içine bile geliyor kokusu
0 oy
(859 puan) tarafından
Yemek yaptığın için koku dağılıyo olabilir ben yemek yaparken hep balkonun kapısını açarım. 
tarafından
Olabilir  gebelikten dolayı çok hassas oldum kokulara karşı önceden böyle değildi  kizim da sürekli süt döküyor  temizliyorum geçmiyor
(859 puan) tarafından
Süt kokusu çıkmaz ya eşimin arkadaşı arabaya dökmüştüde döşemeleri değiştirmek zorunda kaldılar kusmuk gibi kokuyodu
tarafından
Hm anladım  aynen öyle  bi şey kokuyor ne yaptıysam geçmiyor
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ben hergun supurmuyorum genelde benim günüm mutfakta geciyor ikiz çocuklarımla yetebildigim kadar yapiyorum . Ace çamaşır suyunu  suya damlatirim biraz bingonun yüzey temizleyicisi var güzel kokuyor yani genelde markete gidip açıp kokluyorum ona göre alıyorum.
tarafından
Benim esim genelde markete  gidiyor  çocuktan dolayı gidemiyorum kafasına  göre  getiriyor kokusuna bakmıyor  alırken
(5,721 puan) tarafından
Bizde dönüşümlü gidiyoruz eşim evdeyken ben gidiyorum kuzum
tarafından
Anladım canım  bi dahakine ben gidip alicam kokusuna bakıp alırım
0 oy
tarafından
Giderlerden geliyo olabilir bizim yğksek giriş ilk taşındıgımızda mutfak banyo lavabo giderlerden baya koku gelirdi ben giderlere çamaşır suyu dökerim düzenli banyo lavabo da naftalin bulundururum mutfak lavabomun ağzını her seferinde süngeri koyarım evde sigara içirmiyorum kızım doğdugundan beri mutfakta dahi sigara içilmez balkonum yok direk kapıya çıkıyo misafir de gelse bu prensip hline geldi işte günlük açarım camları havalandırırım ıslak çamaşır kirli çamaşır bırakmamaya dikkat ederim böyle yani 
tarafından
Tuvalet  banyodan koku gelince ne yapıyorsunuz  çamaşır suyla temizliyorum değişik kokuyor  ne önerirsiniz
(472 puan) tarafından
Ben banyo giderini kapattım koku baya azaldı çeşmelere çamaşır suyu dokyom dene derim.
tarafından
Giderlere  çamaşır suyu döküyorum ve üstünü kapatıyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 337 göst.
1 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Hatice000 (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 649 göst.
26 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 578 göst.
7 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu