0 oy
872 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hamile soru cevap kısmında üyeyim sırf bu sıkıntı yüzünden burada da açtım eşim vardiyalı çalışıyor 11, de gitti sabah 7 de gelicek 13+5 im çocuk gibi oldum eşimi özlüyorum uyuyamıyorum önceden de düşkündüm l şu an yanımda olması için nelerimi vermezdim aradım konuşuyorız saatlerce ağla ağla içim çıkıyor yanımda olsun kokusu olsun yanımda göriyim diye düşünüp düşünüp ağlıyorum nasıl atlatabilirim bunu :(

14 Cevaplar

0 oy
(218 puan) tarafından

Ala ala maşallah ne büyük bi aşk benim eşimde devamlı gece çalışır ama ben hiç senin anlatın gibi deilm ama bebim evde çocuklar var çocukla vakit gecirmekten koca aklıma gelmiyor 

tarafından
Önceden de özlerdim ama bir kaç gecedir dayanamayacak gibi oluyorum bebişim doğduktan sonra bende belki bir nebze rahatlarım
(8,082 puan) tarafından
Aranız ıyıyse boyle hıssetmen normal canım
-Reklam-
0 oy
(514 puan) tarafından
Geçici bi dönemdesin canım hormonların tavan yapmış senin bellii. :) şükret bence çalışan evine ekmeğini getiren eşin var. Gece gündüz yatsaydı emin ol bu sferde bıktınlık geldi bu adamdan çalışmıyor falan derdin burda :) bildiğin sureleri oku üfle balkona çık temiz havayı içine çek ve yat uyu bence :D
0 oy
(206 puan) tarafından

Benimde eşim vardiyalı gerçekten okadar ozluyirumki anlatamam ama calismasa bize bakmasa aç kalırız Allah verir riskini ama sen hareket etmesen calismasan nasıl gelecek o rs Yapacak bir şey yok kuzum Allah dertlerini göstermesin de bunada razıyım 

tarafından
Amin canım aminnnn
0 oy
(397 puan) tarafından

Keske vardiyali olsada sabah evine gelse. Yada haftada bir. Ayda bire bile raziyim 3 ayda bir sadece iki gun izni var kizimda bende babaya hasret evimizde tek basimayz. O yzden sukret cnm haline sabah geleck naslsa.

(397 puan) tarafından
İhale aliyorlar baraj falan yapiyorlar cnm. Kaynak ustasi bi kendisi var isin basinda usta olarak. Sadece iki gun gelebiliyor oda telefn telefona onsuz is ilerlemiyor yani :(
(822 puan) tarafından
Zeynepcim Allah kavuştursun yeri nerde türkiye içimi bari
(397 puan) tarafından
Ben osmaniye o kars ta. Ama smdi yurtdisina gidecek oyle bi durumuda var
(822 puan) tarafından
Rabbim sizi de bizi de kavuştursun geçim derdi çok zor canım Rabbim kazasız belasız kavuştursun bizleri eşlerimize
(397 puan) tarafından
Amin cnm insallah
0 oy
(661 puan) tarafından

Benim esimde bir donem issiz kaldi vardiyali ise mecbur girdi calsmaya sabaha kadar onu beklerdm aksama kadar uyurduk beraber uyuyamazdm onsuz sukur ki  kendi isini buldu da saati belli  

tarafından
Ne güzel maşşallah Darısı başıma inşallah canım
0 oy
tarafından
Ne kadarlik evlisiniz :D
tarafından
Birbuçuk yıl
tarafından
Heh ondandir o :)) gecer zamanla
0 oy
(822 puan) tarafından

Beni düşün mutlu ol canım :) yani şöyle ki eşim yurt dışında çalışıyo 2 3 ayda bi geliyo hergün konuşsak bile yetmiyo çoğu zaman evli değilmişim rüya görmüşüm gibi geliyo zaten eşim yokken annemde kalıyorum keşke benim eşimde vardiyalı da olsa burda çalışsaydı :(((

(822 puan) tarafından
Amin inşallah canım sağol
(397 puan) tarafından
Seninkide mi disardaydi :)
(822 puan) tarafından
Benimki uzun yol şöförü 10 senedir fazla bu işi yapıyor az önce italyadaydı yarın polonyada  olması lazım hiç uyumadan gidecek :((
(397 puan) tarafından
Seninkinin isi daha zorms cnm ya. Allah yardm etsn. Ne vardi aksamlari sicak evlerinw gelip sicak yemeklerini yeseler. Ama yok. Allah yardmcilari olsn
(822 puan) tarafından
O günlerde gelecek birgün inşallah tek tesellim canının sağolması
0 oy
(1,350 puan) tarafından

Canim bu kadar aglarsan uzulursen bebegin etkilenir ama esin calismak zorunsa sonucta size bakabilmek icin. Hormonlardan tamamen bu yasadiklarin ama iyi guzel dusyn. Bence esinin aklida sende kalir biran ince toparla kendini cnm

tarafından
Haklısın canım bir nebzede olsa rahatlıyorum teşekkür ederim
(1,350 puan) tarafından
Rica ederim canim. Guzel dusun guzel olsun :)
0 oy
(1,933 puan) tarafından
İki çocuğun olsunda bak nasıl susuyorsun:) Artık kocan eve biraz daha geç gelsin diye dua edersin :)
tarafından
Ahaha allah ta seni güldürsün canım ya :))
(1,933 puan) tarafından
Yalnız kaldığın için canm normaldir inş en yakın zamanda iki üç çocuğun olurda rahatlarsin biraz:)
0 oy
(1,635 puan) tarafından

Ah canım bende senin gibiyim. Bi de benim eşim hep gece çalışıyo sabah 6 buçukta geliyo ve bende sabah 7 de işe gitmek için evden çıkıyorum. Akşam desen 2 saat anca görüyorum. Kendi haline şükret bence :( gece nöbete gönderirken içim parçalanıyo resmen 

0 oy
(164 puan) tarafından

Benim eşimde şu an 11-7 vardiyasında ben kuran okuyorum. Birazdan yatağa giricem uykum var ama uyuyamıycam bebeğimle ilgili şeylere bakıcam hayal kurucam uykum gelene kadar oyalanıcam öyle sonrada uyurum zaten gözümü açınca eşim gelmiş oluyo :) bende bazen kafayı yiyecek gibi oluyorum çok özlüyorum  ve merak ediyorum  ama yapacak bişey yok

0 oy
tarafından

Ay bende öyleydim abartısız yanımda olmasına ragmen özlüyodum suan 39 haftalık oldum hala var ama o kadar degilim artık :) hamilelikte kimi cok seversen bebegin ona benzer derler bizim orda 

0 oy
(6,137 puan) tarafından

Allah ayırmasın bir ömür daim etsin de dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olma eşine aglayacam diye bebeği strese sokuyorsun senin şimdi onu düşünmen lazım adı üzerinde hamilesin bebeği de düşün canim sen ağlarken o ne hale geliyor bide çok ağlamak iyi olmaz derdin yok tasan yok biraz güçlü ol

0 oy
(118,488 puan) tarafından
Kiyamam sana bee
tarafından
Rahat dur rahat
(118,488 puan) tarafından
Tamam aplaa
tarafından
Puahhshahahs anılarımı deprestirdin aşkım haaaaaa :Fafafaf
(17,280 puan) tarafından
Başladı yine durmaz o artık jsjsjsjsj

İlgili sorular