0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar tam iki yaşında bı kızım var herşeyi anlıyor soylenileni yapıyor anliycaginiz her şeyi beceriyor bir buçuk yaşında geç git dört bir anne baba dede nene ... Ve birçok kelimeyi söylüyordu fakat bu üç dört aydır baba dışında ağzından tek bir kelime cikmiyor konuşma öğretici şeyler izliyoruz sürekli konuşuyorum onunla tekrar etmesini söylüyorum ama sadece baba diyor bişey sorduğumda hep ııı gibi seslerle cevap verip bişey istiyor yada eliyle gösteriyor bunun sebebi nedir acaba yaşıtları hep konuşuyor çok üzülüyorum lütfen böyle olan yada bilgisi olan anneler cevaplariniza ihtiyacım var şimdiden teşekkürler ❤️

2 Cevaplar

0 oy
(594 puan) tarafından
Canm bazı bebekler geç konuşur komşumun kızı 3 yaşında yeni söktü konuşmayı. Dert etme için rahat etmicekse bı doktora göster.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kizimi tarif etmişsin 19 aylik hersryi anlıyor istediği seyleri eliyle gosterir.  ama dedikleri anne baba gel mama dede yani.
tarafından
O zaman konuşuyordu azda olsa şuan iki yaşında hiç bişey söylemiyor akşama kadar sadece baba
tarafından
Benim kızımda oyle cok sık baba diyor. Ama hani teyze de diyorum yada dayı yuvarlayarak söylüyor. Anlaşılıyor yani. Bilemedim ya bu çocukları sürekli düşünmekten kafayı yiyeceğiz anne olmak boyle bisey hep bi endişeliyiz.
tarafından
Aynen öyle canım ısallah konuşurlar biran önce ❤️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
28 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zehra2135 (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 299 göst.
12 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 136 göst.
13 Kasım 2023 Aile kategorisinde Eminebbk (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 91 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Fadim (1,014 puan) tarafından soruldu

397,345 soru

11,884,383 cevap

36,004 kullanıcı