+1 oy
1,520 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar kızım grip oldu burnu tıkalı soğanı ortadan ikiye böldüm içine de karanfil sapladim. Şimdi sorum şu, bu soğanları odanın herhangi bi yerine katsamda etki eder mi ? Yoksa illa baş ucuna mi katmam lazım ? 

9 Cevaplar

0 oy
(1,006 puan) tarafından
Başucunda dursun canim
tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim ❤️
(1,006 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim salgın var bu aralar herkeste var bu grip
tarafından
Evet ya hiç sorma keşke bana olsa da kızıma olmasa ona bakıp bakıp ağlıyorum dayanamıyorum hasta olmasına
-Reklam-
0 oy
(2,850 puan) tarafından
Beşiğinin hemen yanına koyuyorum ben,zeten komodin yanında onun üzerine koyuyorum yani 
tarafından
Tamam canım çok sağol işe yarıyor mu gerçekten?
(2,850 puan) tarafından
Evet çok etkili,eşim ve ben grip olduk geçen haftalarda, oğlumda da burun tıkanıklığı oldu gece yatarken hep yaptım çok işe yaradı gerçekten, etkisini göreceksin Allah'ın izniyle
tarafından
Ay inşallah çok teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(422 puan) tarafından

Şunu yapsanız. Çocuğun genizleri falan komple açılsa, rahat etse biraz 
tarafından
Yarın yapım canım zaten aspiratör yanımda yarım saate bi çekiyorum ama bunuda yaparım teşekkür ederim
(422 puan) tarafından
Aspiratör genizine kadar girmediği için tam açamıyor. En iyisi bu yöntem. Bebiş biraz ağlar ama onun iyiliği için
0 oy
(568 puan) tarafından
Okaliptüs yağı aldım ben aktardan kaynayan ketilin içine döküyorum az bişey oda hemen nemlenio bir damla da yastigina damlattim rahatladı baya
tarafından
Ay bende bakim ondan bugün
0 oy
(7,358 puan) tarafından
bende kendıme yapsam acaba ıse yararmı kı bu saat oldu uyamıyom uykusuzluktan olcem
tarafından
Yap yap kız yaradı bence benim kızıma rahat uyudu
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bende de bas icu degil ama 2-3 metre ötesinde kokusu geluyo yine de cnm
tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Ben bas ucuna koymuyor ya kokusu çok keskin benim bile hafiften burnumu sizlatmisti kokusu biraz komedinin üzerine koyuyorum 
tarafından
Anladım canim
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Soğan felan ise yaramaz üstelik kokusuu da ayrı 

Sıcak bı duş aldır güzelce sumkursun duşta temizle sıcak suyla hemen açılıyor.

Otribebe ile de çek duş tan sonra en son burun spreyi damlat sıcak bişey de içir süt salep  felan mışıl mışıl uyur
(860 puan) tarafından
Canım sadece soğan mi koydun
tarafından
Hayır canım soğanı ikiye böl ortasına karanfil sapla 5-6 tane çok iyi geliyor gerçekten
(7,791 puan) tarafından
Karamfilsiz yapiyorum ben bazen oyle de iyi oluyo cnm karanfil soganin agir kokusunu odaya dağıtmayo sadece ikisini de yaptim tek fark o oldu :)
(860 puan) tarafından
Soğanı koydum baş ucuna gece sumukleri akmış biraz fayda etmismidir bugün de karanfil Alicam
(7,791 puan) tarafından
Canim normalde yatarken çocuklar nefessiz kaliyo hatta biz bile kaliyiruz birun tikaniveriyo gripken gece nefes alamayip uyanmadiysa bu yuzden etki etmistir. Zaten ben burnu tikanmasin rahat uyusun diye koyuyorum. Grip olduğunda

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 399 göst.
0 oy
1 cevap 44 göst.
21 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Krtls_01 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 123 göst.
7 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Belinay122 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 162 göst.

378,461 soru

11,328,340 cevap

34,784 kullanıcı

...