0 oy
404 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Ben burdan okuduğum  kadarıyla yaptım birde gece uykuluydum baya. Doğru mu yapmışım bu şekilde direk koyuyoruz dimi.

image

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben birazda suyunu sıkıyor um nim 
tarafından
Soğanın suyunu sıkıp mi koyuyorsunuz daha çok koksun diye mi
tarafından
Evet hep soğanların suyunu sıktım koydum direkt bide içine havanda karanfil ezdim yani herşeyi ezip sıkıp koydum daha çok kokuyor oyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç bı ise yaramiyor  bu sadece soğan daha iyi
tarafından
Allahallah çok etkili.diye duymuştum ama inşallah ise yarar ya
tarafından
Vala bn gormedm cnm hiç bişey fark etmedi soğanı tek koyuyom daha iyi vala
0 oy
(927 puan) tarafından
Doğru yapmışsınız ben çok faydasını gördüm
tarafından
Hakkından gelemedim tıkanıklığının en son çare bunu deneyeyim dedim inşallah biz de görürüz faydasını. Çok teşekkür ederim canım cevabın için
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Goz yakmiho mu ya bende deneyecem ama. Korkuyorum 
tarafından
Şimdilik olumsuz Bi etkisini görmedim canım koyalı yarım saat oldu. İşe yarar ise ben haber ederim size
(1,504 puan) tarafından
Tamam bekliyitm gecnus olsjn
0 oy
(712 puan) tarafından

Daha iyi ve sağlıklı yöntemi var bunu neden yapma gereği duyuyorsunuz..

tarafından
Diğer yöntemleri denediğim için ilaçlar dahil bunu deneme ihtiyacı gütmüş olabilir miyim? Soğan sonuçta en kötü ne zararı olabilir? Bana bak sen milleti niye tersleyip duruyorsun ya. Toplu bir mecrada isen üslubuna dikkat et lütfen milleti tersleyip durma!
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Evet böyle ama 2 gündür deniyorum gene tıkalı burun
tarafından
Hadi ya. Bir sürü sprey serum fizyolojik damla falan kullandım yine tıkalı yine tıkalı ya
(1,453 puan) tarafından
Bende nem makinası alıp denicem bide
0 oy
(4,191 puan) tarafından
Cnm su kaynatıp ıcıne nane yagı yada kuru nane atabilirsin mis gıbı kokar oda hem burnunu acar nem olur
tarafından
Bir de bunu deneyeyim. Nane yağı ağır bir şey ya çocuğu rahatsız etmez dimi
(4,191 puan) tarafından
Hayır suya 3 4 damla damlatacaksın kaynattıgın suyun ıcıne.. Ben cocukların burnu tıkalı olunca odaya koyarım sabaha kadar durur nane kokar rahat uyurlar.. Burun tıkanıklığı ıcınde en ıyı yontem serum ile burnu acmk cnm
tarafından
Canım inan ki aşırı tıkalı olduğu için doktor günde üç defa açabilirsin dedi üç defa acıyorum sonra aspiratör ile güzelce çekiyorum ama yine ayni. Doktor solum yolu kemiklerinin yumuşak yapıda olabileceğini bu yüzden hiriltisinin tikanikliginin çok olabileceğini söyledi. Mart ayında kbbye randevumuz var bakalım ne çıkacak. Bir ay yenidogan yoğun bakımda yattı çıkarken doktor herhangi bir enfeksiyon gecirmemeye dikkat edin burnunu iyi aspire edin sonra tekrar sıkıntı olabilir demişti o yüzden çok korkuyorum sürekli çocuğu oyuncak gibi aspire edip burnunu silip duruyorum ya:((
(4,191 puan) tarafından
Anladım cnm solunum yolunda sıkıntı vardır muhtemelen.. Serumu sıktıktan sonra bas asagı et sırtına asagıdan yukarıya dogru yavas yavas vur.. O zmn bosalıp akıyor sık ve ters cevir hmn.. Gecms olsun ıyı olur ınsaallah
tarafından
Aynen çevirip sırtından vurmaya yoğun bakimda alışmış ya da rahatladigi icin mi bilmem nasıl hoşuna gidiyor pat pat vurmam. Teşekkür ederim canım insallah
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Evet öyle yapıyorum bnde 
tarafından
Tamam teşekkür ederim canim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 124 göst.
7 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Belinay122 (21 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 1,529 göst.
12 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 80 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
13 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Elifefe58 (143 puan) tarafından soruldu

380,500 soru

11,392,483 cevap

34,901 kullanıcı

...