0 oy
298 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
Kayinpederim.icki kullanmış karşı komşuyla bı ara tartsmslardi bugün de içmiş kadın balkona çıkmış diye kadına bir sürü küfür etmiş kadininda deli raporu varmış. Baya kadında küfür etti mahalle kalktı resmen kaynvalideme söyleyen polise alsn gotrsun dedi kocasi için içince hep böyle yapıyor dedi sonra geldi bize dedimi.koye Gidcem artık durmycam.burda.dedi  tam işe başladım kızımı nereye birakicm hiç bir fikrim yok

6 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Onu verin otobüse gitsin ne işi var senin onla 
(41 puan) tarafından
Kaynvalidem bakkiyor cnm kızıma oda köye gitcem diyor yarn hazrlcam.valizimi dedi
-Reklam-
0 oy
(603 puan) tarafından
Şu illeti ne diye içerler anlamam. Mahallede babama tek içki satan adama her gece beddua ederim çocukken. Ağızlarıyla içmezler anca sorun. Hep sorun. Senin de planlarını bozmuş bencil adam. Gitmezler bence sabah değişir o. 
(41 puan) tarafından
Valla kaynvalidem bosancsm köye gtcem diyor yarn toplcm valizi ne hali vrrsa görsün diyor o dedgini yapr ztn bu aralar düşman gibiler brbrlerine bütün planımı bozdu bende eşime dedim olan gene bze olcak tam düzene grcez bzulyor o duzen
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Bu lanet icki butun kotuluklerin anasi sisede durdugu gbi durmuyo ne anliyorlar allahim islah etsin
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yapacak bir sey yok senin kadar kayinvalidenin de mutlulugu onemli anlasiriz diyorsan sizin evde kalsin sizinle... 

Rabbim biliyor ki haram kiliyor iste... Ne anlarlar ki su zikkimdan.
0 oy
tarafından
Kayin.pederinn mi kullanmış karşı komsumu icmi .kavgayı kiminle etmiş anlamak için on kere okudum . yine emin degilim
(2,054 puan) tarafından
Kayınpederi kullanmış komşununda deli raporu var şikayet etmiş
0 oy
tarafından
Gecende benim komsu icip gelip karısıyla kavga etti kıyametler koptu icince kendilerini kaybediyorlar

İlgili sorular

+2 oy
14 cevap 350 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Antikor (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 457 göst.
17 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 701 göst.
25 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 165 göst.
29 Aralık 2022 Aile kategorisinde Elf123 (19 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...