0 oy
353 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Dün sabah 9 da sezeryana alındım apar topar , detayları daha sonra yazarim kızlar ♥️ ♥️

9 ay boyunca normal doğum istedim :D dün sabaha karşı 3 buçuk gibi wcye gitmek için yataktan kalktım bir de ne göreyim Nisan gelmiş , üstüne de suyum sızmaya başladı. Sancım çoğalsın diye evde beklemeye başladım. Eltimler de bizdeydi eşim ben eltim sabahın 4 buçuk 5 inde hastaneye geldik. Yatisim yapıldı 2 cm açıkla. Açıklığa bakarken biraz canım yandı hemşireden kaynaklandı o da nereden biliyorsun derseniz dogumhanede ki hemşirenin baktığını hissetmedim bile. Yatıyorum kalkıyorum bez değiştiriyorum su geliyor habire bir de tuvaletim var ki ooooooh hiç bitmiyor :woot: aciklikti çatı muayenesiydi derken oldu mu saat 6-7. Bana bir sancı girdi çıkmayan cinsten :sideways: Normal de en son giren sancının siddetindeymis zıkkım beni benden aldı sjsjsjsjsj kocama nasıl miyavladim ama :D en son nöbetçi doktor geldi baktılar ben wcden çıkamıyorum :woot: doktor açıklığa bakmasiyla sedye istedi bebek sıkışmış çatıya anne kasılmış ameliyathaneyi hazırlayın diye bağırdı neyse belden uyusturdular beni bacaklar falan yok gitti :woot: anaaaa bir baktım hissediyorum ben bir bagirmisim ameliyathane dolusu sjsjsjsjsj hemen bana bir şey dayadilar sonrası ışıl ışıl :woot::woot: gözümü bir ara açtığımda kusuyordum  ıyyy ne rezillikti yaa ben batırdım birileri temizledi. Sonra uyandirdilar beni kafayı bir çevirdim yaşlı bir tane amca var yanımda o da narkozun etkisinde kafayı sallıyor falan bende onun gibi kafa sallamaya başladım ahahahahahh görevlinin bir gelişi var ama efso sjsjsjsjsj iyi misin iyi misin diye bağırarak koştu ben gayet soğukkanlı bir şekilde evet dediğimi hatırlıyorum sonra da zaten görevli amca benim kolumla bogusuyordu kızım su kolun yanında dursun diye sjsjsjsjsj ne yaptığımı hiç bilmiyorum ama amcayi yildirmisim :D sonra da odaya girdim oğluşumu kucakladım heeeeepsi geçti gitti ♥️♥️

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap
Bu da benim doğum hikayem olsun ♥️
-Reklam-
0 oy
(736 puan) tarafından

Gözün aydın olsn<3

tarafından
Allah razı olsun canım ♥️
0 oy
tarafından
Cok sukurrrr ❤️☺️ ikiniz de iyiyseniz dogum seklinin gram onemi yok ☺️❤️
tarafından
İyiyiz çok şükür canım ♥️♥️
0 oy
(15,828 puan) tarafından
Gözünüz aydın masallahh Rabbim analı babalı büyütsün insallahh ❤️
tarafından
Amin kuzum Allah razı olsun ♥️♥️
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Allah anali babali buyutmeyi nasip etsin❤
tarafından
Amin. Amin inşallah ♥️♥️
0 oy
(4,278 puan) tarafından
Gözün aydın canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah:))
tarafından
Amin canım inşallah ♥️♥️
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım
tarafından
Çok sağol canım ♥️♥️
0 oy
tarafından
Sogum değilde bir film Gibi ya Allah'ım anneli babalı büyüsün canim bende anlatayım canim dur sana akşam oturuyorum saat sekiz civarı telefonumdan bir şeye bakıyorum ama ağlıyorum karnımın düştüğünü hissettim neyse bir dogruluyum dedim yatiyodum oturacaktim birde suyum geldi yine tuvaletin geldi off altıma istedim sabirim dedim bu arada şafak tam 40+5 olduk neyse yok ayağa kalktım durduramıyor um hemen odama gittin herşeyi değiştirdim kız durmuyor onlarda ıslandı kaynanam da evde yok görümcem var uzakta onu aramaya çalışıyorum panik oldum iyce ilk ya ney doğum başladı diycen demekki kaynanam geldi koridorda anne heral bu sefer doguruyom baksana dedim kele gör dedi dün gittik altına isemissin doktor 41 doldur dedi ya dedi acilman yok  dedi neyse parkeye akıyor bir yandan anam essah doğuruyor dedi hemen gitti amcamgil çağırdı beni hastaneye götürdüler yatış verdiler yok açılma yok bir cm açılmış gece saat 12 hiç unutmam sancı başladı Allah'ım dayanamıyorum yatakları yastıkları parcaliyom heryer battı yok hastane kalkıyor iniyo sesimden saat 7 öldü üç hemşire geldi başıma ihin diyorlar ama ihinamiyom açın afedersiniz aç ayı oynarmi hiç gücüm kalmadı artık yok doğuraman sen diyorlar ikisi yatağın üstüne çıktı su bitti artık çocuk kanalda kaldı ikisi karnına biri assagidan açılma yapmaya çalışıyor kestiler beni bebeği aldılar çıkarttılar bebeğim hiç ağlamıyor Allah'ım öldüm korkudan neden ağlamıyor dedim baktım yaşıyor neyse beni diktiler doktor geldi bebeği istiyorum emzirmek için vermiyorlar bana yanlış dikmişler canlı canlı tam 6 dikiş atıldı doğumda. Daha zordu diye bilriim o acı. Neyse kabız olmuşum annelere bsiey evriyorlar ondan bile vermediler bana hci bebeği kucagima istedim yine al al dedi vicdansız nasıl verdiyse bende emzirmek için doğrukacaktim dikişin attı bir daha istemedim dikiş ne o acı için demedim bile neyse bebeğime işitme testi yapmamışlar şimdi işitme kaybı var çok zor zamanlar yaşıyorum ben yaşadım siz yaşamayın bacılar işitme testi yaptırın ama geç kalmammisim iki günlükken yaptırmış iz şimdi tedavisi var şükürler olsun
tarafından
Oyyy şükür ki iyiymiş şimdi ♥️
0 oy
(7,208 puan) tarafından
(≧▽≦) çok güzel anlatmışsın  ...  Sağlıkla büyüsün yavrusun... 
tarafından
Çok ekşınlı sjsjsjsjsj
0 oy
(9,002 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım. Gözün aydın. Sağlıcakla büyüsün inşallah. Çok güzel bir his değil mi. Mis gibi kokuyodur şimdi her yer :) 
tarafından
Hemde nasıl bir missss
0 oy
(1,705 puan) tarafından
Gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah. Ne güzel anlatmışsın. Bakalım darısı bana ve hamile tüm herkese böyle post açmak nasip olsun. Bi avazda kurtulalım inşallah.
tarafından
İnşallah kuzum ❤️ Rabbim hepimizi her daim ağrısız sancısız dikişsiz kavuştursun evlatlarimiza
(1,705 puan) tarafından
Amin inşallah⚘
0 oy
tarafından
Kız hikaye gibi analtmissin yaaaa çok güldüm şu kolun yanında dursun diye :) o amcalar kimmiş hasta bakicimi anlamadım ne işi var doğum hanede:) Allahım ikinizede hayırlı sağlıklı omur versin inşallah yuvanızda hep mutlu olun ❤❤❤
tarafından
Aşko amcalardan narkozlu olan hasta , kolumla boğuşan hasta bakıcı :Dd
0 oy
(1,161 puan) tarafından
su narkoz  insani ne  hale saliyor  yaaa
tarafından
Sjsjsjsjsj inşallah yanlış bir şey dememisimdir
(1,161 puan) tarafından
bende narkozu agizdan almisdim uyaninca  hastaneni bir  birine katmisdim sayiqlayip duruylrdum o aklima geldi canim
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün hayırlı olsun
tarafından
Sağol canım ♥️♥️
0 oy
(2,487 puan) tarafından
Ne bünye varmış maşallah beee narkozlar etki etmemiş :)) gözün aydın canım Rabbım analı babalı büyütsün inşallah ❤️
tarafından
Yüksek dozajli ilaç kullanmanın zararları işte :D inşallah canım ♥️♥️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 392 göst.
25 Mayıs 2019 Aile kategorisinde elifff01 (298 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 492 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,497 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 237 göst.

381,356 soru