0 oy
1,109 göst.
Diğer kategorisinde (319 puan) tarafından
Kızlar bundan 1 hafta önce oğlum bizim sitedeydi yukarıya çıktı bizim 4 katın oğlu ve kapicininin oğlunun kendisini sopayla dövdüğünü söyledi oğlum 8 onlar 13 yaşında kızımda 13 yaşında pencereye gitti bakmak için kızıma sopayı sallamış lar daha sonra aşağı indim her ıkiside inkar etti anneleri babaları aynı şekilde dedimki güvenlik kamerasından bakalım o zamansa o kısmı görmüyor diyip geçiştirdi kapıcı herneyse konuyu fazla uzatmadık 2 gün önce kizim servisi kaçırıyor eşim de dedi 2 dakka arabayla birakiyim seni okula biz 7 nci kattayız yanlışlıkla bu 2 çocuğu çekiyor tamam oğlum siz gidin asansörü bizi yollayın çünkü geç kaldık tamam abi diyip gidiyorlar aşağıda tüm katlara tek tek basıp kaçarak gidiyorlar en az 10 15 dakkada gelecek her katta 2 3 dakka duruyor yürüyerek indiler arabaya bindiler eşimle dalga geçer gibi gülüp kaçıyorlar eşimde yakalıyor diyor ayıp Değilmi çocuklar ben sizin denginizmiyi.m kızımı okula bırakıp siteye geldiginde kapıcıyı görüp tekrar senin oğlun bunları yapıyor aynı şekilde bende 4 katla muhattap oluyorum gene inkar ettiler kızımı okulda el hareketleri yapıyor lar o sırada kızımın öğretmeni görüyor sanamı yaptı diye kizim evet diyince hoca tokati yapıştırıp gönderiyor giriş katında oturdukları  için kızımı yakalıyor terbiyesiz diyor annesi sen nasıl oğluma iftara atarsin şenle annen terbiyesiz siniz demiş o sıradada kizim kendi kız arkadaşıyla konuşmuyor biraz hopa bir kız kizim kendisine takıldığı zaman okulla ilişkisini kesiyor ailecek ilişkisini kız arkadaşıyla kesmesini istedik onlarda aynı binada 2 katta oturuyorlar abla diyor senin oğlun asla yapmaz berna yalan atıyor bak hem cinsi olucak bide herneyse herşeyi sineye çektik bugün pazara gidecektim kızıma dedimki küçük kizim iki buçuk yaşında oyun parka indir onla ilgilen ben gelene kadar tamam anne dedi hep birlikte indik onları bırakıp siteden çıkmadan kızımı n çığlığı bir baktım her iki çocuğa saldırıyor kizim ne oldu yemin ederim 7 blok sitede hepsi indi anne bana o.. k.. a.. gibi küfürler ediyorlar babasını cagirdim asla etmez dedi dedimki yanında değildin bak bende değildim duymadım oradaki insanlara sorduk dediki 2 erkek çocuğu yaklaşıp parmak salladı bisiler dedi ama ne dediğini bizler duymadık dedimki kizim kendi kendine mi diyor Eşimi aradım aradı babalarıyla konuştu tabi gene inkar edildi gene kızımın kustugu kız arkadaşı hayır berna yalan atıyor diye kizim dedim şimdi senin derdin ne sen bir bayan olarak kizim orada haksız da olsa kız çocuğuna küfür atılmış gerekki kimse kabul etmiyeydi gene berna yalancı oldu dedim gidin evinize 2 dakka pazara gidip geleyim gelirken sanki kapının önünde beni bekliyor benim oğlum yapmaz kızın uzak dursun tabi bende savunma icerisindeyim terbiyesiz kadın vb hakaretimi gene yedim işçi sınıfını ezmek istemiyorum yoksa 2 kelimeyle sustururdum gene dedim allahindan bulsunlar millete ses gitmesin bana deseni bacım her ne olursa olsun o kız çocuğuydu ben oğlumun gözünü çıkarırım de gönül hosluguydu eğer ben O annenin elini ayağını öpmeseydim benden alçağı yoktu ben ne yapcagimi bilmiyorum  kizim sürekli ağlıyor eşimede herşeyi yansitamiyorum  erkek sonuçta ne dersen de onlar hep haklı yöneticiyle konuşun diyeceksiniz çoğunuz 2 aile karşı 1 aile eğer yönetici bisi yapmasa eşim diyor kapıcı ve çocukları daha fazla yüz alırlar biz işin içinden çıkamıyoruz lütfen akıl veri n

28 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Okuyan özet geçsin allasen 
tarafından
Okudum şimdi anladım  .  Böyle de diyebilirdi .
tarafından
İşte demedi bizde günlük okuma vaktinizi burda tamamladık sağ olsun arkadassss
tarafından
Ahahhaha asbshshzhhz
(14,428 puan) tarafından
Ben dee çok uzun kısaca özet geçilebilirdi
Bizde art niyet yok postuna yazdık yazmayaydıkmı
tarafından
Aynen ya shshsh aman boşver Mihrimah :)
-Reklam-
+2 oy
(7,126 puan) tarafından
Ben olsam bir daha ki hareketinde polisi çağırır tüm kameralara baktirir çocuğuma taciz ediyorlar diye sikatte bulunurdum . Herkes haddini bilsin 
(319 puan) tarafından
Aslında aklıma gelmedi değil yaşları 13 olduğu için haklarında bir işlem yapılmaz ve bu durum dan daha çok sırt alırlar yani öyle bisi olmalıki laflarim havada kalmasın
(7,126 puan) tarafından
Öğretmeni de şahit yazın çocuk şubeye gitsinler de akılları başlarına gelsin eşkiya mi yetiştiriyorlar hiç taviz verme valla kızının ileriki hayatini da etkiler bu durum özgüveni kaybolur
(319 puan) tarafından
Ondan ziyade tehditkar eşime dedim ya ikitane 13 yaşındaki çocuk ne yapabilir dedim bak ben bayan olarak tüm programları takip ediyorum deme öyle yok abartiyosun diyor bu çocuklar neden kicik kaptı biz kardeşini dövsek bile ses etme karışma kızımda kabul etmediği için böyle uzadı konular şimdi birini  kardeşi 4 birinin 5 kendileri oğluma etmiyorlar kardeşlerine diyorlar muhammet geçtiği gibi küfür et oğlum diyor anne biliyorlar ben küçüklere karışmam ondan yapıyolar
0 oy
(120 puan) tarafından
Kim olursa olsun ne sınıftan olursa olsun evlatlarım için yikarim ortalığı istedikleri kadar inkar etsinler sokakta bulmadım ben o çocuklarımı hakkınızi arayın kameralar incelendi cirkeflikse cirkeflik evladımdan önemli mi 
(120 puan) tarafından
Kışkırtmak için yazmadım ama aynı tarz sitede oturuyorum da bian hayal ettim ben dayanamadım o yüzden cnm sen bana bakma ama evlatlarını da onlara karşı ezdirme cvbini ver bence.
(319 puan) tarafından
Yaptim ama onlar gibi terbiyemi bozamıyorum onlar beni öyle bastırıyor bakan yok eşim 1 de geliyor ben bayan halimle gidip yöneticiyle konuşamıyorum eşimde yüz yüze görüşürüm görsem diyor anlamadım bende
(120 puan) tarafından
Öyle tabi cnm karisindaki arsizsa yapacak bişey yok anlıyorum o konuda seni de yani üzüldüm çocuklara bian kusura bakma yangına körükle gider gibi oldum.
(319 puan) tarafından
Estafurullah olurmu okul müdürüyle konuşayım dedim oda ancak okulun içine karışabilir gerçekten ne yapcagimi bilmiyorum
(120 puan) tarafından
Öyle tabi cnm müdür bişey yapamaz ama yinede bilgisi olması daha iyi olur tabi. İş yoneticide bitiyor aslında TLF numarası vs yokmu arayın durumu söyleyin
0 oy
tarafından
Kız defalarca yazdım eskş hesaptan  cevap  vermedin

Ya söyler misin  kızının  üstüne  dilek düşmüştü:((

Şimdi nasıl  ne yaptı dr lar 
(319 puan) tarafından
Çok şükür iyi kizim allah razı canım benim
tarafından
Direk mi
(319 puan) tarafından
Kusura bakma valla son 3 4 aydır sürekli kızımla uğraşmaktan başka bisiyle uğraşamıyorum farkındasın belki aktif üye değil:(
(319 puan) tarafından
Hayır 5 li dolap
tarafından
Çok sevindim  o  iyi  olsun  da.
Diğerlerine  gelince ya  bu akran çatışması ..
Ne yazıkki kapıcının  çocuğu diğer dairelerdeki  çocuklardan  yüz almış.
Yöneticiye söyleyin yönetici  kapıcıyiv uyarsan eğer çocuk çocuğuna sahip çıkamayacaksın başka dairede ki çocukları rahatsız etmeye devam edecekse onun görevini son vereceğini söylesin ve böylece bu kapıcı bu çocuğuna sahip çıkar seni çocukları da rahat bırakır
0 oy
tarafından

Üşenmedim ve hepsini okudum. Teprik ederim. İyi sabır var

(13,203 puan) tarafından
Eleştirmek adına değil Büşra yanlış anlama biz de yaptık zamanında bu diyeceğimi ooo sen olsaydın çoktaaan mahkemeye bile vermiştin. Bazı hareketlerin keskin ama cidden imreniyorum keşke hakkımız ama  diyip biz de senin gibi olabilsek
tarafından
Canım alttan aldıkça.  Ezilen oluyoruz.   Yanlış anlamam çünkü ben böyleyim. İnkar etmem.  Binayı başlarına bile yıkarım. Heleki konu evlatsa.    Ben o kadar ugrasicam. Doguracam buyutucem. Benim evladıma donunacak. Çocuklara birşey deme ama o aileyi. Sürerim ordan. Çünkü ailesinden yüz bulmasalar.  Bunları yapamazlar.
(13,203 puan) tarafından
E işte benim çocuğum yapmaz diye dikiliyorlarmış yüzlenmez mi? Çok haklısın çok
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Tekrarlandığı an polise gideceğinizi gerekirse imza toplayıp attiririz sizi ogullariniza sahip cikina kadar getir inkar edeceklerine terbiye versinler cocuklarina
(319 puan) tarafından
Sizce bana ne dedi bayan oğlu küfür etmiş ya benim kızımda ne ne ne çocuğu demiş bana tek ettiği kelime kızın ne hâkla diyor utanmiyormu kız dir bide hani ne diyeceksin böyle birine
0 oy
(52 puan) tarafından
Benim halamın oğluna böyle yapmışlardı bütün site düşman olmuştu pda aynı sizin kızınız gibiydi. Bi gün o sitedeki çocuklardan biri ondan büyükmüş dövmüş kuzenimi halamda çıkmış hemen annesine şikayet etmeye kadın da demiş ki ne yapalım büyük balık küçük balığı yutar. Halam da öylemi demiş inmiş aşağı oğlunu döven oğlanı dürtmüş biraz annesi görmüş napıyosun diye kızmış halamda büyük balık küçük balığı yutuyor demiş. O günden sonra kimse karışmamış. Yani dinsizin hakkından imansız gelir. Bunlar konuşulacak insalar değil belliki 
(319 puan) tarafından
Hiç değil hemde bir çıkmazdayım allah sonumuzu hayretsin
tarafından
Ahahahah sonuna gelmeden dedim kesin öyle etmiştir dedim
Ama iyi etmiş bende olsam aynısını ederdim
(52 puan) tarafından
Amin inşaalah sizde çok alt çekmeyin bence. Arlı arından utanmış edepsiz sanmış benden sizinki de aynı hesap biraz cevval olun alt çekmeyin. Bazı insanlar güzellikten bazı insanlar edepsizlikten anlar
(52 puan) tarafından
Ay bende her hatırladığım da gülüyorum. Benim de başıma böyle bişe gelse böyle yaparım
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Hepsine de hakaret davası açarım polis tüm kameralara da bakar hepsi çıkar ortaya
(319 puan) tarafından
Anladım kamera görüntüsü 1 aya kadarmi geçerli sonra sıfırlanıyor dediler öyle olsa 2 haftadan buyana sarıp izlerler eşimle konuşayım daha eve gelmedi karar verecez artık
(1,145 puan) tarafından
Böyle hayat devam etmez yani
0 oy
(573 puan) tarafından

Vallahi hepsini okudum bende :)

Önemli olan işçi sınıfı mı senin çocukların mı önce ona karar ver istersen 
(319 puan) tarafından
Hayır o değil terbiyesiz diyor bana hakaret ediyor beni ezikliyor ben genede onu eziklemedim diyer türlü k 1 dediyse ben 10 dedim
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Bazı insanlar güzelce konuşarak falan anlaşamıyor canım bi kere çocuğu sopayla dövmüşler diyorsun benim bile sinirim bozuldu gerekiyosa kavga et asla çocuklarını haksız çıkarma  benim eşim olsa kavga gürültü nefret ederim sinirinden ama bazı insanda konuşunca falan anlamiyo 
(319 puan) tarafından
Şimdi bizim site kapıcılar garibandir karışmayın gibisinden herkez arkalarında 4 tane kapicimiz var bizim o yüzden herkezi bellerine alıyor lar
0 oy
tarafından
O kadın kim oluyor ya senin çocuğunu kenara cekebiliyor. Kaç aile olursa olsun ben çocuğumu korurum. Madem o yerde calisiyorlar çocuklarına ona göre edep verecek. Kimsenin çocuğunu çekip kenara uyaramaz. Bende sende ki sabır yok helal olsun 
(319 puan) tarafından
Hepiniz haklisiniz jep eşim ben hallederim diye diye bu duruma geldik
tarafından
Canım çocuğa yazık milletin içinde rencide ediyorlar. Eşinle konuş olmadı git yönetime çalışanların çocukları nasıl böyle yapabiliyor de.
(319 puan) tarafından
Kendisine desem asla izin vermez ben derim der ancak ondan habersiz yapayım hepimizin çocuğu var ergen ve kız çocuğu ben yarın müdürle konuşacağım bu çocuklar eder sonra allah kibap çarpsın yok derler yani anlamış degilim
(185 puan) tarafından
Belliki esin halletmiyir senin kadar üzerine düşmüyor.. gece geç gelmesi yöneticiyle konuşmasına engel değil telefon denen bir şey varagzina geleni saymalı.. Ben bu durumda işçi misci kısmı tanımam a... s....rım. bak onlar haksız olan çocuklarını nasılda savunuyorlar..kameralara bakamiyirsaniz bu durum illaki yine yaşanacak uzun bir süre gözlem yapın uzaktan ve siz telefonda videoya alın o zaman.. ama ben ne yapar eder o anda polisi oraya çağırırım kimse benim çocuğumdan önemli değil..  Bu normal bir şey de değil normalde çocuk kavgasına ailelerin karışması çok iyi değil ama bu sizin yasadiklariniz  normal değil
0 oy
(775 puan) tarafından
Dovmusler ve kamera var diyosun polisi ara şikayet et o cirkeflerle basedemezsin dahha da ileri giderler yoksa ha yapamam diyosanda taşın cicuklarina yazık etme ezdirme
0 oy
(12,840 puan) tarafından
İmza toplar çaresine bakardım herkes çocuğuna terbiyesini vermek zorunda yoksa başka kapıya 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Yeminle iyi sabrın var sallandiririm o çocukları kızını salma sokağa birdaha olursa direk polisi ara sen terbiyesizler ailesi öyle demkki çocuklar öyle ypiyor 
0 oy
(2,435 puan) tarafından
Ne terbiyesiz insanlar. Okurken sinir oldum. Tam mahkemelik. Allah yardımcınız olsun. Kendi başlarına sıyrılsınlar başınızdan 
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Polise şikayet edin çocuğunuz zarar görmesin ve aileniz
0 oy
(7,791 puan) tarafından
İsci sinifini ezmek isteniyorum cumlen cok garip geldi. 

Onun disinda da anlasin kapiciyi kovdurun madem parasini sizden aliyo sonucta herkes haddini bilsin
0 oy
tarafından
Canım bazıları çocuk yetiştirir bazıları o.ç yetiştirir çocuğunu terbiye edemeyenler üremese keşke.. bir kızım var dil uzatanın dilini koparırım heleki erkek çocuğu kızımdan büyükse  küfür edecek ailesi terbiye edemiyorsa ağzının üstüne bir tane patlatır dişini kırar bırakırım
0 oy
(2,338 puan) tarafından
Onlarin hepsini tutup en yuksek katin balkonundan sallandirirdim ne demek kizima küfür etcekler sopayla vurcaklar cocuguma valla bide bunlar kapici yani attiririm onlari ordan 
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Bence polise haber verin 1 değil 2 değil olacak şey mi yani senin çocukları sahipsiz mi bulmuşlar kızına küfür ediyorlar oğlunu dövüyorlar Allah korusun yani başka bişeye de yeltenirler yüz bulmasinlar polisi arayın 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 203 göst.
3 Kasım 2023 Aile kategorisinde Alphavva (68 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 324 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 372 göst.
20 Nisan 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 728 göst.