0 oy
842 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından

Kizlar belki bizde nasip olur kısmet:) Allah kirada oturanlara yardım etsin şuan biz kirada değiliz kaynanmin evimdeyiz 50 milyar borcumuz var onu ödeyince tekrar kredi cekixez galiba belki eve gireriz siz nasıl ev aldınız peşinatla veya kredili felan mi zorlandiniz mi oderken

41 Cevaplar

+8 oy
(8,965 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Daha alamayanlar bu gidislede alma umudu olmayanlar el kaldirsin==●
tarafından
geldim geldimm durrr
tarafından
┗(•ˇ_ˇ•)―→ burdayım
-Reklam-
+1 oy
(9,626 puan) tarafından

Geldim hazır eve kondum :D

(1,946 puan) tarafından
Ahh keşke bizimde ole olaydii:) Allah huzurla oturmayı nasip etsin
(9,626 puan) tarafından
Amin canım Rabbim herkese hayırlı olanını nasip etsin inşallah ❤ hazira geldim ama 2 sene eşimle beraber çalışıp borç ödedik çünkü düğün nişan kına ev eşyası iğneden ipliğe mandala kadar herseyi ikimiz yaptık onun tarafından tek bi çöp görmedim ama benim ailem aldı kız tarafına düşen şeyleri ama tabi evlendikten sonra onların hey ay taksidini de ben ödemeye başladım onlara yük olmamak için..Allah onlardan razı olsun benim arkamda dağ gibi duran anne babam ailem var ama eşim herseyde tekti aileden kimse yoktu
(1,946 puan) tarafından
Senin gibi eşi var işte:)
0 oy
(268 puan) tarafından
200 pesinatim var ama hala alamadim
(1,946 puan) tarafından
İstanbul dışında bulunur kiz o parayla büyük mü istiyorsun veya 0 mi
0 oy
tarafından
90 bin peşinat 200 bin kredi çektik ayda 2300 ödüyoz istanbul avcılarda 0 binaydı 2 sene olucak alalı 
tarafından
Olsn canm reşitpaşada gzl , 0 dairemi kaça aldn :)
(9,970 puan) tarafından
Yok canım 0 degil ama kentsele gidicek. 280e aldik. Başlayinca yikima ustunu tamamliycaz 250 daha. 530a gelcek yani
tarafından
Oo çokmuş kız :( hayrlısı olsn inşallah canm
(9,970 puan) tarafından
Yeni evler şuan 800den aşaya yok ama bitince bizimki belkide 1 milyon olucak
tarafından
Benm oturduğum binada şuan yüksek giris 580 miş canm valla kafayı yemişler :)
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kayınbaba min evi vardı benimde düğünde takilan bileziklerim le borçsuz aldik hamdolsun darisi isteyene 

1 tane de yatirim amaçlı eski yapı alacak babam insallah
0 oy
(3,833 puan) tarafından
gecen sene kredi cektik, pesinat olarak da dugun takilarini kullanmistik
0 oy
(328 puan) tarafından
Yarı peşinat yarı kredi diyelim :)) ve şuan evin kredisini ödüyoruz sadece de eşim çalışıyor bende işten çıktım dogumuma az kaldı :) çok zorlanıyoruz kuzu zor yani krediye girmekte :(
(1,946 puan) tarafından
Allah kolaylık versin borcuda inşallah kolaylıkla ödersiniz canim gerçekten zor
0 oy
(3,462 puan) tarafından
Hem altınlarım gitti hem bankadan kredi çektik
0 oy
tarafından

Kayınpederim sağolsun :angel:

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Geldiğimde vardı ev zaten:) 

Ama babamların yok çok zor bi durum nasıl alçaklar hiç bilmiyorum :(
(1,946 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canim ailene inşallah
0 oy
(731 puan) tarafından
Ben hazıra kondum eşim biz evlenmeden önce almış 21 yaşlarında iken askerden gelince o dönemde 300 bine almış 6 sene önce filan 
0 oy
tarafından

Düğün hediyesi canım bizimki :D

(1,946 puan) tarafından
Vay be bize bole hediye veren olmadı:) şaka bir yana da gerçekten şanslısın Allah huzurla oturmayı nasip etsin
tarafından
Amin canım teşekkür ederim Rabbım herkese ev sahibi olmayı nasip etsin
0 oy
(15,854 puan) tarafından
Altınlarımı verdim. Kaynanam da bugüne kadar çalıştı çalıştı kazandığı paraları oğlu için topladi..esim tek oğlu kaynanamın. Biz evlendikten 6 ay sonra benim altınları bozdurduk kaynanam da butun altinlarini parasini verdi esime ev insaa ettik kendimize 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bu devirde kredi il ev çok zor 10 yıldan falza ödersin iki evim var ikisi de ilçede kirada eşimin de İstanbula evi var ikimizde başka yerdeyiz kirada oturuyoruz bu devirde ev almak zor bacım benim oldum yer küçük yer 3+1 alcam desen 400 binden Asa ev yok nasıl alayım Bn onu 200 bin pesinim olcak da ben 200 bin verip 10 yıl her ay 2 TL kredi odeyp ev alcm dha neler bizim arsa var duruyor eşimiz garanti nere olursa oraya ev yaptiricaz valla almaya kalırsak iş zor bide ben apartman işini sevemedim yıllardır kendi evimizde büyüdüm müstakil oyuzden kimsenin sesini çekemiyorum oyuzden ev yaptiricaz 
0 oy
(265 puan) tarafından
Kredili aldik canjm şuan hala oduyo eşim ve cok calisiyor bazen yuzunu bile gormuyorum bende elimden geldigince harcamalarima dikkat ediyorm
0 oy
(119,150 puan) tarafından
ilkini esim nisanliyken krediyle almisti 2  kredi isine girismeden alabildik hamd olsunallah im icindd yasamayida nasip etsin ins haziranda teslim evimiz
0 oy
tarafından
Hazira komanlardanim kayinleder sagolsun:)
0 oy
(191 puan) tarafından

Eşim bekarken  para biriktirip almış ben hazır eve kondum :D

0 oy
(581 puan) tarafından
55 bin kredi çektik bilezikler vardi azıcık kayinpeder azıcık babam destek oldu 130a aldık cok şükür 
(581 puan) tarafından
Ankara kahraman kazan canim :) degerlenecek diyorlar kaynim tokatta sırf değerlenecek diye ona ev alicaz simdi :)
(5,813 puan) tarafından
Değerlenir inan bana bizim zamanında amann buralar ne işe yarar dediğimiz yerler Değerlendi :) dur bi araştırayım :) Ankara yakın bize Eskişehirdeyiz bizde :)
(581 puan) tarafından
Kesinlikle canim elinizde varsa para öyle diyor eşim metro filan gelecekmiş toptancilar pazarı gelecek 300den aşağı ev olmayacak diyordu bugun :)
(5,813 puan) tarafından
Valla bi parça peşinatımız var ne yalan söyleyeyim 150 170 binlik bir ev alabiliriz krediyle tabiki... Ama kiraya verilir yine kredinin bir kısmını kira öder.. Zorlamayız
(581 puan) tarafından
Aynen öyle canım her türlü çıkar kredi paranız bence düşünün:)
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Annemlerin evi müstakil onun üstüne yapıyoruz borç harç krediye bulaşmadan inşallah bir aya kalmaz geçeriz evimize inşallah rabbim olmayan herkese nasip etsin kira zor ya 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 318 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Bercemkaya (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 192 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 185 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,353 soru

11,324,755 cevap

34,776 kullanıcı