0 oy
1,557 göst.
Diğer kategorisinde (127 puan) tarafından

Kizlar dogumdan sonra sacm cok dokuluyordu ve buda psikolojimi bozmuştu artık benim bende dayanamadım bu akşam eşim 3 numaraya vurdu benim gibi olan varmı aranzda kestiren 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
En son ilkokulda yaz tatilinde kestirmistm öyle biri dalga gecmisti cok aglamistm. Ondan beridir saclarm hep kalcama kadar uzundur hic kısa birakmadm
(127 puan) tarafından
Bende istemezdim ama artık dayanilcak gibi değildi ya
tarafından
Benim simdiden basladi dökülmeye. Sürekli örüyorum. Yoksa her yer sac
(127 puan) tarafından
Sen dogurdunmu
tarafından
23 haftaligiz daha
-Reklam-
0 oy
(71 puan) tarafından

Benimde 4 yıl önce kuaför hatası yüzünden yanmıştı dökülüyordu saçım. Eşim makineye vurdu saçımı.Emin ol saçın doğal kendi rengiyle hiç olmadığı kadar sağlıklı ve parlak uzayacak hiç üzülme hem farklı bi deneyim ben hep uzun kullandım saçımı ama kesince de bi rahatlık gelmişti açıkçası:) yıkama kurutma konusunda..Bu arada sen yine de en yakın zamanda bi dahiliye uzmanı yada kadın dogumcuna gidip kan verirsen iyi olur.. Belki demir eksikliğin vardır dogum sonrasi saç dökülmesi oluyor çünkü.. 

(127 puan) tarafından
Emzirdigin için demişti doktorum sen dogurdunmu
(71 puan) tarafından
Benim ikinci gebeligim ..Birincisinde sac dokulmem olmustu ama kestirecek kadar degil yalnız demir haplarıma devam etmiştim..
0 oy
(929 puan) tarafından

En iyisini yapmışsın ben açığım örtülü olsaydım hep 3 numara gezerdim heralde son zamanlarda saçlarımdan çok sıkılıyorum hamile kaldığımdan beri 3 defa kestirdim 

(127 puan) tarafından
Her yer saçtı ya tomarla geliyordu resmen işkence olmuştu banyo bile
(929 puan) tarafından
Daha canlı daha güzel çıkar şimdi iyi olmuş
0 oy
(817 puan) tarafından

3 numara da pek kısaymış. Benim beldeydi saçlar kırıklarını aldırdım sadece.

0 oy
(1,509 puan) tarafından

Ben 3 e degil jilete vurmustum ama care olmadi 

0 oy
(59 puan) tarafından

Bende kestirmistim bekarken 

Gulende olmustu ama takmadım hic 

Belime kadar geldi simdi. Dayanamdim omzuma kadar kestirdim gecen dayanamiyorum dokuluyo zor sekil aliyo. her yerden sac supurmekten yoruldum en iyisini yapmissin bence 

0 oy
(18 puan) tarafından

Senden 1 tane daha benim işte:) 5ay oldu doğum yapalı. Her tarafta saçlarım,bebeğin avuçlarında yine benim saçlarım. Tülbent takmaya başladım evde. Ama nasıl oluyorsa yine her yerde. Dediğin gibi psikolojim bozuldu önce makasla sonra jiletle kökünden kazıdım. Poşette saçlarımı görünce bi de ağladım çok zoruma gitti. Allahtan kış,dışarda şapka evde tülbent. Ama iyimi yaptım bilmiyorum:/

0 oy
(90 puan) tarafından

Dogumda napcan bas ortumu takcan

(90 puan) tarafından
Amin canim ins Allah razi olsn
Inan durumuna uzuldm Allah yardmcin olsn cocuna sevdiklerine bagislasin ins Ama yinede masallah bu durumda bile erken toparlamis 2 gunde ayaklamissin sevindm adina
tarafından
Sagol canim iyiyim sukur ne geriliyo ne ilerliyo bakalim nereye  kadar allahtan hayirlisi :) yani bu durimda boyleyse saglikli birinde sen dusun bence halledemeyecegin bisi degil iki cocugun varmis bak annelik hrseyin ustesinden gelir :)
(90 puan) tarafından
Ins dahada geri giderde ileri gitmez
Bu arada icimi rahatlattin dedin gibi annelik herseyin ustesinden gelmeli ve gelioda sagol canim morel oldn
tarafından
Ihtiyacin var olayim birakta ne demek :)
(90 puan) tarafından
;) demi yani
0 oy
tarafından

Kemoterapi aldigimda saclarim dojulmeye baslayinca dusta avuc avuc elime gelince once kisaltmistim sonra jilete vurmustum bidahaki kemoterapiye kadar az uzuyodu yine dokulcek psikolojim bozulcak diye dokulmeden yine kendim kaziyodum jiletle  5 kez kazimis oldum tedavim bitince bi sac geldi inanamazsin oncede cok sıkıydi ama suan uc dort kisiye sac cikar kafamdan 

Madem o kadar kisalttin jilete vur yada bi hagta az uzasin yeniden uce vur bi iki kez daha yapki daha gür gelsin kesmisken bi ise yarasin bari garantile

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 250 göst.
25 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Dilek kara (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 80 göst.
25 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Dilek kara (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 139 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,205 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 145 göst.
1 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,668 soru

11,206,765 cevap

34,510 kullanıcı

...