0 oy
464 göst.
Aile kategorisinde (816 puan) tarafından
10 aylik bebegim var memeden kesiyorum hamile oldugum icin. 3gundur perisaniz birden kesmedim azaltarak gece yine emziriyorum ama gun icinde bir kez feln  emziriyorum ek gidayla doysun istiyorum ama 2gundur ishal.ve sadece su iciyo ne versem yemiyor 3saatte bir doyurayim zorlamayayim diyorum ama o 3saatte bir bile yemek istemiyor zorla 1.2 kasik veriyorum nasil agliyor nefes borusuna kacar korkusunada devam etmiyorum bu boyle.nasil olacak zamnla alisacakmi aglamasi oyle kotuki sokaktan duyuluyordur aikayyet etseler polis gelir heralde. Tanidik doktor var onada sordum pes etme o seni pes ettirmek icin agliyor zamanla alisacak dedi. Icimden kesmek gelmiyor ama bu seferde karnimdaki bebegim kilo almiyor ikiside evladim ve bn ne yapacagimi sasrdim. Oglum ek gidayla bi sekilde doyar ama karnimdakinin ek bi gidasi yok ve bn hem hamile hem emzirirkn cok halsiz dusuyorum kendime evime cocuklarima yetemiyorum elim kolum kalkmiyor. Uzun oldu ama bi fikir verirseniz belki icim raht eder

8 Cevaplar

0 oy
(338 puan) tarafından
Canım devam maması kullanmiyor musun
(816 puan) tarafından
Yok canim bir kac mama denedim ama kabul etmedi zorlayincada kustu.iciremedim.bi turlu uykusinda bile vermeyi denedim ama iciremedim
(338 puan) tarafından
Canım bi kereden gündüzü kesme bi öğün mama bi öğün meme ver hergun bi öğün azalt yavaş yavaş bitir. Bisey olmaz korkma. Ne kadarlık hamilesin
(816 puan) tarafından
5aylik hamileyim goguslerimde hassaslasti emerkn canimdan can gidiyor sanki
-Reklam-
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Arı mama denedin mi tadı güzel doyurucu 
(816 puan) tarafından
Onu denemedim ama almayi dusunuyirum diger pismeden yapilan mamayi denedim begenmedi ins yarin carsiya cikacam o zamn alip onu deneyecegim
(12,861 puan) tarafından
Büyük marketlerde de var fiyatı da çok uygun bütçe de zorlamaz inşallah severek yer
(816 puan) tarafından
Ins yesinde sorun degil
0 oy
(413 puan) tarafından
Hamileyken emzirmeye devam eden cok insan var o dogduktan sonra ikisini de emziren bile cok insan var. Anliyorum cok zor cok halsiz kalirsin ama bence kesme. Doktorlar da zaten devam edilebilir hicbir sakincasi yok diyorlar. Daha bebegin küçücük 10 aylik anne sutune hala ihtiyaci var. Karnındaki illaki gelisecek karninda gelismese dunyaya gelince gelisecek sonucta. Emzirmeye devam etmelisin.
(816 puan) tarafından
Haklisin canimda memeye cok dustu ek gidayi yemeyip gogsume sariliyor biraz ek gidayada alismali bni biraz olsa rahat biraksa yetr ama bi emzirdimki mutlaka devami icin cok agliyo. Varda vermiyon diyo galiba inatlasiyor gibi
0 oy
(56 puan) tarafından
Benim oglumda 7 bucuk aylik ham8le oldugum icon bende kesmek zorunda kaldım hic bir sekilde ek gıda yemiyo bende mama veriyorum ek gıdaya alısana kadar bu sekilde devam edicem mamayıda istemedi cok zor alıstırdım 
0 oy
(98 puan) tarafından
9 aylık bebeğim var ve 5 aylık hamileyim, halen emiyor, mama da kullanıyorum
0 oy
tarafından
Kıyamam ya yavrum benim neden böyle bişey yaptın annesi... Salça sür tiksiniyor kızım öyle bıraktı benim
0 oy
tarafından
Anne olmak ne kadar zor ya insanın canı gidiyor bazı durumlarda ama elinden bişey gelmiyor :/
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm mamaya geç sene mama ver çocuğun ihtiyacı var 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 121 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 192 göst.
30 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Sultan... (358 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 228 göst.