0 oy
622 göst.
Diğer kategorisinde (530 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar kayınvalidem geldi bugün 2 aydır gelmiyordu oglumun doğum günü var hem onun için 1 hafta kalacak zaten çok iyi anlaşıyoruz. Görümcemin hediyesine bayıldımm :)). Kayınvalidem de beğenmezsin diye hediye almadım kendin beğen kızım dedi 300 TL verdi oğluma da bir çok kıyafet takım almış araba şapka falan doğum günü içinde çeyrek altın yapmış sağolsun :) görümcem de oğluma ayakkabı almış doğum günü için 

Ön yargı tayfa hava atma bacım diyebilir havalik bi durum hep kötü şeyler mi yazacağız kayınvalide görümce ile ilgili canımm. Allah herkese böyle kayınvalide görümce nasip etsinn 

14 Cevaplar

0 oy
(14,025 puan) tarafından
Sakin ol bacım hemen kurulmayin millete :D guzel günlerde kullanın inşallah
(530 puan) tarafından
Ne kurulması canım önden uyarayım dedim münaşakaya giremicemm de ondan teşekkür ederim bu arada
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kolyeden hiç bahsetmemişsin o nasıl birşey onuda yazsan iyiydi ☺️

Resim sonradan geldi güle güle kullan 
(530 puan) tarafından
Resmini koydum canım bak çok anlamlı geldi bana
0 oy
(7,654 puan) tarafından

Herkesin kaynanasi canavar değil tabi ki 

Hediye cok zarif bayıldım 
(530 puan) tarafından
Herkesin değildir tabiki ama 20 kaynana postunun 19u kötü de bu da güzel olsun
Teşekkür ederim :)
(7,654 puan) tarafından
Aynen bayıldık da herkes bi kaynanasini sorguluyor bu postlardan sonra:)kocasi aldatanlar da kocalarini
(530 puan) tarafından
Allah herkesin gönlüne göre versin canım ben çok şanslıyım bu konuda değer vermeyenler de ona göre değer görüyodur elbet
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Ay amin :) Güle güle kullanın canım Allah muhabbetinizi arttırsın. 
(530 puan) tarafından
Amin canım çok teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Maşallah rabbim muhabbetinizi arttırsın canım :)çok şükür benim gorumcelerimde iyidir sagolsunlar kayınvalidemde kendine göre iyidir bunada şükür diyorum 
(530 puan) tarafından
Amin canım hepimizinkini inşallah :) onlarda ailemiz tabi Allah iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah herkesi
0 oy
tarafından
Ne güzel ya Allah'ım daim etsin kıymetini bilmelerine hemcinsin olarak çok sevindim:) linç konusunda haklısın mesela kocasından dertlenene empati kurulup hak veriliyor ama mutluyum diyene hava atma diye hücum var mutluluğun paylaştıkça çoğalsın inşallah canım:)
(530 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım Allah herkese fazla fazla versin inşallah. O konuda çok haklısın da kalbini bozmayinca Allah veriyor valla
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Güzel günlerde kullan canm çok güzel
(530 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım daha güzelleri sizin olsun inşallah
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Ne kadar şanslısın maşallah bizimki iki torunu oldu ilk olduğu halde bir çöp almadı  hele görümcem  defolu yazma verdi iğrenç bilseydi  2 TL falan fiyatı 
(530 puan) tarafından
Şanslıyım canım Allah razı olsun herkese nasip etsin inşallah ama bende kendi annemden ayırmam kayinvalidemi görümceminde bizden başka kimsesi yok çocuk istemiyor yeğenini seviyor
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Kiskandik mi hayir :D masallah canim allah muhabbetinizi arttirsin, iyi insanlarla karsilastirsin,cok dusuncelilermis :) tebrik ettim ikisinide ayri ayri 
(530 puan) tarafından
Çok sağol canım teşekkür ederim daha güzelleri size nasip olsun inşallah görümcem çocuk istemiyor onun yerine yeğenimi seviyorum sizden başka kimsem yok diyor
0 oy
tarafından
Allah ağzınızın tadını bozmasın 
(530 puan) tarafından
Amin canım inşallahh
0 oy
(612 puan) tarafından

Maşallah suphanallah. Allah muhabbetinizi daim etsin. Malesef acı paylaşmayı biliyoruz ama nedense söz konusu mutluluklar olunca aman hava atma ya da söyleme nazar değer oluyor :) gerçi ben de nazardan çok korkarım ama sanırım o da büyüklerin bizim bilinçaltimiza işlediği bir korku :D

(530 puan) tarafından
Çok sağol canım teşekkür ederim Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. Öyle tabi herkes iyi olsun isterim valla beni sevmeyenin bile kötülüğünü istemem herkesin evine huzur versin Allah kalbi kötü olan anca kininde boğuluyor
0 oy
(382 puan) tarafından
Doğum günü kutlu olsun Paşa'nın nice mutlu huzurlu sağlıklı yıllara evet çok anlamlı bir kolye çok hoş sende güzel günlerde kullan bacım 
(530 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun daha güzelleri senin olsun inşallah
(382 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Güle gule tak kuzum
(530 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
(454 puan) tarafından
Allah'ım ne güzel insanlar var :)