0 oy
1,392 göst.
Aile kategorisinde (811 puan) tarafından

Bazı sebeplerden evlendikten sonra hıc altınım olmadı yüzüğüm ve annemın verdiği çeyrekten baska yoktu halada yok zor günler yaşadık onlarıda sattık suan bı alyansımz bıle yok bende eşime bı alyans bıle almıyorsun hep alcam dıyo sun ne zaman benım elımde altın görecek bekar gibi gezıyorum dedım alcam aclam bı türlü bize sıra gelmiyor:) neyse geçenlerde kolye almş durup dururken not yazmş ıllakı bişey olmasına gerek yok bugun senı sevdıgımın günü olsun falan fılan not yazmış eve göndermiş:) cok hosuma gitti ama diğer taraftanda biraz tuhaf karsıladım sorun aldıgı kolye hanı normal kelebek kalp yıldız vs basıt sahte bı kolye de alabılır dı ama yarama tuz basar gibi sahte altın kolye almasına anlam veremedım acıkcası 

image

37 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sahtemi :)☺️☺️
(811 puan) tarafından
Bılemedım bende tuhafıma giti gercegını alana kadr ıdare et dedı ama ben tuhaf karsıladım heryerde tçsatılıyor 10lıraya:))ınternette 100 lıraya kadr çeşitleri var
tarafından
:))ulaa kız bu kavgada sylenmez kocnda ne kötü bari gümüş alaydi yaa :))
tarafından
:)))kız sen delisn vala daha bilmiyorsn iymi etti kötümü:))
tarafından
:))daha o an bişey dememssn daha deme bari kız:))
(811 puan) tarafından
Ne diyim geldı geçti desem şimdi gerçeğinden de olrm belki işin sonunda gercegı gelir:))
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Maddi durumunuzu bilmiyorum ama 

Imkani yoksa gücü ona yetiyorsa 
Onuda geçtim 
Sahte yada gerçek düşünmüş incelik yapmış olması önemli değil mi
tarafından
Erkekler onun daha kullanışlı olacağını bilmez ki karımın altını yok bunu alınca sevinir diye düşünür. Kafasındakilerş bizimkiler gibi sanma
+1 oy
tarafından
Adam bu zamanda altın alacak hali yoktu dimi 

Gerçeğini alırım sen bunla idare et demiş sana kısacası
+1 oy
tarafından

Olsun canım bosver belki de üzüldü sen öyle diyince zoruna gitti 

Teşekkür et sende :)

+1 oy
(467 puan) tarafından
Sahte bile olsa düşünmesi yeter canım sende teşekkür et bence 
0 oy
tarafından
Sahte mi almış bn anlamadım
tarafından
Dalga mı geciyir kafasına calardim bn
tarafından
Ya erkekler böyle ya ***** gibiler resmen. Neyin ne anlama geldiğini anlamıyorlar
0 oy
(12,954 puan) tarafından

Sahte mi          :O

(12,954 puan) tarafından
Olsun kız bende 3 senelik evliyim bir çöp dahi almadı :D. Sahte de olsa kabulum halbuki
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Sen buna layıksın der gibi olmuş valla demesen gerçek olduğunu anlamıycakdım gülme tuttu :=) 

(811 puan) tarafından
Yaaa:( cidden mi aksam gelınce sordum nıye sahte neden böle bişi aldn dedım geröeginide alcam bu alıstırma dedı:)
(2,702 puan) tarafından
Kızz takılıyorum yaaa eli bollaşınca yine alır üzülme
(2,702 puan) tarafından
Ahaahaa kız deme öyle napsın adam  yetmiyo zaten pare falan
(2,702 puan) tarafından
Yok yok elleme adama olsun
0 oy
(1,358 puan) tarafından
sahtemi kiz şimdi bu altin gibi duruyor 
(1,358 puan) tarafından
olsun cnm sıkma canini hediye hediyedir düşünmesi yeter
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Yani hediye hediyedir. Ama ben boyle biseyin sahtesini takacagima hiç takmam daha iyi. O yüzden eşimde bilir almaz. Şöyle ufak bsiey alsaymis bilemedim.
(3,141 puan) tarafından
Valla bilemedim canım
(3,141 puan) tarafından
Yani bunun yerine gümüş te olsa alyans alsa daha iyi bence.
0 oy
tarafından
kendısı altın dedı mı senı kandırdı mı yanu yoksa  imitasyon oldugunu bılıyor muydun verdıgınde 
tarafından
boyle demen cok sacma ve kırıcı olmamıs mı sencede belkı gercegıne gucu yetmedı suan yanı oyle denır mı bence yanlıs yapmıssın hedıye bu altın olsa ne olmasa ne dusunmesı yetmeli bence
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Dalgamı gecmiss kendince......
(15,823 puan) tarafından
Dalga gecmemis canim o zaman çok heves ettiğin için bunu almiss demekki çok takma bence
0 oy
tarafından
Düşünüp alması bile yeter bunlar bile bir dünya para 
(811 puan) tarafından
Evet gercekten hersey cok pahalı ama ne bılım kullanışlı bişey alsaydı keske tuhaf yanı
tarafından
Kullanışlı kız bunlar özel günlerde düğünde bayramda takarsın gerçek gibi solma kararma yapmıyor çok araştırdım bbenbenimde gerçeğini alacak durumum olmadığından ") jskajsjsiajahhaha
tarafından
Aman anlarsa anlaşın sanki ne begenmiyorsan bana vir "D hsjsbsjshsjajha ben takarım
Alerji yapmaz diye garanti veriyorlar bi denersin alerji yaparda kaldır bir kenara en azından anısı olur hatıra saklarsın ")
(3,180 puan) tarafından
Ne pahalı sı kız bizim burda en fazla 50 60 TL
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Anaa . Niye sahte almış kız 
(5,557 puan) tarafından
Walla ne güzel . Onu düşünmesi bile yeter
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Acaba senin anlamayacagi i dusunup sahtemi aldı :) yani bilemedim şimdi belki peşine gerçek yüzük gelir
0 oy
(2,565 puan) tarafından

Canım bu kolyeler pahalı belki parası yoktur kırılma diye düşünmüş almış zeytin yağın 100 kira olduğu devirde bu kolyenin altınını almak çok zor bişey bence düşünmüş olması bile yeter mesela ben isimli kolye istiyorum eşimin benim oğlumun adı yazandan ama eşim almıyo :) sahteye bile razıyım oysaki ama yok iste almıyo kıymetini bil

(2,565 puan) tarafından
Kız kim dokunacak sende ‘rabbim mutluluğunuzu daim etsin
0 oy
(3,180 puan) tarafından
Takma bence kararır onlar 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Sahtemiiiiiikiii
0 oy
(417 puan) tarafından
Erkeklerin işi de zor alsalar niye aldı deniyor almasalar beni layık görmüyor oluyor :) 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Sen hep altına heves ettin diye öyle düşünmüş olabilir erkekelr bizim gibi düşünmüyor. O senin mutlu olacağını düşünmüştür. Bence kalbini kırma 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 298 göst.
0 oy
7 cevap 313 göst.
0 oy
9 cevap 791 göst.
0 oy
35 cevap 997 göst.
7 Aralık 2021 Aile kategorisinde Merve_83 (67 puan) tarafından soruldu

378,824 soru

11,339,196 cevap