0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
??........

11 Cevaplar

0 oy
(5,308 puan) tarafından
Şişiyor sanki göğüs patlayacak gibi taş gbı ağrı olıyro taşıyamıyorsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben canım taş gibi oldu sisti ateş sıtma kusma ve göğüsüm de aşırı ağrı vardi
0 oy
(317 puan) tarafından
3 kere oldum ateş basıyor vücudunu  göğsünü, ısıtma tutuyor bu arada göğsüne dokunamiyon ağrıdan sürekli sağacan, sıcak duş da masajlar yapacaksin anca öyle geçiyor 
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Valla korona yanında melek kalır o derece ağır geçirdim ben . Şimdi sütten kesmeye çalışıyorum üç gündür gün içinde vermemeye dikkat ettim ama gece boyunca emdiği halde şimdi tekrar mastit oluyorum ve çok korkuyorum başıma gelecek olandan :( 
(855 puan) tarafından
Canım  aslında  bi anda kessen ben direk ketçap sürdüm tiksindi ağladı ama hiç istemedi
(7,177 puan) tarafından
Tiksinsjn istemiyorum canım güzel ayrılmak istiyorum.
(855 puan) tarafından
Tercih tabi herkesin tiksinse bile unutuyor 2 güne asıl öyle  yazık
(7,177 puan) tarafından
Emmek istemeyi unutabilir ama çocukta travma bırakıyor. Hiç bir doktor tavsiye etmiyor bu durumu .
(855 puan) tarafından
Sen bilirsin canım:)
0 oy
(119,153 puan) tarafından
bana gore dogum sancisi gibi bisidi berbat 1 gece sabaha kadar cektim o aciyi ogremcti gogsum patliycak gibi oluyo bebegini emziremiyosun bile
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Göğüste ağrı şişlik ateş gibi sıcaklık vücutta çook fazla sıtma oluyor hastanelik oldum öyle o günden sonra o göğsümde süt azalmıştı
0 oy
(2,352 puan) tarafından
Hemde ne agri bi gece hic unutmam gogsum sismisti dokunsam patlicakti sagma makinamda yoktu dusa giriyom yok gecmiyor ne yaptimsa gecmedi sabaha kadar oturup agladim o agridan o kadar agirlik yapiyoki sola dönsen aciyo saga dönsen kalbin durucak gibi oluyo ayy cok fena bisey
0 oy
(502 puan) tarafından
Ay ben bu yaz yaşadım ya. Sanki sıtma gibi ısıtma tuttu koltuk altına beze attı göğsüm çok şişmedi ama o taraftaki kol kısmı mithis ağrıdı dönemedim bebeğimi kaldiramadim. Ve bebeğim o guogsumu asla kabul etmedi. Satmaya calistim süt gelmedi. Acile gittim orda da sagmaya çalıştılar süt yoktu ama mastıt olmuştum. Beni genel cerrahiye sevk ettiler onkoloji hastanesinden gelen bı doktora gittim ve bana ASSSLAAA SICAK UYGULAMA dedi iltihabı vücuduna dağıtır dedi. Antibiyotik kullandım 4 güne gecmezse ulttaosn çekelim dedi şükür geçti
0 oy
(899 puan) tarafından
Sıtma kemik ağrısı ateş mide bulantısı koronayla belirtiler aynı göğüs taş gibi ağrı acı tek yapman gereken bol bol sağmak masaj yapmak bu çok acı veriyor ama yapacak başka bir şey yok maalesef ben çok sık yaşamıştım en son çareyi elektrikli pompa alarak buldum daha iyi sagiyor bı de benim süt kanalları dardı süt fazla olunca hemen hasta oluyordum çok çektim 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kalbin sıkışır gibi gogsunde tas var gibi gogsune igne batsa balon gibi patlayacak gibi bide kitle oluyo goguste... Acisinin tarifi yok yasamir... :)
0 oy
(109 puan) tarafından
O ne demek oluyor ben ilk defa duydum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 53 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hilay (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 81 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde Masum anne (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
0 oy
4 cevap 449 göst.
19 Ocak 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acelya nın annesii (247 puan) tarafından soruldu

378,375 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...