0 oy
564 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Herkes yatağına çekildi. Ben mutfağı hallettim oturma odasını topluyorum bir yandan da sallanma çay yaptım onu içip duruyorum :) benim gibi gececi var mı :) 

35 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ben ben bende öyleyim 8-)

tarafından
Ayak altında dolaşan biri istemiyorım :)) herkes gitsin ben kafama göre rahatça yapayım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben hep gece yaparım canım sabaha kolaylık oluyor 
tarafından
Sabah evi tertemiz görmek beni mutlu ediyor :) hemen yatağı topla kahvaltı hazırla oh mis :)
+1 oy
(1,168 puan) tarafından
Ben kuzum geceden ortalığı toplayıp işlerimi halledip öyle uyurum
0 oy
(48,392 puan) tarafından
bdn sabah is yaoanlardanim ☺️ mutfak toplu oturma odasina oyuncaklar yerde topluyodum ses cikti bıraktım.camasir astim yeter 
0 oy
(670 puan) tarafından

Ay yok valla cok usenirim mutfagi yemek yedikten hemen sonrs toplarim bulasik kalınca cok huzursuz olutum ama odanin hali hâl degil :D

tarafından
Ben de bulaşık bırakmayı sevmiyorum. Tabaklar falan kuruyor uğraş dur. Yemekten hemen sonra bulaşığı hallediyorum ama benim mutfak tezgahı çok saralıyor. Her gece çamaşır suyu ile silip yatıyorum
(670 puan) tarafından
Oh.miss  benimki o kadar kirli ki yarin gircem çocuktan zar zor bulasigi halledip apar topar tupu falan siliyorum mutfak onemli
0 oy
(371 puan) tarafından
Ben de öyleyim canım evim müstakil yatmadan önce her tarafı topluyorum cektiriyorum siliyorum ama aynı şeyleri gündüz tekrar yapiyorum
0 oy
tarafından

Rahmetli annem hep derdi  

Gece insanın başına ne gelecek kimse bilmez eviniz toplu düzenli olsun diye 
Bende toplayıp düzenlemeden yatmam
0 oy
(223 puan) tarafından
Kız bende öyleyim çocukları yatırdım eşimde yattı mutfak salon çocuk odası topladim daha simdi uzandım yatağa valla
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bende aynı en azından sabah ev delli toplu oluyor
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Çocukları uyuttum yorgunluktan kalkamıyorum ama her yer oyuncak  basacak yer yok, oğluma da kıyamadım uyuyakaldı yarın kreşe gidecek biraz da halsiz 

Mutfağı topladım Allah'tan yemekten sonra 
tarafından
Kreşe gitsin rahatça yaparsın :)
0 oy
tarafından
Ben de oyleyim bacim daginiklik warsa gidip yatamam butun gece kasir o beni
tarafından
Çamaşır yıkadım topladım ama katlayamadım yarına kaldı ya Allah gece aklıma gelip duruyor. Gece 3 de 4de bir iki saatlik uyku ile geri kalkıp katılıyorum :))
tarafından
Bizdeki de ayri manyaklik iste sjsjsjsjsj
tarafından
Hayır biz tertip düzen seviyoruz :D
0 oy
(12,852 puan) tarafından

Evet kırlentleri dahi şişirip düzeltip öyle yatarım yoksa o yatak bana batar :D

tarafından
Bende de kırlentleri simetrik koyma huyu var :) kesinlikle bozulmaması çok düzgün durmadı laızm :))
(12,852 puan) tarafından
Ay o bende de var günde 500 kere düzeltiyorum bu aralar kuzey de çok oynamayı seviyor sürekli topla dağıt zor oluyor :)
0 oy
(659 puan) tarafından
Ben ve şu an yogurt yapmak için sütümün biraz sogumasını bekliyorum hertarafı toplamışım ve herkes mışıl mışıl uykuda
tarafından
Ben de kendi yoğurdumu yapıyorum ama süt aldığımız adam 5 kg sütü 35 lira yapmış artık hazır yoğurt alıcam
(659 puan) tarafından
Bugün pazardan 3kg süt 19liraya aldık 1litresini sütlaç yaptım geri kalanı yogurt yapıcam
0 oy
(3,786 puan) tarafından
Ben heryeri toplar yatarım cunku annem hep derki ölüm gelecek gibi kendini misafir gelecek gibi evini temiz tut lakin gece toplayip yattigim ev sabah kalktığımda savas alanı gibi gece cinler topmu oynuyo bilemiyorum;)))
tarafından
Çok güzel sözmüş :) gerçekten öyle ya.. Ben de çarşıya falan gideceksem evi düzenli bırakırım
0 oy
(265 puan) tarafından
Ay yok yapamiyorum keşke yapsam ama olmuyo
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Bende öleyim sabah temiz eve uyanmak gibisi yok 
(1,243 puan) tarafından
Bizde eşim çıkar yataktan en son o topluyor ben çocuk odasını derken heryer tertemiz oluyor kahvaltıyı toplarken öğlen yemeğini koyuyorum ocağa öğlen bulaşığı yerleştirirken akşam ne yapsam diyorum günüm koş koş geçmiyor iyi oluyor
tarafından
Benim eşim asker. Nöbette kalınca sabah yatağını mis gibi topluyor. Bazen resim atıyor sen böylr kusursuz nasıl topladın falan diyorum. Ama maşalah evde bir kez bile görmedim yatak topladığını :) pijamalarını bile ben katılıyorum
(1,243 puan) tarafından
Benim eşim de asker rütbeli oda tertip düzen bizim evde herşeyden önde gelir yatağı benden daha düzgün toplar
tarafından
Ah benimki de işte gösterdiği özeni evde gösterse :))
(1,243 puan) tarafından
İnşallah gösterir cnm
0 oy
(287 puan) tarafından

Ben çocuklari uyuturum Allah eşimden razı olsun o hep toplar hemde her gece <3:)

tarafından
Benimki kendi içtiği bardağı kaldırsın ya da kıyafetlerini düzgün koysun o da bana yeter:)
(287 puan) tarafından
Öyle insan yıpranır düzenli disiplinli olsun azıcık sana da yazık
tarafından
İlk evlendiğimizde yediği şeyin kabını bile kanepenin yanına koyuyordu :) çok şimdi şimdi öyle huyları yok ben buna şükrediyorum
(287 puan) tarafından
Ayy çok yaşaa sen güldürdün :) :)  zamanla daha iyi olacak inşallah
0 oy
(135 puan) tarafından
Ben ama maalesef eşim izin vermez 
tarafından
Benim eşim sağ olsun uykusu gelince kimseyi tanıyamaz :D yastığa başına koymadan uyur. Bütün gece evde otursam yatmasam yine fark etmez
(135 puan) tarafından
Benımki çit sese kalkar be bana kızar gel yat der uyumasam bıle onun yanında olmak zorundayım
0 oy
(268 puan) tarafından
Gece heryeri temizliyorum sabah 6 da kalkip ogluma corba yapiyorum cunku krese gidiyo corba icirip gonderiyorum  bende ise.
0 oy
tarafından

Önceden öyleydim artık çok yoruluyorum yatağa yatınca uyuyamıyorum yorgunluktan  :)

tarafından
Çocuktan önce mi :)
tarafından
2. Çocuktan önce  :) hatta bir kaç ay öncesine kadar. 8 aylık oldu. Bensiz uyumuyor hep peşimde. Tam bir kuyruk oldu bana.. çok yoruluyorum.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 354 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Anne.adayii (799 puan) tarafından soruldu
+3 oy
27 cevap 1,115 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Sulemhmt (729 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,037 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 365 göst.
23 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...