0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kızlar sabah akşam sürekli meme diyip gogsumu açıyor dışarda her yerde böyle azonce emzirdim baya yemin ederim zorla kopardım memeden şimdi yine gelmiş meme diyor 15 aylık va iki gündür böyle dün eşimin arkadaşının kucagindaydi adamın yanında meme meme diyip durdu bu bağımlılık niye oldu iki gündür var ya vala çok yoruyor beni çözüm yok mu kızlar:(

3 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hic blmiyom canim bilen cikar ins 
tarafından
İnşallah ya vala çok zorlanıyorum yemesi de gayet iyi yemeğini yer hani aç olsa derim neyse ama yemek yedikten sonra bile meme diyor alışkanlık yapmış aklına düşüyor istiyor suç biraz da benim hep meme dedim çocuğa ya
-Reklam-
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Benim oğlumda öyle açık bırakıyorum ben artık gidip gelip emiyor. 14 aylık bizimde
tarafından
Ayy vala bende ya açık bırakıyorum benimde 3 gün sonra 15 aylık olacak en kötüsü dışarda meme mene diyor şalımı kaldırıyor kazağını kaldırmaya çalışıyor çok utanıyorum
0 oy
(97 puan) tarafından
Canm öyle meme meme dediğinde aklina baska birşey getir aaa bak burda ne varmış falan biraeylerle kandır sürekli bi zaman dan sonra unutur ben oğluma öyle yaptim
tarafından
Ayy inşallah vala iki gündür mahvoldum emdikçe de acıkıyorum yedigime dikkat edeyim çok kilo aldım diyorum ama öyle çok emiyor ki basım dönüyor açlıktan
(97 puan) tarafından
Maşallah o kadar sütun varmı ben oğlumu 1 buçuk yaşına kadar emzirdim son zamanlarda oğlum keyfi emiyordu sütüm yoktu
tarafından
Çok şükür canım bizim genetik sanırım annem 6
Çocuğunu da emzirdi kizkardesimde 2 yaşını geçti yigenimi zor sütten kesti sütü vardı genetik sanırım şuan 15 aylık benimkide daha var diyet yapacam korkuyorum azalırsa yinede emer acıkıyorum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 227 göst.
25 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 387 göst.
20 Kasım 2020 Aile kategorisinde Trbznlugln (2,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 415 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.