0 oy
1,223 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben almaya utanıyorum .. eşim bende alamam utanirim diyor kazadan sonra adamı yanıma yaklastirmiyorum spiral taktırmaya gidecektim onuda eşim kabul etmiyor napacagiz ki siz nasıl alırsınız utanır misiniz alırken nereden alıyorsunuz hangi marka daha iyidir 

45 Cevaplar

0 oy
(4,217 puan) tarafından
Niye utaniyosunuz ki, bizde kim markete giderse alir yani, netten siparis verin bari 

Spiral niye kabul etmiyomus, o zaman pasa pasa gitsin alsin
(4,217 puan) tarafından
Yani tabi hem niye istemiyomus ona ne zarari varmis, erkege guvenme derim sen kendi tedbirini al
tarafından
Haklısın spiral dışında ne yapabilirim peki zar zorda olsa almış doğum yapalı iki ay oldu bir kere yaklaştı ondada içime boşaldı bir sinir oldum anlatamam
(4,217 puan) tarafından
Ayy yok artik, ne dusuncesizlik, hamile misiniz peki
tarafından
Bilmiyorum daha çok yeni cahil benim kocam gizli gizli spiral taktirabilir miyim acaba
(4,217 puan) tarafından
Ayy hayirlisi canim, cahillik degil valla bu dusuncesizlik, taktirirsin heralde kiz nerden anliyacak ki
-Reklam-
0 oy
(119,275 puan) tarafından
biz gidip almiyoz netten aliyoduk hep
tarafından
Hazır indirimdeymis a101 de utandım kahretsin bime girdim kasiyer kızdı tanidikti ama yine alamadım internetten alayım en iyisi ne pahalıymış bunlar
(119,275 puan) tarafından
kiz ne utaniyon al cik bisi olmaz
0 oy
tarafından
Önceden sağlık ocağından ben alırdım pandemi nedeniyle gelmediğini söylediler esim alir
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Bizde hep eşim alır permatığı de alır 
0 oy
tarafından
E saglik ocagindan ücretsiz veriyolar hemsireden alabilirsin oda kadin sonucta hem utanacak ne var ki herkeste onu ne amacla kullanildigi biliyo sonucta :)
tarafından
Haklısın aslında nasıl adet olup ped almaya utanmiyorsak bundada utanmamak gerek hemşireye söyleyeyim aşıya gittiğimizde:-D
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Kocam alır tabi ki yada internetten alıyoruz 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Amaan ne utancam markete git başka şeylerde al arasına karıştır gitsin bee :D 
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Kullanan alsın :D

tarafından
Cidden bende öyle diyeyim yoksa yanasmasin adam :-D
0 oy
tarafından
Bazen ben alıyorum bazende eşim  utanacak ne var
tarafından
Küçük ilçede yaşıyoruz onun etkisi sanırım almış bugün bir saat markette dolaştım adama söyledim artık diyor kasadan gecirivermis
0 oy
(628 puan) tarafından
3 yıllık evliyim ilk günden beri eşim korunur. Kime denk gelirse o alır . Markete yanlız gittiyse o alır birlikte gitmişsek beraber alırız utanacak ne var allah aşkına . Hem en sağlıklı korunma yöntemi prezervatif. Kadını enfeksiyondan korur. Bugüne kadar 1 tane ilaç içmedim içmem de. Hormonlara olan zararını bilse kimse kullanmaz doğum kontrol hapı. Spiral taktırırsan taktır ama yoksa eşin korunsun. Ped almak kadar normal bir durum prezervatif almak da....
tarafından
Spiral taktirmama izin vermiyor eşim tek yöntemde bu sağlıklı dediğiniz gibi ama ben eşime güvenmiyorum kırkım yeni çıktı geldi içime bosaldi soylendirdi beni bir halttan haberi yok git prezervatif al yada bana yaklaşma dedim kovdum evden .. bu cahillikle ben arka arkaya dogurmasam iyi,
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Ben alamam ya eşimde utanır benim bi kere pedim yoktu al dedim ben almam dedi ille beni götürdü markete gerçi biz kullanmıyoz da yani alamazdım kısacası utanıyom ben ne bilim :ermm:

tarafından
Nasıl korunuyorsunuz bende öyle korunayim
(5,376 puan) tarafından
Valla eşin kendini bildikten sonra sıkıntı yok biz bşy kullanmıyoz canm 2 yaşında oğlum şükür şuana kadar bi sıkıntı olmadı
tarafından
Benim eşim cahil bilmiyor erken boşalıyor zaten üstüne gecelik atsam boşalır geçen kaza oldu ben adamı biliyor sanıyorum inşallah hamile değilimdir bugün almış 1 saat markette dolaştıktan sonra başarmış :-D
(5,376 puan) tarafından
Kız Allah seni netmesin :D :D
0 oy
tarafından

Eşim alır. En son kullandigimizda hamile kalmışım yırtılmış hain şey :D suan 37 haftalik hamileyim 

tarafından
Nasipte bebek varsa kilit vursan olacak demekki Allah sağ salim dogurmayi nasip etsin inşallah şekerim :-D
0 oy
(17,723 puan) tarafından
Sağlık ocağından al hemşireden 
0 oy
(1,007 puan) tarafından

Toplu alışverişlerde alıyoruz :D

0 oy
(4,430 puan) tarafından
Bekarlar sallana sallana aliyo biz utanıyoruz en temizi internet:))
tarafından
Bekarlar kadar olamadık internette de ne aldığın yazıyormuş üzerinde paketin :-*:-D
(4,430 puan) tarafından
Anam napak dantel mi örnek Fadime gibi mecbur bı yerden alcaz:)
tarafından
Hahaha çok güldüm ya :-D
(4,430 puan) tarafından
Ne güzel gulcez tabi aglayak mi bacım:)
0 oy
(4,061 puan) tarafından
İnternetten al canım benm ☺️
0 oy
(1,925 puan) tarafından
İnternetten al internette çok indirime giryo onlar.
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Utanılacak ne var
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Post hortlamis ama cevaplar gelmeye devam ediyo:D

tarafından
Halka açık post isteyen rahat rahat yazıp cizsin :-D
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Utanacak ne var anlamadım ben sizin yerinize alayım isterseniz. :))
tarafından
Keşke biri aliverse utana sıkıla aldık kocam kendi aldığını beğenmedi benimkini beğendi bir paket prezevatif bize 10 ay yeter ikinciye yine utana sıkıla alırız :-D
(1,580 puan) tarafından
Utanacak gerçekten bir şey yok orkidi nasıl alıyorsanız bu da öyle. Ben evlenmeden önce babama orkid aldırırdım hazır dışardayken alır mısın derdim. Şimdi de eşimin aldığı oluyor. Prezervatif de böyle bir şey. :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 237 göst.
25 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde muhendisbirana (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 286 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 722 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,249 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 956 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gammzz (290 puan) tarafından soruldu

379,455 soru

11,359,000 cevap

34,835 kullanıcı