0 oy
1,220 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben almaya utanıyorum .. eşim bende alamam utanirim diyor kazadan sonra adamı yanıma yaklastirmiyorum spiral taktırmaya gidecektim onuda eşim kabul etmiyor napacagiz ki siz nasıl alırsınız utanır misiniz alırken nereden alıyorsunuz hangi marka daha iyidir 

45 Cevaplar

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Netten sipariş versin o zaman 
tarafından
Çok pahalıymış ya bu prezervatif denilen şey hazır A101 de indirimdeydi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizimki de ben kullanmam onla birsey anlamıyorum diyor hapla ben korunuyorum cnm
tarafından
Valla kuzum 70 tl di sanirim eşim hiç korunmuyor cnm sadece ben hap kullanıyorum bende kilo yapmadı cnm
tarafından
Adet günü dışında hergün kullanıyo musunuz yoksa sadece ilişkiden önce mi?emzirirken kullanılmaz sanıyodum da ben
tarafından
Adetliykende kullanıyorum cnm hergun kullanılıyor adetliykende tok karnına 1 tane
tarafından
Şimdi benim 40 im çıktı ama adet olmadım şimdi adet olmadan başlasam olur mu birde biz cinselliğe düşkün değiliz ayda iki kez bir araya geliyoruz onun içinde hergun hap kullanmak istemedim o çocuk istediği zaman başlayayım diyorum ben ikinci çocuğu istemiyorum ama eşim istiyor
tarafından
Kuzum bende kirkim çıktı  kullanmaya başladım adet olmadan  bu hap yumurtanın dollenmesini engelliyor hergun kullanmazsan korumaz adet olmadan basladim hapı kullanırken adet oldum
0 oy
tarafından
Internetten al kargoyla paketlı sekılde gelıyo. Bız ınternetten alıyoruz 
tarafından
Hangi marka alayım çok pahalı ya bunlar
(74 puan) tarafından
Canım ben hepsiburada dan sipariş vermiştim okey marka 45 tanesi 73 liraydı nette daha uygun oluyo hem alma derdinde yok:)
tarafından
Almış benimki 1 saat cesaretini toplamak için markette dolaşmış :-D
tarafından
Kız utanılacak ne var bunda . Markettende cok alıyoruz bazen netten bazenmarkettrn ☺☺:D
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Niye utanıyosunuz ki bizde esim alır hep ped falan isterim onları da genelde alır ama topluca sürekli istemym diye :D 
tarafından
Ne güzel biz küçük yerde yaşıyoruz acaba ondan mı utanıyor ama migrosa gidelim demesini biliyor oda 20 dk uzaklıkta araba ile bebekte mama yiyor benim annem bilemiyor yapmasını çocuk durmayiveriyor ondan gidemiyoruz
(6,360 puan) tarafından
Bizde baya küçük yerdeyiz hatta migros bile yok
0 oy
tarafından
Ok marka kullanıyoruz valla yapıyorlarsa utanmicaklar benim eşim paşa paşa alıyor marketten, sadece geçen unutmuş almayı getir'den getirttik adam kapıya bıraktı gitti öyle yapın utaniyorsaniz internetten getirtin
tarafından
Ok iyi mi peki onunda çeşidi çokmuş ömrümde ilk kez kullanacağız bakalım
tarafından
Tabi en kalitelisi ok, biz bi ara çifte haz olan pembe paket kullandık aşırı inceydi ondan pek guvenemedik ona, yeşil paket var rötar yazıyor üstünde geciktirme etkili yazıyor bide, o biraz daha kalın şuan onu kullaniyoruz kızım 1 yaşına girecek bi sıkıntı olmadı şimdiye kadar
tarafından
Benimkide almış bugün 1 saat markette oyalanmis cesaretini toplamak için oda okeyin hisset olanını almış aslında gecikme olandan alsa daha iyi o yokmuş benimki 10 saniyede boşalıyor adamın üstüne gecelik atsam boşalacak hiç ugrastirma beni diyorum şampuan banyoda git işini gör diyorum banada yazık
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Netten aliyoz sizde oyle yapin
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Eşim  alır genelde . Ama benim de almisligim var 
0 oy
(636 puan) tarafından
Canım utancak bişi yok bunda. Â101e falan gidip alın. İnanın kasadakiler o kadar alışık ki bu duruma. Utancak bişi yok yani. Ben de çalıştım çok normal geliyordu. Sonuçta bu sağlık için 
tarafından
Hazır indirimde var A101 de 1 tane kalmış gidip alsın yazayimda almazsa kendi bilir
0 oy
(4,583 puan) tarafından
İkimiz fark etmez ama madem utanıyorsunuz netten alın. 
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Netten alın canım onunda pek etkisi yok galiba burada hamile kalanları duydum

tarafından
Komsumda kaldı A101den alıyormuş üçüncüye doğurdu adi mi oluor acaba hangi marka iyi ki
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bn bi kez saglık ocagından aldım rşim kullanmadı hiç saglık ocagında veriyolardı ebelerden isteyebilirsn
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Onda utanacak ne var ki benim eşim alıyor hatta bazen haftasonu evde oluyorum çıkamıyorum ped istiyorum alıyor bunlar normal şeyler ama ikinizde utanıyorsanız internetten sipariş verin kargo kapalı oluyor zaten
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Netten alıyoruz 
0 oy
tarafından
Bizde  eşim alır oda bir ihtiyaç sonuçta önceden sağlık ocaklarıda veriyordu ücretsiz onuda ben alıyordum şimdi veriyorlarmi bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Sağlık ocağından iste onlar ücretiz veriyor 
0 oy
(749 puan) tarafından
A101 de bende alırım eşimde evliyim ilk başlarda utanyrdm şimdi utanmyrk
0 oy
(355 puan) tarafından
Sağlık ocagi bedava veriyir hemşireden isteyin utanilacak bisey yok 
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Almiyoz:D.       

0 oy
(1,454 puan) tarafından
Eşim utanio almaya bana al dedi Bende sen dururken ben mi alicam dedim netten sipariş veriyor mecbur 
0 oy
(374 puan) tarafından
Eczaneden bayan bir eczaci far konusuyoruz surekli kagida sardirip gonferiyor siparisler dagitilirken 
tarafından
Aaa oda güzelmiş bizim eczaneciler hep erkek benimkide migrosa gidelim diyor oda arabayla 20 dk uzaklıkta
(374 puan) tarafından
Hm aynn ya boyke iyi oluyir yoksa bende alamazdim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 228 göst.
25 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde muhendisbirana (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 283 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,002 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 713 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 947 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gammzz (290 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı