0 oy
317 göst.
Aile kategorisinde (134 puan) tarafından
Arkadaşlar 6 aylık bebeğim var Gece uykulu uykusuz geceler uyum sağlama süreci falan zor oluyor tabi bu süreç içerisinde misafir gelmek istediğinde kabul edebiliyor musunuz tek başına bizzat hallledebiliyor musunuz Kek börek pasta Ben şahsen kabul edemiyorum gerçekten bebeğim durmuyor mutlaka yanında birinin olması gerekiyor o kadar çok tükenmişim ve dinlenmek istiyorum ki insan  ağırlayacak halim yok Siz nasıl davranıyorsunuz rahatlıkla misafir kabul edebiliyor musun

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen kabul etme zaten normal daha küçük boşver dert etme
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eski oturdugum yerde gün aşırı gelirdi şimdi burda kimse yok gelecek olsa kabul ederim ama 
0 oy
(1,601 puan) tarafından
2 tane bebem var sürekli de gelen gidenim olur 
(134 puan) tarafından
Siz bişeyler hazırlarken onlar nasıl duruyor düzeninizi iyi tutuyorsunuz sanırım yoksa çok zor
(1,601 puan) tarafından
Kızm 4 buçuk yaşında oğlum da 28 aylık duruyorlar birlikte çok vakit geçiriyorlar çocuklarım oyun odaları var misafirim olunca onları oraya koyuyorum bende misafirlerim le ilgileniyorum
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Gelmek isteyen olursa kabul ediyorum tabi
0 oy
tarafından

Bayansa kabul ediyorum mesela görümcelerim gelicek onlar yemek çay yapıyo ben oğluma bakıyorum ❤️ ama erkekse kabul etmiyorum çünkü sürekli krizde olan bir oğlum var :ermm:

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Gelecek olan kimseyi geri cevirmem herşeyi tek başıma hallederim eşim gelince kızmasın diye onun yemeğini bile ayarlarım çocuğuma da elimden geldiğince aglatmadan bakarım bulasiklarida kendim yıkarım kimseye elini sürdürmem 
0 oy
tarafından
Bebegim 3 aylik olana kadar pek istemiyodm gelen de pastasini boregini yapip geliyodu simdi bebegim 7,5 aylik mama sandalyesine koyup butun isimi yapabiliyorum
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Şu saaten sonra bende kabul edemem valla kendi karnimi zor doruyorum 
0 oy
tarafından
Kimseyi kabul etmem kimseye de gitmiyorum bu hastalıkta ne misafiri canm 
0 oy
(4,853 puan) tarafından
O aylarda cok zorlanirsin gece cok kalktığı için zaten insan olan halinden anlar
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Walla hiç durmuyor hazırlığa 1 gün önceden başlıyorum misafir severim kendim cagiriyorum bazen annem kendin kasinion napcan diyo:))
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Gelene bagli canim 4 4 luk is bekkeyen gelmesin zaten. Tatki yaparim yapamazsam alirim disardan mesela yemege pek kisi cagirmadim. Temizlik konusunda hassasim yani ev dagilir ama 2 gune bir temizlik yaparim gerekirse gecebuyuman derler toplar silerim sbah kizimi kanguruya koyar oyle süpürurum. 

Hic bi misafirimde yabanci değil yani arkadasim gorumcem vs geldi onlarda yardim ederler sagolsunlar sorun olmaz.
0 oy
(193 puan) tarafından
Evet herşeyde yapiyorm sarma bile sariyorm misafir bereketi ile gelir ztn kabul etmemek ayıp olur elinden geleni yaprsn illa fazla bsey yapmana gerek yok sonuçta çocuklu bir ev ama yapılıyor yani
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Kabul ederim ama benim kızım 20 aylık kendi kendine vakit geçirebiliyor o kadar küçükken kabul edemiyordum 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Kabul ediyorum neden etmiyeyim 

Pasta masta yapmıyorum pastane var ordan ne lazımsa aliyroum çerez meyva felan koyuyorum zaten gelenler yardım eder veya bebeği onlara veirrim felan misafir daha güzel evde iş yapacağıma onların yanında otururum 
0 oy
(3,761 puan) tarafından
Hayır maalesef çocukla misafir zor oluyo gece ginduz belli olmuyo zaten

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 208 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Bulut01 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 304 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 459 göst.