0 oy
1,250 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
Eşim temizlik şirketinde camcı olarak çalısıyo bankalara bir kac elemanlarla temizliğe gidiyorlar 1 kadın var yeni girmiş işe adı iclal bu kadının girdiği gün eşim evw geldiğinde bi kadın var cok akıllı pratik calsııyo dedi bende bu kadından kıl kaptım bütün çalıştığı kadınları tanırım hepsi iyi kadınlar.

Ama bu kızda bi şey oldum içime tuhaf bi his geldi kıskançlık hiissi bilmiyorum ama sinir oluyorum o kadına

Eşime daha önce sordum nasıl bi kadın diye oda benden 3 4 yas büyük abla diyorum zaten dedi iyi dedim

Dünde işten gelirken kaza yapmışlar kadının ayağa burkulmuş falan iyiler 1 hafta işe gitmicekler bugünde eşim aradı kaza yapan arkadaslarını. 

Onu da aradı samimi konusuyo kahkaha ata ata konusuyo kadında evli 2 cocugu varmış eşide cezaevindeymiş neyse yarım saat konustular kapatırken tamam iclalim bi ihtiyacın varsa söyle hemen gelirim yarım saatte kapındayım dedi

Bende delirdim bağırdım kavga ettim oda o benim kardesim ben o gözle bakmam kimseye  falan dedi ee sen bu kıza abla diyodun isminle konusuyosun dedim sen kıskanma diye dedim aynı yastayız dedi.... 

Bu sefer daha cok delirdim kaynanam da onu kayırıyo bana olabilir arkadasını aramıs gecmiş olsun diye ne var bunda diyo

Arkadaslar bana akıl verin yersizmi bu kıskançlık? 

40 Cevaplar

0 oy
(802 puan) tarafından
Bu senin kıskançlığın değil cnm bu eşinin evli bir adama yakışmayan hal ve hareketleri yalanda konuşmuş üstelik..Cok çirkin ve normal karşılanacak bir durum kesinlikle değil.Yerinde tavır takinmissin.Hakli olduğun için de asla geri adım atma derim.Yuvan şen olsun, sevgiler..
-Reklam-
0 oy
tarafından

Eşim birine iclalim diyecek tüm savaşları atlar 20. dünya savaşı kurulur vayyyy babo vayyyy :devil:

0 oy
(10,384 puan) tarafından
İclal im mi? Eceli ol bacım sen onun 
0 oy
(5,680 puan) tarafından
Valla kusura bakma ama o adamın da kadınının da ağzına sıçarım ne demek iclalim ya onu geçtim yarım saat konuşmak ta nedir valla öldürürüm benim eşim Bi şirket te dağıtımcı bazen alıcılar bayan olabilir selam verse bile canını okurum malını teslim et çık diyorum kaldı ki numara sını alıcak yarım saat konuşacak birde sahiplercesine konuşacak
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Bende bu durumda olay cikirtirim kısa ve net iclalim ne demek yarım saate kapindayim ne demek 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben ağzına  s.carım  o dk icalalim  ne dir ya yarım saatte  kapındayım   ne demek  serefsi.z bir  kocan  war  evli  barklı  bir kadınla  yarım  saat  konuşup  ve sonra  iclalim  

Sende  konuş  o zaman  bir  erkekle  hatta  sende  kocan gibj  hitap  et o adama  bak  bakalım  sana  o.p demiyormu 
0 oy
(85 puan) tarafından
Öyle yapsa agzına s...... ne demek aramayamaz kardeşim ne kapısındaymış ne lahana turşusu bu bence ipini tut yazık olur evliligine
0 oy
tarafından
Abooo olan bu benim koca olsa varya eveli olurdum lan nedemek iclalim ara yarim saate kapındayım iclalim ne lan hanım desene abla desene bacım desene iclalim ne valla canım senin yerinde ben burda kendimi gittim resmen Allah sabır versin bence sürekli üstünde dur eşinin valla gözün üstünde olsun
0 oy
tarafından
Tamam iclalim mi ben öyle kocanın kafasını kırarım hayatı burnundan getiririm!!!!! 

Abla ayağı g*t ayağı hayırdır nerden ablası oluyormuş 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
O telefonu alıp agzina sokacaksın az bile yapmışsın ne demek yarım saat konuşmak yok iclalim yok kapıdayım bilmem ne 
0 oy
tarafından
Ben kıskanç degilim ben bile sorun ederdim böyle bı şey olsa eşim inancli biri dinen kadinlarla nasıl mesafede olması gerektiğini bilir o sahiplenme eki de ne alaka evli adamsın !
0 oy
tarafından
Kafasini kopartirim ben daha gecen gun asansore arkadasinin karisiyla bindi diye kiyameti kopardim okurken sinirlendim ne rahat insanlar var ya biz de calistik hic de elin adamlariyla boyle konuşmadık 
0 oy
tarafından
Valla ölüm fermanını yazar eşim böyle konuşsa kesinlikle haklısın ne alaka o kadar samimi olmak iş arkadasiysa iş arkadaşı . Kaynana de bakım ben bir erkeğe böyle desem orspu olurum ama oğlun yapınca ne var bunda olur sen bu mevzuya karışma de şuan benim bile kan beynime cikti ki seni düşünemiyorum
0 oy
(2,132 puan) tarafından
"İclalim" i okuyana kadar abarttığını düşündüm ama bence haklısın. Arayabilir tabi durumunu sorabilir, bir ihtiyacın var mı diyebilir ama iclalim olmaz. 
0 oy
(5,932 puan) tarafından
Yuh artık iclalim ne ya ben sıçqrım agzına öyle kocanın Bi de benim yanımda arsız arsız konuşacak bu ne samimiyet böyle evli barklı adam yaa sen gene iyi sabretmişsin bacım onun agzına öyle Bi şıç ki Bi daha o cesareti bulamasın
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bi ihtiyacın olursa derken???

Hayırdır bu devirde kimse kardeşine bile söylemiyo bunu

Bide senin yaninda konuşuyo hiiiç çekinmeden 

O anasını yolaydın önce bi

Sen ara bakalim iş arkadaşini noluyo

Az bile yapmışsin canım meydan verme

Çüüüüş diyorum

Höööst diyorum 

Kadıni arayıp muhattap olma bence

Kocan dangalaklik yapmış

Sövecem yeminle şimdi
0 oy
(87 puan) tarafından
Valla canim abla demesi birseyi değiştirmez benim kocam 21 yaşında 33 yaşında kadınla aldatti beni
0 oy
(975 puan) tarafından
İclalim dediği anda ağzının üzerine terlikle indireydin bu erkeklerde kendilerini ne saniolrsa 
0 oy
(514 puan) tarafından
Ablaymis kardesmis bunlar yalan. Eger bu ise dur demezsen aldatilacagin kadinin adi iclal canim. Allah korusun.

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 430 göst.
26 Ekim 2023 Aile kategorisinde Isra (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 934 göst.
21 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Miray❤Asel (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 2,940 göst.
0 oy
15 cevap 759 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Fatma3400 (105 puan) tarafından soruldu