0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Şehir hastanesinde doğum yapcam. Eşimden başka da kimse yok. Kimi koronaya yakalandı kimi tayin çıktı kimisi çalışıyor vs. Doğumum sezeryan olacak. Eşi devlet hastanesinde refakatçi olan var mı aranızda 

10 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ben normal dogurdum esim vardi sadece ama refakatçi kabul etmediler 

Erkek refakatci alınmıyor 
(7,654 puan) tarafından
Sagol canım hic korkma o bebegi görünce bi anaç duygularin kabarıyor 5 dk uyuyorsun sanki 5 6 saat uyumuş gibi hissediyorsun
tarafından
Yok doğumdan korkmuyorm zaten ikinci sezeryanım olacak ama doğum ne de olsa. Ne olur ne olmaz bilinmez. Tek kalmak istemiyorum o yüzden. İnsallah çabuk ayaklanır çocuğumla ilgilenirim
(7,654 puan) tarafından
Inşallah canım yanınızda bayan kalabilir
tarafından
Ah keşke olsa. Yok kimse yok. Millet koronadan kırılıyor. Korona var diye kimse gelmiyor. Yada işleri olan var izin alamam belki diyor. Ne diyim şansa artık. Nstler 32de başlıyor sanırım. O zaman bi hastaneye sorcam bakalım
(7,654 puan) tarafından
Rica et tabi sezeryanda almaları lazim refakatçi
-Reklam-
0 oy
(119,139 puan) tarafından
devlette genelde tek oda olmuyo o yuzden es kabul edilmiyo ama calisan tamizlil personelleri falan ucret larsiliginda bakiyolarmis
tarafından
İlk doğumumu şehir hastanesinde yaptım odam tek kişilikti. O zaman annem vardı şimdi eşimden başka kimsem yok. Acaba yine tek olsa eşim gelebilir mi yanıma? Koridora bile çıkmaz ya
0 oy
(5,706 puan) tarafından
Benim dogum yaptıgım hastanede iki yataklı oldugu için sadece bayan refakatçi alıyolardı
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Canım hastaneye sorun mutlaka odalar çift kişilik olduğu için erkek almıyorlar ama şehir hastaneleri daha güzel tek kişilik odalar oluyor o yüzden alabilirler eşini 
tarafından
Evet canım ilk doğumumda tek kişilik odada kalmıştım. O zaman annem yanımdaydı şimdi eşimden başka kimsem yok.. Ne yapcam bilmiyorum
0 oy
(675 puan) tarafından
Valla canim benim odam şansıma bostu kaynanam annem kaldi ve esim istedigi zaman gelip gidiyodu bi sıkıntı olmasi kalabilir bence
tarafından
İnsallah o şans banada güler
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Eşim kapıda bekledi annem yanımdaydı canım iki yataklı olduğu için  eşleride çok uzun odada tutmuyorlar  zaten
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Devlet hastanelerinde erkek almıyorlar 
tarafından
Ahh malesef öyleymiş ne yapalım Allah yardımcım olsn
0 oy
(958 puan) tarafından
Bende devlette doğum yaptım tek yataklı oda da ama erkekleri yine de almıyorlar refakatçi
0 oy
(798 puan) tarafından
Bnde istanbulda devlete dogum yaptim suriyeli bi hasta vardi kimsesi yoktu die tek oda vermislerdi kocasi yanindaydi ama hic disari cikmamak kaydiyla kolidora bile cikmasi yasakti cnku biz cikip yuruyoduk rica etseniz kabul ederbilirler
tarafından
Biri yanımda olsn da. Sezeryandan sonra kalkmak yürümek bebekle ilgilenmek zor oluyor. Ertesi güne toparlanıyorsn ama ilk gün çok zor. Şuanda da yanımda kalabilecek bir tek eşim var başka yok. Onu da kabul ederlerse çok iyi olur yoksa bittim ben
(798 puan) tarafından
İns ederler canim komsun filn yokmu

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 124 göst.
6 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Syma (651 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 200 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 374 göst.
30 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Zenan (705 puan) tarafından soruldu