+1 oy
268 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (209 puan) tarafından
Kızlar görümcemle iyi anlaşırız samimiyiz böyle aramızda yaş farkı da yok benden 2 yaş büyük evli falan da değil nişanlı ne alsam bilemedim şal eşarp kıyafet falan sevmez öyle makyaj da yapmaz Takı da kullanmaz bilemedim ne alacağımı 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Görünce gormiyim ömrümce benden bu kadar ʘ‿ʘ
(209 puan) tarafından
Ay ben seviyorum ya bazen sorunlar yaşıyoruz tabi ama genel olarak anlaşıyoruzz
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Görümce sevmiyorum tarzım değil :D

(209 puan) tarafından
Ay bizim kafalarımız uyuşuyor ben seviyorum ya :D
(9,626 puan) tarafından
Kafası uyuşanları da sevmiyorum bu bi kuraldır görümce sevilmez ☺☺☺ görümce yilandir görümceler arabozucudur şeytan yancısıdır hatta şeytan görümce görse yolunu değiştirir (TABİ İSTİSNALAR HARİÇ ) :))))  en derin yarama parmak bastın asdfdfjsjsj
(209 puan) tarafından
Ay ben daha 8 aylık evliyim belki ondan iyi geliyordur inşallah böyle iyi gelmeye devam eder kötü olmayız
(9,626 puan) tarafından
Evlenmeden önce ters düşmediyseniz sonradan da düşmezsiniz korkma canim :))) bide eger senden önce evli olsaymış yani o evliyken senin düğünün öyle olsaymış sen o zaman görürdün çünkü çok kıskanç oluyolar onda var bende niye yok o abime aldiriyo da benim ki niye almiyo diye yani herkes bu durumu yasiyomu bilmiyorum ama ben yaşadığım için anlatıyorum:)) yani dertleri ne oluyo biliyomusun abim veya kardeşim parasını karısına yediriyo bi dediğini iki etmiyo neden her istediğini yapiyo neden herseyin iyisini aliyo veya bi eşya alındı ne acelesi vardi sonra alsaydınız (sanki yoldan geçene yedirmesi lazım o parayı  ) yani böyle dengesizlerde var örnekleri de bende ☺☺
(209 puan) tarafından
Ya o durumu yaşadık abisini kıskanma durumu oldu neden bana o kadaf iyi davranıyor neden sürekli beni destekliyor falan çünkü ailesiyle ben konuşmuyorum sağolsun eşim de hep beni destekledi biliyordu haklı olduğumu bir dedigimi de iki etmedi ondan kıskançlık yaşadık ama bana belli etmedi çok ben de hep üstünü kapattım sorun olmasın diye üstünü kapata kapata iyi olduk gibi işte ama hâlâ abisine bazen benim hakkımda laflar ettiğini duyuyorum ama susmak duymamak çok daha iyi oluyor :)
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Çanta illaki kullanıyordur çanta olabilir. 
(209 puan) tarafından
Ay evet çanta olabilir genelde dışarı çıkan birisi değil ayda yılda bir çok kullanmaz ama yine de düşünüyüm teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Çeyiz eşyası kahvaltı takımı olur şık bi bardak takımı olur düzleştirici maşa vs olur evi için sac kurutma almadiysa o olur 
(209 puan) tarafından
Doğum günü hediyesi için saçma kalmaz mi ama onlar ya
tarafından
Yoo ben sevinirdim acikcasi sonucta taki vs sevmiyo diyosun. Duzlestirici maşa felan da ona ozel oluyo hem bide evlenince kullanır sonucta kapali da olsa
(209 puan) tarafından
Olabilir yarın bakiyim alıyım duruma göre teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ceyizine güzel bişey al o zaman söyle güzel bi ev aksesuarı olabilir 
(209 puan) tarafından
Yani doğum günü icin uygun olmaz diye düşündüm onları zaten cevizine ayrıca hediyeler alırım da şuan onlar olmaz sanırım ama bakiyim güzel olursa alırım belki
tarafından
Neden olmasın ki o zaman sevdiği bi parfüm alabilirsin bi ayakkabı olabilir çanta ya da
(209 puan) tarafından
Ayakkabı falan olabilir ben düşünmemiştim onu teşekkür ederim.valla
tarafından
Rica ederim canım ne demek
0 oy
(342 puan) tarafından
Nişanlı demişsin çeyizine bir şeyler al. Elbet bir yerden beğendiği şeyler vardır 
(209 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum bikac kişi de çeyizlik biseyler demiş öyle alıyım olmadı ya ben saçma olur diye çeyizlik pek düşünmemiştim
(342 puan) tarafından
Hiç bir şey sevmiyor demişsin başka ne alınabilir ki en azından katkın olur sevdiği bir fincan takımı olur içtikçe seni hatırlar. Veya aksesuar olarak saat olur çerçeve olur ayna olur üstüne de evinin bir köşesinde güzelliğine baktıkça beni hatırlarsın gibisinden bir şeyler yazabilirsin
(209 puan) tarafından
Evet bunlar olabilir şimdi bide aklıma ayakkabı falan yattı ilk ona bakarım ondan sonra da dediginiz gibi çeyizlik bakarım teşekkür ederimm
0 oy
(2,545 puan) tarafından

Bizde görümcemle kardeş gibiyiz görümcee göreyim ömrümceee :D seninde geriye çanta kalıyor canım :))

(209 puan) tarafından
Ay çanta veya ayakkabı diye düşündüm bakalım yarın duruma göre alcam
(2,545 puan) tarafından
Tamam canım :D
0 oy
tarafından
Nişanlı ise kahve fincanı al ceyizinede bı katkım olmuş olur sık kahve fincanları var
(209 puan) tarafından
Ay genel olarak herkes ceyizine bisey al diye söylemiş öyle yapıyım artık güzel olur
0 oy
tarafından
Çeyizi için kahve makinesi, pasta seti, çay takımı alınabilir
(209 puan) tarafından
Teşekkür ederim öyle bisey alıyım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 143 göst.
26 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Melektrn (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 214 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde AYSEDNC (1,455 puan) tarafından soruldu