0 oy
192 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (6 puan) tarafından
Kızlar hamileliğimde 28 kilo aldımm yarın kırkım çıkacak ve 10 kilosunu verebilmişim sizler nasıl zayıfladınız lütfeenn yardım 

9 Cevaplar

0 oy
(119,151 puan) tarafından
10 kilo almistim dogumda 8 gitmisti bendede bakalim bu bebisimde nolcak
(6 puan) tarafından
Ne güzel 10 kilo almışsın ben tammm 28 kilo aldım kendimden irenmeye başladım
-Reklam-
0 oy
(1,946 puan) tarafından
25 kilo aldım 10 kilo gittim 45 kiloydum hamileikten önce şuan 55 1 senedir aynıyım;) Hicbirseyde yapmiyprum emziriyrosan şuan zayıflama derdine girme bence 
(6 puan) tarafından
60 kiloydum 88 kiloyla doğuma girdim bebeğim mama içiyor sütüm çok fazla yok kendimden irenecek duruma geldim
(1,946 puan) tarafından
Cok fazla yok deme emzir sürekli canim eğer ki emzirmek istiyorsan masaj yap sıcak duş al ayrıca herke bu yollardan geçti merak etme zamanla her şey yoluna giriyor emin ol bi kac ay sonra keşke o zamanlara donebilseydim diceksin o yüzden anın keyfini çıkar çocuğun çok şükür sağlıklı daha ne olsun kilo alinir da verilir de daha 40 lisin acele etme
(6 puan) tarafından
Evet sürekli emzirmeye çalışıyorum ama mamada veriyorum doymuyor çünkü bebeğim hayırlısı bakalım inşallah biran önce gider kilolar
0 oy
tarafından
12 kilo almıştım hamileliğimde dogum yapalı 6 ay oldu 12 kilo da gitti cnm hiç birbsey yapmadım aksine daha çok yiyorum emzirdigim için çok halsiz oluyorm ağzım hiç boş durmuyor nasıl verdim bende anlamadım 
(6 puan) tarafından
İnşallah ya eşim öyle dedikçe çok üzülüyorum
tarafından
Allahim yarabbim al eline terliği ağzının ortasına vur iki tane bacım ne demek senin kilolarından bahsediyor madem öyle kendisi doğursaydi
(6 puan) tarafından
Çok kızıyorum küsüyorum bazen de ama nafile ben seni böyle kilolu sevmedim diyor benim de psikolojimi bozuyor
tarafından
Allahim akıl fikir versin eşine
(6 puan) tarafından
Amin :/
0 oy
(1,921 puan) tarafından

Ilkinde 45 den 63 e ciktim hepsini verdim hic bisey yapmadan ikincide 47 le kaldim 67 le girdim doguma 58 e dustum sonrq iki sini geri aldim derken tekrar hamile kaldim kilolari veremeden 12 haftaligim daha almadim 60 dayim ins fazla almam bu sefer :(

(6 puan) tarafından
Canım sen baştada çok zayıfmışsın ama ben hamile kaldığımda 60 kiloydum
(1,921 puan) tarafından
Oylede alisik olmayinca boy da cok uzun degil biraz takimti yaptim 55 falan olsam iyiydi oyle kalsaydim
0 oy
tarafından
14 kilo almistim dogumdan cikinca 7 kilo vermism snra kendiliginden gitti
(6 puan) tarafından
Darısı bana kaç ayda gitti sizin kilolar
tarafından
Bebegim 4 aylikken tamamen dogumdan onceki kiloma dustum diyet spor yapmadigim icin gobegim hafiften sarkık suanda
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Canım ne bu acele yaa podyuma mi cikicaksin verirsin zmaanla korkma gidiyor o kilolar
0 oy
(9,971 puan) tarafından
18 kilo almistim 7ayda 22 kilo vermistim. Bol su ictim bol emzirdim. Sıkı kahvalti ekmeksiz. Ekmek hic yemedim. Paketli gıda yemedim abur cubur cikolata. Kızartma hamurisi yemedim. Bu sekilde gitti. Birde yuruyus yaptim gunde 2 saat falan bebek arabasiyla
0 oy
tarafından
15 kilo aldm hamılelıgım boyunca . 10 ay sonra suan 58 e dustum. Dıyet felan yapmadm sadece emzır bol bol su ıc. Daha cok yenısın hepsı gıder zamanla 
0 oy
(2,457 puan) tarafından
9 kilo almıştım 11 kilo verdim 2 ay içinde şükür

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 235 göst.
+1 oy
16 cevap 378 göst.
11 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 151 göst.
6 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cileklikurabiyem (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 205 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Turkkk (859 puan) tarafından soruldu

378,357 soru

11,325,002 cevap

34,776 kullanıcı

...