+1 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Yine gider hesabımdan yazıyorum 

Aileme bile içimi dökemiyorum çok doluyum evin kirasi 1 haftadır geçiyor elektrik su ödenmedi çocuğun doğmasına bir kaç gün kaldı eşim keyfi işten bir hafta izin almış eşim hasta diye dün zorla ise yolladım yeni eleman almışlar kovmuşlar durmadan aldığı avanlarla beraber 300 getirdi eve bununla hangi fatura ödenecek bekârken çok iyi işi vardı salaklıgiyla o işinden de oldu elde ki araba altın ne varsa sattık bu işi bulana kadar öldüm dünden beri işlere bakıyorum yok yok kafayı yiycem iki kişi olsak yine neyse çocuk gelince ne halt yapıcaz dediğim gibi bekarken ilk evlenince durumumuz çok iyiydi evimizin eşyaları lüks görünüyor da karnımızı mi doyuruyor sırf evin eşyaları yüzünden yardımlara da başvuramiyorum eve bakmaları gerekiyormus satsam bunları nereye kadar götürür bizi ailelerin durumu ortada onlardan da yardim isteyemiyorum kira faturalar nasıl ödenecek hiç bilmiyorum

Hamile olan var kimin duasının kabul olacağını bilemeyiz dua edin bir an önce düzgün iş nasip olsun yoksa halimiz beter 

6 Cevaplar

0 oy
(11,507 puan) tarafından

Rabbim yardımcın olsun canım

-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Tembel erkekle ömür geçirmek çok zor ya niye çalışmıyor ki bebeğini de mi düşünmüyor 
(11 puan) tarafından
Düne kadar çalışıyordu kavgaliydik ailemin evindeydim o da eşim hasta diye izin almış gerizekalı
 adamlarda beklemeden eleman almış kimse kimsenin sorununu beklermi herkes işimiz olsun cebimiz dolsun derdinde vicdan da olmayınca kovmuşlar en azından dogucak çocuk için biraz sabır etseydiler keşke
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun inşallah 
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun kardeşim zor valla
0 oy
(12,794 puan) tarafından
Sorumsuz..          
(11 puan) tarafından
Aşırı sorumsuz bugün karnım doysun sigaram cebimde olsun yarın varmıyiz yokmuyuz kafasında
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım eşinin asılması lazım birşeylere

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 479 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde BegumY (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,074 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Bircocukannesi10 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 937 göst.
21 Mart 2021 Aile kategorisinde Hicrannn (1,064 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 519 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Anne.adayii (799 puan) tarafından soruldu

377,322 soru

11,291,716 cevap

34,709 kullanıcı

...