0 oy
1,078 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından

Evliliğim okadar cok yordu ki beni anlatamam biz kaçarak evlendik eşimin ailesi evlendiğim günden beri bana yapmadıklarını bırakmadı nikah günümde kavga çıktı ne bir fotoğraf çekilebildik dışarıda ne de gülebildik ne düğünüm oldu ne de altın bileziğim varsın onlar olmasınlar evimde mutluluk huzur hiç bişey bırakmadılar eşim annesinin ablasının babasının doldurusuyla beni hamile halimle bı çok kez sokağa attı elimden alyansimi telefonumu herşeyimi aldı sokak ortasında etmedik hakeret soylenmedik söz birakmadi bebeğim onlar yüzünden ölücekti 34 haftalıkken kalbi hızlandı erken doğum riskim vardı ciğer geliştirici iğne yaptılar kaç gün hastanede annem vardı yanımda hiç biri yoktu yetmedi çocuğuma bana iftira attılar çocuk bizden değil dediler DNA testi istediler en son ki kavgamizda annem vardı hastaneden çıktık gayet herşey guzeldi ama mutluluk kısa tabi yine o gün yine kavga çocuğumuzun eşyalarını balkondan attı bezlerini çocuğa baglattiracagima sokaktaki köpeğe bağlarım dedi o gün hastanelik oldum ambulans görevlilerinin yanında bile bana iftirada bulundu yetmezmis gibi evden giderken ayağıma ne bı terlik ne bir ayakkabı vermedi ev terliklerini önüme attı onlarla gittim hastaneye her neyse bosanmalardan döndük affettim 4 ay ailemin yaninda kaldım o kavgadan 2 hafta sonra doğum yaptim bebeğim için barıştım ama 4 ay boyunca ailemin yanında kaldım tedavi gorucem psikolojik dedi biraz gitti bıraktı 40im çıktı artık kendi evime donucem ailemle ailesi küs bende ara bulunsun diye beraber gelinde otururuz biseyler düzelir dedim gelmişler kapının önüne kadar gelip çıkmadılar yukarı sonra ben dedim ki annen nerde annemin morali bozuk dedi gelmedi dedi annemde dedi ki evimin onune kadar gelip yukarı çıkmıyorsa bende ne evladımi ne torunumu onlarla gonderirim dedi çocuğumu kaçırdılar eşim kayınvalidem kayınbabam eşim annemle benim boğazıma saldırdı engellemeye çalıştık kacirmasinlar diye sonra eşim çocuğu alıp götürdü kaynanam geldi yukarı anneme saldırdi parmağını koparicakti sonra alıp götürdüler çocuğu karakolluk mahkemelik olduk akşamına aldım çocuğu ben onca şeye rağmen affettim herşey iyi olur diye 5 ay oldu evime geleli ama yine başladı senin anan benim anam mevzuları eşim ailemi hele annemi hiç sevmiyor halbuki annemin ona yapmadığı iyilik kalmadı bugünde kayinvalidemle tartıştık bebeğim odada uyuyordu telefon odadaydi  pis pis sesiyle uyuyor açamadım aramış hemen eşime yetiştirmiş açmıyor bişey mi oldu diye eşim de demiş anne acmiyorsa bundan sonra arama istemiyor demek ki açmak demiş bana demedigini bırakmadı kayinvalidemi aradım bak bişey olduğunda oğluna söyleme biz tartışıyoruz bu basladi terbiyesiz utanmaz bilmem ne demeye inan ki yoruldum anlatmadiklarimda var ne yapacağımi bilmiyorum bebeğim 9 aylık boşanmak istemiyorum ama olmuyor yürümüyor da sonu nolacak bilmiyorum. :(

47 Cevaplar

+5 oy
(1,244 puan) tarafından

Sonu mu ne olacak. Haber kanallarında Bir çocuk annesi kadını eşi acımasızca öldürdü olarak yayınlanacak...

(1 puan) tarafından
Evet muhtemelen sonu oraya kadar varacak ne yapacağımı bilmiyorum
tarafından
Canım sen bide bunu düşünme çözüm odaklı olmaya çalış bana bunu yapacak diye değil aile terapistleri var psikologlar var kadın sığınma evleri var öyle bisey dusunupte kendince kurup korkma Allahim yardımcın olsun
(1,244 puan) tarafından
Neden boşanmıyorsun.  Kendini düşünmüyorsun o yavrucağı düşün..
(881 puan) tarafından
Sonunun oraya varacağını gözün kesiyorsa ailen de yanındaysa niye onların çilesini çekeceksin
(1 puan) tarafından
Allah'ım yardımcım olsun ne yapacağımı bilmiyorum
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Valla sana da pes ya . 

Bunca şey yasamissin seni ve anneni dovmusler resmen o bu ağzım açık okudum hala boşanmak istemiyorum diyorsun , ki annen arkanda olmasına rağmen 

E çek ozaman bacim ne diyim 
(1 puan) tarafından
Boşanmak kolay mı  zannediyorsun bende biliyorum boşanmayı ama çocuğumu düşünüyorum kolay şeyler atlatmadim ben belki duzelir dedim çabaladım olmadı ama artık düşünmekten mahvoldum fikir almak istedim o kadar
tarafından
Ya boşanmak kolay mı diyorsun çektiklerine bakar mısın evet bu durumda kolay. Ne bekliyorsun ki daha ? Ev basmislar, ikinizi iteklemisler annenle, çocuğunu kacirmislar evin önüne atmış seni sokağa daha ne olabilir ?? Çocuğunu düşünüyorsan boşanmak en güzel şey onun için
(1 puan) tarafından
Kaldıramıyorum artık hiç bişey evet sonunda bosanicam
(153 puan) tarafından
Çocuk büyüdüğünde anne ve babasının böyle olduğunu gördüğünde zaten mutlu olamayacak . Huzursuz zor bir çocukluk geçirecek ve belki de babasını kendine rol model seçecek. Boşanmanız birlikte kalmanızdan daha hayırlı olabilir.
(1 puan) tarafından
Belki de boşanmak en hayırlısı dediğiniz gibi tek taraflı çabayla bır yere varılmıyor
0 oy
tarafından
Uzun ince bir yoldayim:(
0 oy
(339 puan) tarafından
Çok bile durmuşsun bu durum bebeğini de etkiler bebeğinle yeni bir hayat kur
(1 puan) tarafından
Sonumuz yok bizim ama işte umut ediyor insan hep
(14,019 puan) tarafından
Babada baba olsa. Bende psiko.pat bir babanın elinde büyüdüm şuan ne halde olduğumu anlatmak bile istemiyorum. Sana bunları yapan çocuğuna yapmayacak mı sanıyorsun.. yapmasa bile o çocuk kim bilir neler duyacak neler görecek. Bu yaptığın şey çocuğunu düşünmek değil kendine gel.
(3,051 puan) tarafından
Annem umut ede ede ona şiddet uygulayan bi eşle beraber kaldı ta ki ölüm onları ayirana kadar. Bazen gözleri açıp doğru kararlar vermek gerekiyor. Çocuğum  babasiyla büyüsün istiyorsun ama onun ne sana ne çocuğuna saygisi yokki bebeğin eşyalarini camdan firlatiyor diyorsun.. Allah yardımcın olsun zor bi durum
(1 puan) tarafından
Boşanmak en hayırlısı olucak bizim için
(1 puan) tarafından
Amin sagolun :(
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Boşannnnnnn.
(1 puan) tarafından
Sonumuz öyle olucak galiba :(
(1,785 puan) tarafından
Galibasi mi kalmış artık ölmeyi mi bekliyosun
(1 puan) tarafından
Bilmiyorum İnanki bilmiyorum :(
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun okurken yemin ediyorum ben daraldim o nasıl kayanana o nasıl Koca
(1 puan) tarafından
Evet daha bunlar hiç bişey anlatmadiklarimda var ama o kadar yoruldum ki fikir almak istedim kimseye derdimi anlatamıyorum
0 oy
(986 puan) tarafından
Boşanmak istemiyorum diyorsun.yaxdiklarini ağzım açık okudum,pardonda neyin düzeleceğini sanıyorsun? 
(1 puan) tarafından
Bebeğim için döndüm sırf babasız büyümesin diye çok şeye katlandim çok yoruldum
(986 puan) tarafından
Pişman olacağına,ailesiyle gelip ailene saldirmislar.ozurleri kabahatlerinden beter.bunlara ragmn afetmenide hiç anlamıyorum.boyke bir babası olacağına,babasız büyüsün daha iyi ..
0 oy
tarafından
Boşanmak istemiyorsan susup oturacaksın canım bu adamdan bir *** olmaz bence ailende arkandayken boşan
(1 puan) tarafından
Düzelecegini sanıyorsun sonu hüsran hep aynı
0 oy
(4,189 puan) tarafından
Keske kacmasaydin,en azindan  ailen arkanda 

Sen bu yasananlara ragmen affetmekle hata etmissin 

O ortamda bebeginin de mutlu saglikli buyumesi zor 

Anne mutsuzsa cocuklarda mutsuz yetisiyo
(1 puan) tarafından
Ne yapacağımı inan ki bilmiyorum
(4,189 puan) tarafından
Ayrilin, cocugunuza anneniz baksin sizde bi ise girip calisin
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Çocuk için affetmeyi, şans vermeyi anlıyorum ama karşındaki bunun bilincinde olmalı. Yani kendini affetirmek için cabalamalı, sürekli aynı şeyler oluyorsa düzeleceğini pek sanmıyorum 
(1 puan) tarafından
Sürekli aynı şeyler oluyor tam düzeldi diye
seviniyorum  herşey tepetaklak oluyor
0 oy
tarafından
Kaç kurtar kendini 
(1 puan) tarafından
Boşanmak istiyorum ama hiç bisey o kadar kolay değil
0 oy
tarafından
Sonu ne olacak bılmıyor musun gercekten
(1 puan) tarafından
Belki de bilmek istemiyorum
0 oy
(1,405 puan) tarafından
hala boşanmak istemiyorum diyrosun bari şimdide ikinci çocuğu yapma 
(1 puan) tarafından
Kesinlikle yapmam
0 oy
tarafından
Şiddet, küfür, hakaret herşey var ve boşanmak istemiyorsunuz bana garip geldi. Hepsini geçtim, eşin çocuğun için atılan iftiraya nasıl göz yumup susabilir? 
(1 puan) tarafından
O da onlarla birlik oldu şimdi de hepsi torunum torunum
tarafından
Hepsi bir şey dese bile kocan izin vermemeliydi. Bak mesela benim kocamda anne babası ne derse desin cevap vermez, beni savunmaz ama öyle bir şey deseler ortaligi yıkar yani bir insanın namusuna laf söylemek kolay mı
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Peki ben sana sorayim simdiye kadar bosanmadin eline ne geçti 

Bosanmiycan madem ne yapmayı düşünüyorsun cok merak ettim 
(1 puan) tarafından
Bilmiyorum fikir almak istedim çünkü artık kendimce kafayı yiyicem
0 oy
tarafından
Allah tez zmn doğru yolu göstersin sana ama üzülme vallah aklın varsa üzülme sonu ölüm boşverrrre allahindan bulsunlar sen kendine çocuğuna bak dik dur sadece herşey yoluna girecektir inşallah
(1 puan) tarafından
Umarım herşey yoluna girer
tarafından
Girer girer umursama hiç birşeyi:,-)
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bu evlilik çoktan bitmiş cnm daha düzeltmeyw çalışıyosun
(1 puan) tarafından
Bir umut düzelir dedim ama hep aynı oldu sonu
(1,451 puan) tarafından
Biliyorum boşanmak kolay degil hele çocukla hiç degil ama napıcan cnm arada sevgiyi geçtim saygıda bitmiş
(1 puan) tarafından
Ne saygı kaldı ne sevgi
0 oy
(415 puan) tarafından
Kıyamam canım eşinde ailesinde merhamet vicdan hiç bişey yok bebeğine yazık kavgalı gürültülü ortamda buyecegine annen baksın sen çalış yeni hayat kurun yazık günah eşinle ailesiyle hayat geçmez
(1 puan) tarafından
Geçmiyor inan ki her gün ağlamaktan gözlerim kızardı şişti ama bı umut düzelir diye bekledim çabaladım ama artık dermanım kalmadı
0 oy
tarafından
Yani o adam seni öldürene oadar affetmeye devam ediceksin sanirim bilmiyorum Rabbim düşmanina bile vermesin ama bi affettij iki affettin 3 nie affediyorsunki kusura bakma bence sen bu evliligi kurtarmak icin degil hayatini cocugunu o adamdan kurtarmak icin cabala ... kendine yazik etme 
(1 puan) tarafından
Çok zor durumdayım kafam çok karışık ama olmuyor ne kadar caba gostersemde
0 oy
(45 puan) tarafından
Daha bosanmaniz için ne lazım ben çözemedim. Psikolojik fiziksel şiddet var, namusunuza laf var, aileye saygı yok dahası mahkemelik olacak vukuatlar var. İnsanlık dışı muamele var eziyet var çocuk kaçırma var. Türk ceza kanununun en az 20 maddesi ihlal edilmiş. Bunlara rağmen boşanmak istemiyorsanız her şeye katlanacaksiniz.
(1 puan) tarafından
Allah'ım sonumu hayır etsin

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 926 göst.
0 oy
5 cevap 701 göst.
0 oy
18 cevap 1,232 göst.
16 Nisan 2021 Aile kategorisinde Koruyucu melek (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 650 göst.