0 oy
128 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (839 puan) tarafından
Evet kizlaaarrr şimdi ben ıspanakları yıkadım dolaba attım kiymayida çıkardım çözüldüğü için tekrar atamadım dolaba bende kavurdum şimdi onu tekrar dolaba koysam yani buzluğa değil sorun olur mu birde bu börek için güzel bir sos tarifi alabilir miyim 

Ayyy son sorum kizlar bilmediğimden kusura bakmayın lütfen şimdi ben bunu tepsiye hazirlasam sadece pisirmesi kalsa onu dolaba atsam da yarın pişirsem nasıl olur 

Okuduğunuz ve yorumlarınız için teşekkür ederim 

3 Cevaplar

0 oy
(7,410 puan) tarafından
evet canim kavurup normal dolaba konabilir. Böreği yapıp da dolaptada durabilir yarın  pişirecek sen ama sos  olarak suan bilgim yok. :)). Ben baklava yufkası ile börek yapıp dolaba koymuştum ertesi gün pişirmiştim seninki el açmasını bilmiyorum ama. Tarifte oyle yazıyordu yani. Sorun olacağını sanmam 
-Reklam-
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Ben böreği hazırlayıp dolaba koyup sabaha da pisirdigim çok olmuştur ablam hatta dinlenince daha güzel olur der sosu için bu yufkanin arasına surdugumüzden soruyorsan ben yoğurt sıvı yağ ve yumurta iyice cirpiyorum o şekilde her kata sürüyorum 
0 oy
(818 puan) tarafından
Ben aksamdan hazirlayip dolaba koyuyorum ertesi gun yumurtasini falan sürup pisiriyorum cnm sos olarak bilmiyorum internette guzel soslar var sodayla filan yapiyolar biseyler bak istersen

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 124 göst.
3 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde gulistaN18 (2,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 157 göst.
0 oy
11 cevap 180 göst.
21 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Syma (652 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.

378,941 soru

11,342,690 cevap

34,808 kullanıcı

...