0 oy
568 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
Çok iyi hatırlıyorum 32 haftalık hamileydim gece yatakta kıvranıyodum sancılardan eşimde yanımda beni hiç duymadı. Karnımda kızım hiç durmadı bi o tarafa bi bu tarafa dönüp dönüp duruyodu ağlıyordum artık. Sonra bi ses geldi kulağıma euzu besmele çek sağına dön dedi bende euzu besleme cekerken o seste benimle birlikte çekti sağıma döndüm bütün ağrım sancım gitti. 2 tane eltim var ikisinede anlattım sen nasıl korkmadın dediiler hiç korkmadım normalde böyle seylerdem korkarım. 

18 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Korkan girmesin yazısına rağmen giren ben ve böyle şeylerden korkuyorum. Töbe bismilah
(394 puan) tarafından
Bende cok korkarım ama inan hala korkmuyorum çünkü inan o an bana allah yardım etti
(1,059 puan) tarafından
Aynen bende korkarim ama meraktan girdim:))
tarafından
Doğrudur cnm yaşadığın icin belki korkmuyosundur
tarafından
Bu merak bir gün başımıza kötü şeyler getirecek. Ne olusa fazla meraktan olur. Hadi gel de uyu şimdi. Hghgh
-Reklam-
+1 oy
(202 puan) tarafından

Korkan girmesin demeseydin kimse girmezdi suan hepimiz meraktan girdik :Dayyy gece gece 

(394 puan) tarafından
Ajahahnjsjsjsjs
+1 oy
tarafından

Ya bunun neresinden korkuyorsunuz vallahi şaştım :) 

Benim çok hoşuma gitti valla.
+1 oy
(2,202 puan) tarafından
Hay ben bu merakliligimaa tukuriyim . Korkudan daha heryerden bana besmele cek sesi gelir yarabbiii :D
tarafından
Aynen valla.karanlikta kızımı salliyodumeraaktan girdim ayyy girmez olaydim senin yorumuna da koptum gülmekten yaaa
(2,202 puan) tarafından
Benm isiklar yanik smdi yiyosa kapatiyim ac kiz aaccc tvnin sesinide sonuna kdr acc o sesi duymyalim hem korkuyom hem gulesim geliyo namissiz seytanin isi hep bunlar :D
tarafından
Öldüm gülmekten senin yorum beni benden aldı hayır korkan girmesin demiş kafam kadar yazmış  sen daha ne ariyon gece gece belanı mi neee ahhh bu merakimm
(2,202 puan) tarafından
Al bndende okdar  merak ugruna herseye maruz kalmya mecburuz biz mustehak bize oh oldu iyi oldu ohhh canima degsn bze :D adfgadfgsfg
0 oy
(202 puan) tarafından
Tovbe tövbe korkarım ama genede girdim  ay bismillah
0 oy
tarafından

gece gece nerden geliyo bunlar aklınıza kız :D

(394 puan) tarafından
Yaşanan seyler bunlar :)
0 oy
(7,405 puan) tarafından
o an agrın oldugu ıcın Allah yardım etmıs sana negul bısey o agrıyla zaten ınsan nederse yapar sonucta sanada oyle olmus
(394 puan) tarafından
Gercekten o zaman Allahın kudredi cok büyükmüş dedim
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Ayy  nasıl tıklayıp okudum ben bunu.  
(394 puan) tarafından
Korkan girmesin demiştim :))
0 oy
(197 puan) tarafından
İnsan biyerden okuyunca yada bı filmde falan görse biri anlatsa korkuyor ama kendi başına gelince o kadar da korkmuyor bence 
(394 puan) tarafından
İnan suan bile korkmuyorum çünkü bu bir yardımdı allah tarafından
(197 puan) tarafından
Öyle canım şanslısın bence ❤️
0 oy
(371 puan) tarafından
Rabbim hiç bir kulunu zorda koymuyor işte ne kadar güzel bir şey korkulacak bir durum da yok bence
0 oy
tarafından

Korkan girmesin deyince bütün korkaklar in merakı artiii:D

0 oy
(7,411 puan) tarafından
Bende gerçek korkacak bise var sandım canim:)) gayet güzel bise bence 
0 oy
tarafından
Benimde lohusaligimda yatagim sallandı kardeşim beni korkutmaya çalışıyo sandım yattığım yerden doğruldum yatağın etrafına baktım kimse yoktu. Sonra kaynanam kapımı kapatmıyodu bişey olur diye bi gün unuttu odadan çıkarken tam kapıyı kapattı kulağımda garip cızzzz diye bi ses nasil bagirdim kapiyi ac diye hemen acti. İlk 3 gun oldu bunlar tabi. Sonra 20 gunden sonra yalniz kaldim hicte bisey olmadi. Annemde kaynanamda bana cok panik yaptiriyolardi belki de ondan oldu onlarda. Sonraa bi kac aylikti bebegim evde poset sesi duyuyodum esim geldi saniyodum bakiyodum kimse yok balkonda camasir asarken kendimi eve atiyodum bi anda beni asagj aticaklar diye iyice delirmistim de simdi iyiyim hahahshs su yaslilarin soyledikleri insani delirtiyo cidden esim o kadar uyarmasina ragmen yine de annemde onun annesi de korkuttu beni baya guya iyilik yapiyolar
0 oy
tarafından

Manyadim ben neden girdim sanki:ermm:

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Canim bu korkulcak sey degil normaldd bemde her seyden korkarim amabunu diyen iyi yani melek belki de rabbimin emriyle olan bi sey ya bende korkmamboyle oldugunda...
0 oy
(683 puan) tarafından
Korkan girmesin dediğin için girdim canım demesen girmcektm valla :) 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Yaa ne güzel bak maşallah 

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 553 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 778 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 571 göst.