0 oy
1,559 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kadının bitanesi 7 çocuğunu  bırakıp gitmiş 20 yıl önce hepside küçük  yaşlarındaymış ve cocukların yarısını yurda yarısını bakıcı aileye vermişler anne gidince  annesini aramak için çıkmış erkek olan 5 dk da buldular ancak kadın imam nikahı ile yaşadığı eşinden 3 tane daha olmuş sinirden catlıycam vallahi ben olsam büyük konuşmak istemiyorum ancak aramam  birkere olsun arayıp sormamış siz olsanız ararmısınız anneyi  :angry::angry:

19 Cevaplar

0 oy
(987 puan) tarafından
Onları da bırakıp gitseymiş niye kalmış ki.. 
tarafından
Gitmiş işde bi arabaya binmişde o zamanlar hesap soruyolar kizcaz sinir hastası olmuş astım hastası olmuş
(987 puan) tarafından
Yazık o çocuklara.. Olan çocuklara oluyor
tarafından
Evet yazık olmuş ama büyümüşlerde işde nasıl
-Reklam-
0 oy
(32 puan) tarafından
Arayıp sebebini sorardım neden bıraktın diye bir kere bile olsa yüzleşmek hesap sormak isterdim 
tarafından
Geliyolar sırayla bakalım neler diycekler kızlardan birisi soruyo şu anda
0 oy
(659 puan) tarafından
Yuh ya kadin nasil braki gitmis ya biz olsak brakop wc ye bile gidemeyiz baslarina  isi gelor diye millete nasil bir vicdan var ya 
tarafından
Kızına araba falan almış zatende nasıl almış onuda anlamadım neyle hangi parayla
(659 puan) tarafından
Yani adamin dogru duzgun evi yok kiyafeti yok uzerinde araba nasil oluyorda nerden cikiyorda aliniyor
tarafından
Ayşe almış fadime ye araba 31 bin tl de bu mehmete vermiş ama nerden bulduda verdi o parayı? ???
(659 puan) tarafından
Bu mehmet evli degilmi cocuklari var galiba bildigim kadari ile o parayi verdiysede o esi bisi dememissmi yav bu ayşenin kocası bu kadar olay olurken nerdeydi
tarafından
Heee valla ayşe 31 bin tlyi vermiş mehmet emmi diyoki bana 11 bin verdi inkar ediyo kabul etmiyo o parayı ancak eşi falan hepsi biliyodu bildikleri halde devam ediyoduk biz ayseyle ara sırada birlikde oluyoduk birbirimizi tadmin ediyoduk Aysenin kocası bana sorduğu zaman da bişey varmi aranizda diye yok öyle bişey diyen yalan konuşuyo demiş aysenin kocasına kızı fadime  ise çalışdığı biyerde bir adamla gönül ilişkisi yaşıyomus oda girip çıkıyo muş eve fadimenin kocası zaten 25 yıl yemiş artık naptiysa boşanmış galiba eşinden
0 oy
tarafından
Korunma diye bir şey duymamış mı o karı tövbe tövbe ya anca doğuruyorlar enikler gibi sonra anamda abam diye çıkıp arıyorlar bunları ne diyim ki demekki çocukta farklı duygularla aradı kökenini kimden dogdugunu merak etti ama insan başına ne gelirse ya meraktan ya y... demişler 
tarafından
Peş peşe yapmış bir doğmadan birisi gelmiź dünyaya valla varya büyük konusmak istemiyom ama böyle ana aranmaz elden olma çocuklara bakdında 7 yemi bakamadın
tarafından
Bunun yaptığını yapabilmek için ciğersiz olmak lazım nasıl aklına gelmiyor ya nasıl düşünmeden durabiliyorsun bide üstüne üç bebe daha doğurabiliyorsun bende aramazdım herhalde
tarafından
Kadına bak bi hiç çile çekmiş hali varmı şunaa heleee allah ne etmeye
0 oy
(388 puan) tarafından
Ben şimdi onu izliyorum büyük konuşmayayım ama bende aramam galiba 7 taneyi nasıl bırakabilmiş ben kızımı 5 dakika bırakıp bakkala gidemiyorum aklım hep onda oluyor onuda getiriyorum gittiğim her yere 9 ay karnında taşıdın tekledi hissettin doğurdun kucağına aldın hiçmi bişey hissetmedin vefasız herşeyin hayırlısını versin Allah kızı çok haklı çoook
tarafından
Yazık astım hastası olmuşyaa çocuğuda olmuyomuş kuzum benim yaa
(388 puan) tarafından
Psikoloji artık bozulmuş yaşam şartları onu çok zorlamış belli Allah yardım etsin :/
tarafından
Bütün kardeşlerine bakmış vay beee
0 oy
tarafından
Kız izleme bebeğine zarar verecen çok duygusalsın
tarafından
Giii ağlamam ben tam aksine sinirden öldüm kadına burda **** yobaz karı
tarafından
Sakin ol viiiiii
tarafından
Hihiiii memo var daha sırada bak yaaa
0 oy
(65 puan) tarafından
Izliyorum  su an o kiz ne hale gelmiş  rabbim yardım etsin inşallah  
tarafından
Dimiii yazık yaaa çocuğuda olmuyomuş
(65 puan) tarafından
Evet inşallah  yardım ederler olur işte öyle bi anne yüzünden kaç çocuk kaç hayat mahf olmuş
tarafından
Yaa kıyamamm kızin kocasına baksana nasıl ağlıyo allah ım yuvalarını bebekle taçlandırsı n insallah
(65 puan) tarafından
Amin inşallah helal olsun  sahiplenmiş adam  1 tane oğlum var ölürüm de bırakmam yavrumu 7 tane çocuğunu nasıl bıraktı ya aklım almıyor gerçekten
tarafından
Benimde sevmeye kıyamıyorum yaa ne bilim çok ters bana göre
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Aslaa  hele bukadar gamsız oldugunu ögrenince 
tarafından
Genç duruyo baksana kızlardan bile bakımlı cadı
(2,127 puan) tarafından
Hiç takmamış demekki ne insanlar var ya
tarafından
Ee elbette baksana heelee ne yaşarsa yaşasın bari bi gizlice arasaydı ne bilim sorsaydı
(2,127 puan) tarafından
Bizde anneyiz ne bilim heralde herşeyi aşar giderdim kızımın yanına
tarafından
Anowww 10 tane oldu koskoca aile olduya
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Kadını farkettimde kizından genc duruyo. O kızın hakkini kim ödüycek kardeslerine bakmis o kadar çile çekmiş. Rabbim yardim etsin
tarafından
Evet baksana şuna çok rahatt sanki o bırakıp gitmemiş cocukları ayyyy
0 oy
(13,043 puan) tarafından
mügenin dediği doğru kızı daha çok yaşlanmış 
tarafından
Maleseff onca çocuğa bakmış hastalanmısş hissedemiyorum bişey diyo sarılınca annesine vıyyy
(13,043 puan) tarafından
Haklı ben olsam bende hissedemem. İnsan hazmedemez
tarafından
Ayy yarabbim kadında ki rahat tavırda takdire şayan
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Şu an çok kötü oldum ya :( kızın yaşadıklarına Allah bildiği gibi yapsın o anneyi daha 7 çocuklu adama gidiyor değer mi ya çocukların için ☹ 

Bebeği de olmuyormuş Allahım şifasını da verir birde bebek verir inşallah. 
tarafından
İnşallah rabbim kucağını doldursun bebeler versin kocası nasılda ağlıyo yaa
(4,875 puan) tarafından
Allahım inşallah nasip eder ya .
Annesine baksana kadın odun  gibi  resmenn
tarafından
İnsan sarılır bi yapışır böyle içinde hiç yok gibi pohhhh ruhsuzzz
(4,875 puan) tarafından
Yazık gerçekten ya diğer kızın da olmuyormuş :(
tarafından
Maleseff:(((
0 oy
(571 puan) tarafından
Oturdum çocuklarla agliyorum:(
tarafından
Kızıyla aynı işi yapıyo diyolar bekar hayatı yaşıyomuş falan valla konu çokkk derin ama bence kadın öldü
(571 puan) tarafından
Müge anlinin dediği gibi ya bu adam bişey yaptı ya kocasi ben bu adamin yaptığından suphelenyrm ne yalan söyliym
tarafından
Bende şimdide 6 tokat atarak bayılmış kadın orda üzerini başını yırtmış kadının bırakmış oraya öldü sanıpda sonra kadın kendine gelmiş bu dayakdan sonra nasıl kendine geldi diyomuş vay arkadaş
(571 puan) tarafından
Kadinin doğru düzgün hayati olmalı böyle değil kendine yazık etmiş
tarafından
Evet ne yazıkki kötü olmuş yaşadığını düşünmüyorum
0 oy
tarafından
Yazik ya en cokta kizlara cocuguda olmuyormus qaliba stresden oyle anne aranmaz:(
tarafından
Aynenn öyle baksana şuna sığmıyolar
tarafından
Kadın tek başına aşiret kurmuşyaa laa:))
tarafından
Evet ya nasil dogurmus o kadarini ben birini zor dogurdum zaten dogurup bakmamiski zor olmamis ona
tarafından
Düşünsene 7 ilk kocasından 3 yeni kocasından kocasının da 7 tane varmış etti sana 14 tane abbowww
tarafından
Ben 2 incisini doğuramadım daha viýyyyy
0 oy
tarafından
Valla kızlar insanları yargılamak kolay hepimiz için ama birde kadın açısından bakmak lazım larylar eydi ne yaşadı ne oldu ne bitti tmm haklı demiyorum ama kimse bilmez dört duvar arasında et mi kaynar dert mi kaynar Allah bilir 
tarafından
Hahayyyy ayy ne alemsin bende gebeyim ama hiç üzülmedim kadına valla aksine sinir damarlarım kabardı giii 10 tane oldu aşiret kurmuş mübarek
tarafından
Dahaa 7 tane de şimdi ki imam nikahlı kocasımın resmi nikahlı karısından varmışş
tarafından
En son gittiği adamın 7 tane var kadından olma 3 tane var kadının da ilk kocasından 7 tane var 17 adet mübarek :))
tarafından
Aynen MaşaAllah kadın aşiret kursa yeri kendisine neysee başladımı canlı yayın hem yayımı izleyip hem yorumlara bakamıyoru m :)))
tarafından
Şimdi geldi aç memet var daha  sapsal adam
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Oh ne güzel dedi şu rahmi bey 
tarafından
Var varr çıkacak ama cesedi ne yaptı acaba
(2,127 puan) tarafından
Kesin feci bişey yaptı ***** bi kafası var
tarafından
Gülüyo birde pişkin adam ayyy allah im diyoki ev işine gidiyodu ama hobi olarak dedi inanılır gibi değil hiç bir kadın Hobi olarak ev işine gidermi hiç
(2,127 puan) tarafından
Dengesiz işte
tarafından
Yalan dolan du bakalım neler çıkacak
0 oy
tarafından
Ben aramam ki beni bırakıp gideni. 
tarafından
İşde kuzum arayan arıyo
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Annesiz kalmak çok büyük bir yara.. Benim annem 11mart 2019 da melek oldu. Programı ağlayarak izledim. Keşke  bende sarılabilsem bir kez daha.... :( 

tarafından
Ama canım bu çok farklı bir durum seninki bambaşka işde herkes ana  olur ama anaaa kavramını taşıyamaz yazık çocuklara annenin mekanı cennet olsun bu arada
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Teyzemde hiç durmamış.  Bakamiyon bise olursa ayıp kaciyon  biye hala doguruyon
tarafından
Giii kadına baksana taş gibi mübarek hiçmi üzülmedin hiçmi yıpranmadın 10 tane oldu anowww kadin doğurdukça gençleşmiş mubarek
(3,532 puan) tarafından
Çocuklara bakmak mesele doğurmak la annelik olmuyo
tarafından
Gittigi adamın 7 tane var kadının da 7 şimdi 3 de öyle var 17 tane anowww
(3,532 puan) tarafından
Korkunccc:) baksa o kadar  yapamazdı bakmadığı icin
tarafından
Bencedee :))
0 oy
tarafından
Mehmet konusuda ap ayrı bir mevzu

İlgili sorular