0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Postu kapatmasnlar diye buraya açıyorum burada biraz okudum bebeğini kaybeden ölü doğum yapan vs benim bebeğimde en baştan beridir pek harketli bi bebek değil ama doktor herseyine normal diyor şükür bı sıkıntı gözükmedi hiç ama hareket etmediğinde aklıma hep öldümü bişey mi oldu diye beynimden çıkmıyor cikolata yiyip yan yatiyorum gene etmiyor hele bu aralar gene azaldı Perşembe randevum var ama aklıma geldikçe tövbe yarabbi allah korusun diyorum başka şeyler düşünmeye çalışıyorum ama aklımdan atamıyorum psikolojim çok bozuldu gerçekten bu duruma ne yapabilirim lütfen kötü linçli yorum yapmayın elimden değil böyle düşünmek  haftam ise 38+2

4 Cevaplar

0 oy
(684 puan) tarafından
Eltimde herzaman bebeğimin varlığını karnımın şişliğinden anlıyordum yoksa tık bile etmez der şu an ateşten beter çocuğu var hırsını doğunca çıkarıyor Merak etmeyin ki haftalık hastaneye çağırırmis dokto en başından çok hareketsizmis
(41 puan) tarafından
Normal bir duurm yanı öyle anlıyorum bu yazıdan bende şuan her hafta çağırıyor doktorum 37 de gttim 38+4 de bdha
(41 puan) tarafından
Bazı vidyolar görüyorum anne elini koyuyor çekiyor ne biçim harket ediyor dışarı firliycak mübarek öyle gördükçe üzülüyorum korkuyorum
(684 puan) tarafından
Korkucak bişey yokki her çocuk aynı değil sonuçta tahliller temizse görünürde sıkıntı yoksa dert edip hamileliği stresli geçirmeyin eltimin kızı şu an çok çok akılı herhangi sıkıntısı yok hatta yaşıtlarına göre fırlamanin teki
-Reklam-
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Benim oğluşumda öyleydi son zamanlarda 2 gün gün düzgün hareket etmediği olurdu bi sorun yok çok şükür şimdi yanımda koynumda uyutuyorum Rabbim cümlemizin evlatlarını korusun inşallah sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun
0 oy
(342 puan) tarafından
Bebek büyüdükçe yeri de azalıyor karnınızda kilosu da biraz varsa normal bu korkma. Doğurduktan 4 ay sonra da post açacan durmuyor şimdiden diye. 
0 oy
(597 puan) tarafından
Benim oglan cok hareketliydi cnm hatta cok cok erken hias ettim ben cpcugumu ama ayni duygular bendede oluyordu. Ves vese gelio hep cnm. Ve haftanda ztn ilerlemis dahada azalmasi hareketlerin cok normal

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 658 göst.
0 oy
17 cevap 378 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 134 göst.
7 Şubat 2021 Aile kategorisinde 2erkekkannesiii (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.

378,289 soru