0 oy
290 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Kizlar 11 de kız . 13 de erkek 14 de erkek 17 de erkek dediler ve çok net kesin bi dille.  Bı oğlum var bunu acayip kız hissediyordum ve istiyordum.  Ama hâlâ gidince kız dicek gibi hissediyorum.  Neden böyle hissediyorum severken oğlum diye sevemiyorum bile . Sizce neden böyle yaa böyle olupta değişen var mıdır ?

8 Cevaplar

0 oy
(629 puan) tarafından

Hayirlisi olsn cnm hakkindaama bebimde oglum var 7 aylik 2. Olsa saglikli olsun ama kiz olmasinida isterdim ama herseyden once saglik rabbim sagsalim kucagina almayi nasip etsin yavrunu<3ben hamileligi cok seviyorum ama cok zor ya bakmasi kiz

(169 puan) tarafından
Valla canım ben iki tane düşünüyorum bekarligimdan beri bı oğlum var bi kızım olmasını da çok istiyordum ama çok kesin dille söyledi şok oldum . Hayırlısı olsun sağlıklı olsun hareketlerini hissediyorum ona kurban olurum hiç farketmez cinsiyeti ama çok acayip bir şekilde oğlum diyemiyorum kız gibi geliyor bana
(629 puan) tarafından
Benim oglumdada oyleydim kucagima verdiler sacliydi masallah daha sanki kizimi vermisler kucagima oyle hisserdim
(169 puan) tarafından
Hadi yaa sen de mi kız hissediyordun
(629 puan) tarafından
Evett yaa valla son aylarimda dedim acaba kizmi diye dusunmekten altini acip temizliyordum ilk dogdugnda genede inanamiyordum oyle bir his olmustu kizim diye diye sarilasim geliyordu hahah tek ben deglmsm
(169 puan) tarafından
Hadi yaaa bende öyleyim şuan sanırım doğana kadar da tesellim düşmeyecek doğunca daha inanırım napayım :)
-Reklam-
0 oy
(118,484 puan) tarafından
degismez demekki hislerin guclu degilmis ben kiz hissettim kizim oldu ssjsjsj
(169 puan) tarafından
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin . Normalde herkeste hissediyorum ve doğru çıkıyor ilk çocuğumda da erkek hissettim herkes kız diyordu ben ısrarla erkek dedim cidden de erkek çıktı . Bunda da şaşırdım doğana kadar inanmıyorum canım doğunca ikna olucam :)
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Benimde iki oglum var ucuncuye hamileyken 12 kiz sonra hep erkek dediler bende kiz istiyordum oyle hissediyrdum senin gibi ayni ama sonuc bir oglum daha oldu 3 aslanım var cok şükür 
(169 puan) tarafından
Rabbim bağışlasın inan 3 ü düşünmediğim.icin kız istiyorum yoksa iki üç erkek çok güzel :) bı oğlum bı kızım olmasını istedim hayırlısı . Hatta şuan bazen 3 deyince kesin oda erkek olur diyorum yani daha inancım bitti :(
(1,238 puan) tarafından
Sagol canım. Demek ki hayirlisi buymus isyan etme
0 oy
tarafından
Hani hediyeeeee
(169 puan) tarafından
Hediye faslına gecebiliriz artık :)) kura cekicem bugün paylaşırım
0 oy
(7,654 puan) tarafından
11.hafta da cinsel organ oluşmadığı icin tahminde bulunmuş dr detayli ultrasonu bekleyin tam netlesir
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Olsun canım hayırlısı ne ise o olsun bende ilkte kız hissettim hep kızım oldu ikinciyide hep yine kız hissettim kendimi ikinci kez kız annesi ollmaya bile hazırlamıştım 16 haftada kesin erkek deyince bı şoklara girdim ama rüyamda bile hep kız görmüştüm  
0 oy
(15,820 puan) tarafından
Erken haftada tahmin yürüten doktorlara hep kızıyorum benim doktorum 18 haftaya kadar erken diye tahmin bile yurutmemisti..Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Canın öyle istediği için olabilir :) Ben de birinci erkek, ikinci kız olsun istiyordum.. Erkek hissediyordum, kız dendi.. Arada severken kafa gidiyor paşam diye çıkıyor ağzımdan :) Seni de anlıyorum iki baldan da tatmak istemişsin ama Rabbim acılarını göstermesin, cinsiyet bi yere kadar önemli

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 234 göst.
0 oy
5 cevap 185 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ndclglu (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 447 göst.

374,649 soru

11,206,164 cevap

34,507 kullanıcı

...