0 oy
289 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
16 haftalıkken %99 erkek dediler sonra değişir mi acaba biz alışverişe başladık bile hata mi ettik acaba

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bacım %99 senin lugatında ne demek şüpheye düşüyosun
(12 puan) tarafından
Çünkü kızimda da öyle oldu erkek dediler kız oldu
tarafından
Ayrıntılı ultrasonu bekle kuzum en iyisi
(12 puan) tarafından
Ocak ayında gidecez ama çok heycanliyim
-Reklam-
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Başlamayın alışverişe ne olur bana da erkek dendi hop kız geldi  evlat bu hiç farketmez ama bizde ona göre hazırlanmış bulunduk 
(12 puan) tarafından
Kızimda erken tahmin ettiler yanlış çıktı ama bunda tam vaktinde gittik 16 hafta da erkek olduğunu söyledi ama yine de işte şüpheye düşüyorum
0 oy
(253 puan) tarafından
Erkektir cnm degsmez erkeklern cinsel organlari belli edyr zaten
0 oy
(676 puan) tarafından
Valla bem hiç inanmadim ultrasona ama yinede ona gore gittim alisveris yaptim oyle de oldu
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Ayrıntılı ultrasonu bekle bence canım
(12 puan) tarafından
Aynen az kaldı ocak ayında gidecez
0 oy
(1,580 puan) tarafından
16. haftada artık kesindir. Sanmam.
0 oy
tarafından
%1 Lik ihtimal var canım olabilir. Tanıdığım biri vardı doğuma kadar kız dediler doğumda erkek olduğunu öğrendiler bundan 6-7 yıl knce
0 oy
(1,031 puan) tarafından
Ben 19 haftada erkek dediler yumurtalarını bile görmüşlerdi 21 de kız denildi 2 bucuk yaşında kızım benim kız yemiş demekki yumurtaları:)
0 oy
(316 puan) tarafından
Kuzum erkek çok yaniltmaz bence. Benim dr 11 haftalıkti basinda erkek dedi. . Erkek hemen belli edermiş kendini 
0 oy
(1,092 puan) tarafından

Başlama derim çok erken bana da 16 da erkek dendi 22 de kız olduğunu öğrendik beklemek en mantıklısı. Hatta burdan bir arkadaşa kız demişlerdi alışveriş yapmıştı sonra oğluşu oldu. Selam olsun ona da özledim :D

0 oy
(566 puan) tarafından
Sarı beyaz al en azından kesinleşene kadar 
0 oy
(473 puan) tarafından
Bnde 16 yım bugün kıza benziyo ama kız diyemem dedi. Bende anlamadim
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Ablam doğumuna kadar hep kız dediler bir doğduki erkek 
0 oy
tarafından
Alişveriş bence 20 25 den sonra yapılmalı nolur nolmaz diye inşallah hayırlısı olur 
0 oy
(606 puan) tarafından
Cnm erken şimdi başlama.. Biz 30 haftadan snr başladık alışverişe
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Bana 22 haftaya kadar kız demişlerdi 22de erkek olduğunu öğrendik. Acele etme bence detaylı ultrasonu bekle canım.
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Bana da o hafta kız demişti 20 haftamda erkek dedi oğlum oldu :Derken baslamissiniz canım alışverişe

0 oy
(387 puan) tarafından
Bana 14 haftalikken erkek demisti,sonra farkli doktora gittim diger kontrollerimde degismedi son gittigimde ben de net gordum sonra inandim))
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Walla Onu bir Allah bilir :) ama %99dediyse demek ki baya emin söylemiş. Arkadaşıma erkek dedi doğuma gidene kadar da herşey maviydi birde baktılar cinsiyeti kız :Dodasnı dahi mavi ye boyatmışlardı. 6 yaşına yetecek kadar elbiseler alınmıştı... Velhasıl kelam herşey olabilir :) 

0 oy
tarafından
Ayrıntılıda bna % 1000 demişti Ayrıntılıya güven derim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 190 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ndclglu (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 237 göst.
0 oy
8 cevap 293 göst.
20 Ekim 2021 Aile kategorisinde Prens annesii23 (169 puan) tarafından soruldu