0 oy
715 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Selam kızlar 19 günlük bebeğim var başlarda kayınvaliden ve annem benimle kaldı sonra kayınvalidem 2 günlükken geri gitti kaynım gil gelecek diye halbuki kaynım gil de geçen ay oradalardı zaten bebek bakmak zor geldi galiba şimdi annemlerde gitti ben tek başıma  büyütüyorum kendim alışmak istedim büyütmeye çünkü ailemle 8 saat uzaklıkta yaşıyorum kayınvalidem de 8 saat uzaklıkta kayınvalidem buradayken yatak odamıza biz odadayken dalıp giriyordu kapıyı çalmazdi bebek bakımında da hiç yardımcı olmadı geceleri bebek ağlıyordu annemler uyanıyordu o uyuyordu sürekli laf sokucu şeyler söylüyordu doğumun ertesi günü şuna bak hiç doğum yapmış gibi mi göbek öylece duruyor dedi bana ki sezeryan olmuştum daha bir sürü şey var kızlar çok sinirim bozuluyor şimdi eşime bana bilet al yanınıza geleyim demiş Ama ben istemiyorum eşime kırmadan yanlış anlamadan nasıl istemediğimi söyleyebilirim çünkü buradayken ben hemen ev işlerini yapacağım hem bebeği de ben bakacağım bir de onunla ilgilenmek zorunda kalacağım çok zor olacak bana ne yapabilirim kızlar bir akıl verin bana. Yardımcı olsa bana destek olsa asla geri çevirmem hep gelmesini isterim yalnız kalmamış olurum ama öyle değil işte kızlar sürekli laf sokuyor sürekli dengesiz hareketleri var ne yapacağımı şaşırdım. Onun gelmesi bana yardımcı olmak için değil bebek bakımına karışmak için gelmesini istemiyorum eşime nasıl anlatabilirim onu da kırmak istemiyorum.

21 Cevaplar

0 oy
(444 puan) tarafından
Allahim kendimi gördüm resmen. Tek fark kaynanam üst katımda, annem 7 saat uzakta yaşıyor. Valla bende diyemedim o kadar belli etmeme rağmen kadın gitmedi annemde kurban kescem diye 1 hafta sonra beni bırakıp gitti. Zaten üst katımda yaşıyor ona ragmen burda kaldı fenalik geciriyodum 3 aydır aramız hiç iyi değil geçen gün tartıştık çünkü hergün bizden cikmiyodu bebegimi alip uyutmaya calisiyodu canima tak etti. Kavga ettikten sonra bebegi veriyorum namaz kilcam yemek yapcam diye kaciyo zaten alasi yokmuş da bana inat olsun diye işte. Ne söylesem benim kaynanam dinlemedi benim saf kocamda yanimda yatmadi yattiginda da kaynanam zirt pirt odaya giriyodu zaten. İstemiyosan söyle canım ama illa gelecekse bebekle sen ilgilen bana baglanmasi gerekiyor anne de, sen gidince senin kokuna alisirsa biz zorlaniriz de. Ben kokuma alissin diye hic vermedim hep basinda durdum gece alayim falan dedi ters cikinca dalga gecti beni sinir etmeye bayilir kendisi. Sen de öyle yap gelirse tüm işleri daya başına seninle ugrasamasin zaten kendisi kaçar emin ol :) ben kendim yapmaya calistim o ugrasmasin diye dünyanın en kötüsü oldum keşke köle gibi calistirsaydim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 146 göst.
26 Nisan 2024 Aile kategorisinde Tugbamelis (1,079 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 288 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 538 göst.
0 oy
24 cevap 445 göst.