0 oy
1,392 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından

Arkadaşlar hayırlı geceler...
Aslında bir çoğunuzun tanıdığı biriyim ama kendime yeni bir hesap açmak zorunda kaldım

Çok kötü bi dönemden geçiyorum için yanıyor derddimi yaşamı kimseye anlayamıyorum sürekli eşimle tartışıyoruz heleki şu son 2 3 aydır hergun kavga hergun kavga...

Bugün artık sınır krizi geçirdim ve çamaşır suyu ictim ama çok değil 1 yemek kaşığı kadar ve üstüne üstelik gebelik bekliyordum....

Allahım ben nasıl böyle bisey yaparım ya nasıl kendime kıymak isterim hemen tövbe ettim sakinlesmeye çalıştım ama artık içmiştim..

Gerçekten yaşadığım hayattan yoruldum herşey üst üste geliyor çocuğum olmuyor onu kendime ayrı dert ediyorum eşimle aramızı bi türlü düzeltemiyoruz onu ayrı aileler ayrı gerçekten artık bunalima giriyorum kendimi öldürüp kurtulmak istedim artık yoruldum çünkü çok yoruldum...

Hiç kimseye bisey anlayamıyorum derdimi dökemiyorum hiç bisey yapamıyorum kendimi cok aciz hissediyorum nolur dualarınız da bana da yer verin yalvaririm kendimi öldürmek istemeyi düşünmek bile beni ne hale soktu çocuğum yok aklım da hep neden olmuyor ne zaman olucak diye kimsenin bana bisey dediği de yok kendi kendime kuruntu yapıyorum ve ben biktim artık yoruldum eşimle kötü olmaktan sürekli ağlamaktan yoruldum.. 

Nolur bana bi akıl verin yalvaririm bi yol gösterin benim gittiğim gördüğüm yollar hep kapalı hep bozuk çıkıyor...

Uzun oldu hakkınızı helal edin..

!!!Şimdiden diyirum kimse kimsenin ne çektiğini bilemez beni linç edecek acizmisim gibi davranacak olanlar yazmasın bile !!!!

42 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız bu hayatta sadece sen ve Allah varmissin gibi yaşa namazlarini da Allah'ın huzurunda olduğunu karsisjnda oturduğunu hisset. Ve tövbe et . Allah'ın verdiği canı sadece Allah alabilir . Sen dermanını Allah'tan ara. Allah sana hayırlı bir kapı açacaktır . Allah'ın sonsuz kapısı vardır . Elbet birini de sana açar . Sen sadece dua et ve namaz kıl 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet zor bir imtihandan geçiyorsun ama emin ol bunlar geçecek.  Söylesene ne geçmedi?  Ne badireler atlatmadin mi düştün ayağa kalkmadın mi . Eşinle tartışıyorsan geç karşısına konuş.  Olmuyorsa zorlama . Rabbine yönel. Kendinden kötü olan insanları düşün .  Buraya ıkradan bi haber varmı diye  girdim . 2 buçuk yaşında kızını yoğun bakıma bırakmış . Allah caresiz dert vermisin Kimim hayati 4 4 lük söylesene 
0 oy
(2,285 puan) tarafından
Kalk Tobe et abdestini al bi namazini kil bak sana kızıyorum şu an sana gerçekten ama seninde dedigin gibi benimde en çok kullandığım kelime kimse kimsenin ne yasadigini bilmez çocuğun olmuyo olabilir bu bi sınav benimde olmuyo 5 yıl oldu gitmedigim doktor kalmadı hepsi umutlu konuştu ama olmadı gene gene sonu hüsran oldu ama pes etmedim kesinlikle bak kendinde diyosun kimse çocuğum olmuyo diye bana kimse birşey demiyo diye bana kisirsin sen kocana bi çocuk veremiyceksin dedi dedim olsun hayırlısı Allah'tan belkide hiç olmuycak napiyim dedim herkezi susturdum ama tabi hala konusanda çok ama ben duymuyorum görmüyorum . Stresli bi dönemden geciyosun hepsi de üst üste geldiği için artık sıkıldın onuda anlıyorum bi çik yarın tek başına dolan gez eminimki sana çok iyi gelicek bende öle yapıyorum bazen aklıma takılıyo herzaman aklimda ama bazen o kadar çok takiliyoki aklıma çocuğumun olmadığı aklıma takıyorum kulaklığı kulağıma cikiyorum biraz dolanip geliyorum bana o kadar iyi geliyoki eminim sanada iyi gelicektir.
0 oy
tarafından
Kimsenin seni linçlemeye hakkı yok... ! Herkes kendisine baksın peki kuzum çamaşır suyu içmek bir çözüm mü Allah korusun ya ölseydin abdest al ellerini aç dua et gönlün açılır Allah doğru yoldan şaşırtmasın seni canım benim 
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Buda senin sınavın belki öyle düşün sabret Allah herseyin en iyisini bilir ona tevekkül et belki çocuğun olunca hayırlı olmayacak çok gördük biliyoruz olmaz olsaydı senin gibi evlat diyen anneleri benim halamın 6 tanede çocuğu 6 sida sorunlu neredeyse hergun hastanelik oluyor kadın hep tansiyonu fırlıyor hep derdi ne mutlu ki o hiç evladı olmayanlara der hep bunu söyler kısaca herkesin sınavı farklı bence Allah a yönel o işini çok iyi bilir 
0 oy
(594 puan) tarafından
Canm eşimin tarafın da çok kişinin çocuğu olmuyordu. Tüp bebek yapıyorlar çokta iyi doktor sen de düşünsene tüp bebek yapmayı kaç yıllık evlisin ?
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Canım birincisi sen kendini güçlü görür ve hissedersen güçlüsün ikincisi eşinin ailesi konularında eşine bir şey demeyeceksin yüzlerine iyi olacaksın kendin tatlı tatlı kimse bir şey anlamadan halledeceksin kocanşa bu sebepten kötü olmayacaksın evinde adam huzurlu olacak  bir diğeri  bebiş Allahın takdiri gidersin doktora gene olur belki 1 sene belki  2 ama ama olur bir şekilde

Bir diğeri kimse senden değerli değil canım kendini oyala bu kadar takılma seni kimsenin üzmesine izin verme bu senin elinde

Herkes yeri geldi dibe battı yeri geldi sinir krizi geçirdi ama geldik bu günlere sen sen ol önce kendi huzurunu kendin sağla canım insanlarla aranda mesafe olsun saygı da olsun

Eşini kendine çek mutlu et huzur sun canım kendin de mutlu olursun sonra  tantana ile ne sorun çözülür ne ömür geçer 
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Ailen kardeşin va. Kimsen yokmu sıkıntılarını paylaşacağın
0 oy
(612 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisiniz ? Biz evlendik ilk ay hamile kaldım bebeğin kalbi durdu. Sonrasında tam beş yıl hamile kalamadim. Tabi ki insan üzülüyor ama sonuçta Allah vermeyecekse ne diyebiliriz ki. En son arkadaşımın tek seferde hamile kaldığını öğrenince eve gelip hüngür hüngür ağlamıştım. Diyorum ya insan tabi ki üzülüyor, bir de bizim toplumumuzda çocuğu olmayan kadın hep eksik hissettirildigi için bunun da yarası ayrı oluyor. Ama o yıllarda eşimle gezmedigimiz yer kalmadı yurt içi yurt dışı. Çok da güzel anılarımız oldu. Sonra ben bazı sağlık sorunlarimdan dolayı temiz beslenmeye başladım. Glutensiz, şekersiz, karbonhidratsz. Ve bebek dusuncesini kafamdan atmaya çalıştım. İnsan odak noktasını değiştirince gerçekten vücut o stresten kurtulduğu için çok daha rahat çalışıyor. Ve bikac ay sonra hamile olduğumu öğrendim. Çok şükür o kadar rahat bir gebelik geçirdim ki. Ne ağrım oldu ne sancim oldu. Bir kez bile ne belim ağrıdi ne bacağım. Yani demem o ki sağlıklı beslen, vücuduna iyi bak. Tabi ki zihnine ve duygularina da. Eşinle aranızı düzeltmeye calis. Yani kısmet degilse çocuğunuz olmayacaksa bile bu sizin evliliğinizi eksik yapmaz. Siz tamamlayın birbirinizi. Böylece dışardan gelen sesler de bu kadar çok yaralamaz sizi 
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Psikolojik  destek alabilirsin cnm 
0 oy
(670 puan) tarafından
Eğer durumun varsa piskologa git davranışların ve Dusuncelerin normal değil.Herseyini eşine bağladın sanırım aran bozuk olmasına dayanamıyosun önce bu düşünceden Kurtul herkes herzaman iyi olmaz 
0 oy
(98 puan) tarafından
Canım eşinle güzelce bi konuşsana eminim o da rahatsızdır bu durumdan birbirinizi seviyorsanız her halükarda düzelirsiniz annem her kavga ettiğiniz her küs geçrdiğiniz gün hiç yaşanmamış bir gündür o günü ömrünüzden eksik sayın demişti o çok etkilemişti bizi ne kadar kızarsak kızalım  birbirimize yine de birimiz adım atar barışırız o günden beri. Yatağa küs girmeyin bi de benm anladığım çocuksuzluk yıpratmış sizi bizim de 2 seneden sonra oldu çocuğumuz eşim takmazdı ama ben çok üzülüyordum o huzursuzluğum kavgaya dönüşüyordu. İnan pek çok kişi yaşıyor bu durumu Rabbim verir İnşallah. C life diye bir macun var sağlık bakanlığından onaylı 2 arkadaşım onun vesilesiyle hamile kaldı zararsız bi macun tavsiye ederim instagramda sayfası var çok pahalı da değil Allah yardımcın olsun canım birbirimize dua edelim. Bi daha da öyle şeyler yapma :) 
0 oy
tarafından
Başkalarını cezalandırmak için asla kendine zarar verme hiç bir şey hiç kimse senden önemli değil. Bnde küçükken yanlişlıkla su diye bi çay bardağı çamaşır suyu içtim bayılmışım hastanede midemi yıkamişlar bişey olmaz inş sanada
0 oy
tarafından
•Kendine öncelikle gel .

•Başkaları sana değer versede vermesede sen çok değerlisin.

•Kendine değer ver.

•Anne olmak istiyorsun evet ama şuan doğru zaman olmayabilir elbet rabbimin bildiği bir zaman vardı bunun için kendini yıpratmaya değmez .bazen stresten de olmuyor benim 2 sene olmadı kısır dedi eşimin akrabalarının hepsi umrumda degildi benim 

•Verecek olan Allah 

•Herkesin dertleri sıkıntısı var kimsenin 4 4 Luk hayatı yok .

•Aileleriniz için birbirinizle tartışmayın çünkü onlar sizinle yaşamıyor 

•Kendine güven rabbine sığın abdestini al 2 rekat namaz kıl tövbe et 

Ve internete yaz aç kalan insanlara bak sokakta yatan insanlara bak haline şükret 

Şuan bunalimdasin biliyorum duvarlar üzerine geliyor ama emin ol namazını kıldıktan sonra kendine geleceksin birde biraz tartışma sessiz ol konuşma kenara cekil kendi haline kitap oku bireylerle uğraş kafanı dağıt bazen sessizlik iyidir eşin birşey derse tamam de gec ilgilenmiyormus gibi yap nede co,k ilgisiz gibi hicbirsey yokmuş gibi davran bu dünya ölümlü hicbirsey için üzülmeye değmez Allah büyüktür kimseye Altın tepside sunulması bu hayat emin ol canım benim 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Zaten su psikolojiyle çocuk yapmaman daha hayirlidir kendini toparla bir an önce 
0 oy
tarafından
Bu psikojiyle çocuk sahibi olma canım zaten git bir destek al  bence...çocuk ssahibi olamaman yaralri kendine öldürmek değil bunun için savaşmak bisiyler yapmak doktora gitmek..iyi beslenmek.stres sknti yaşamamak .en önemlisi psikojik olarak sağlıklı olmak ama sende bunların hiç biri yok önce.kendini toparlanan gerek.
0 oy
(1,414 puan) tarafından
İhşirah oku sürekli bunaldıkca inşirah oku.. Rabbim yardımcın olsun..
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Derdin nedir bilmiyorum  ama yapman gereken sadece abdest alıp namaz kılmak bol bol dua et için ferahlar sadece Rabbım sığın cnm ne dedin varsa inşallah geçer
0 oy
(7,466 puan) tarafından
3 sene bebegım olmadı dusuklarım bır kutajım var bu sene hamıle oldugumu orendım kafana takma yoksa sıtresten hıc olmaz zamanı geldımı bı bebegın olur Allahla zıtlasma asla kendinı topla
0 oy
(2 puan) tarafından
Ben seni çok iyi anlıyorum Ben de senin gibiyim cunku ve kendimi artık bir boşluğa bıraktım şarkı ac dinle dışarı cik eğlen gez dolaş biraz kendine bak ne biliyim süslen puslen biraz akisina birak herşey olcagina varır gençliğine yazik etme bi yaşlarını ararsın bence kardeşim eger eşinden ayrılmak istiyorsan biraz daha dusun bekle ıyce karar ver oyle soyle ve bundan sonra nabicagnida dusun tabi ki canim ben çok uzuldum hayatı kendine zindan etme tam tersi bu hayatı doya doya yaşa biatbem üzülme allah büyüktür herşey düzelicek dua et

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 527 göst.
24 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizliiii (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,294 göst.
22 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde Mrvcckg (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 244 göst.