0 oy
1,393 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından

Arkadaşlar hayırlı geceler...
Aslında bir çoğunuzun tanıdığı biriyim ama kendime yeni bir hesap açmak zorunda kaldım

Çok kötü bi dönemden geçiyorum için yanıyor derddimi yaşamı kimseye anlayamıyorum sürekli eşimle tartışıyoruz heleki şu son 2 3 aydır hergun kavga hergun kavga...

Bugün artık sınır krizi geçirdim ve çamaşır suyu ictim ama çok değil 1 yemek kaşığı kadar ve üstüne üstelik gebelik bekliyordum....

Allahım ben nasıl böyle bisey yaparım ya nasıl kendime kıymak isterim hemen tövbe ettim sakinlesmeye çalıştım ama artık içmiştim..

Gerçekten yaşadığım hayattan yoruldum herşey üst üste geliyor çocuğum olmuyor onu kendime ayrı dert ediyorum eşimle aramızı bi türlü düzeltemiyoruz onu ayrı aileler ayrı gerçekten artık bunalima giriyorum kendimi öldürüp kurtulmak istedim artık yoruldum çünkü çok yoruldum...

Hiç kimseye bisey anlayamıyorum derdimi dökemiyorum hiç bisey yapamıyorum kendimi cok aciz hissediyorum nolur dualarınız da bana da yer verin yalvaririm kendimi öldürmek istemeyi düşünmek bile beni ne hale soktu çocuğum yok aklım da hep neden olmuyor ne zaman olucak diye kimsenin bana bisey dediği de yok kendi kendime kuruntu yapıyorum ve ben biktim artık yoruldum eşimle kötü olmaktan sürekli ağlamaktan yoruldum.. 

Nolur bana bi akıl verin yalvaririm bi yol gösterin benim gittiğim gördüğüm yollar hep kapalı hep bozuk çıkıyor...

Uzun oldu hakkınızı helal edin..

!!!Şimdiden diyirum kimse kimsenin ne çektiğini bilemez beni linç edecek acizmisim gibi davranacak olanlar yazmasın bile !!!!

42 Cevaplar

0 oy
(1,686 puan) tarafından
Ayrıl kuzum eğer ki bu evlilik sana huzur veriyorsa ayrıl kim işte ahiretini yakmayı çamaşır suyu içmek nedir yani o kdar mi basit Rabb'imin Sana verdiği canı almak yazık değil mi... 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 527 göst.
24 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizliiii (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,294 göst.
22 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde Mrvcckg (115 puan) tarafından soruldu
0 oy