0 oy
464 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Dün oldum 2.dozu. İğneyi bu sefer hissetmedim bile. ( ilk dozda aşırı yanma olmuştu)

Fakat bugün sabah uyandığımdan beri kemiklerimi biri kırıyor sanki o kadar ağrıyor. Şuan titreme-üşüme var. Sıtma gibi içim üşüyor resmen.

Öyle bir eklem ağrısı ki yazarken parmaklarım ağrıyor. Her yerim ağrıyor. Normal mi. Dün hiç birşeyim yoktu aşıdan önce.

Bu arada asla aşı karşıtı değilim. Dipnot olarak geçiyorum. 

25 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
2. Dozu bazıları ağır geçiriyor çevremde 
tarafından
İyi hissetmiyorum şuan..
(4,853 puan) tarafından
Gecmis olsun canm cok kotu olursan acile git
tarafından
Sağol canım inşallah geçsin inşallah
(4,853 puan) tarafından
Insallah canm benim
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bende ilkinde bişey olmadı 2. Nin akşamında ateşim çıktı diş vuracak kadar hemen parol içtim düzeldi şükür. Sonra 2 3 gün halsizlik hafif baş ağrısı sonra hepsi geçti çok şükür. Bi parol iç ateşin çıkarsa canm ama 2taneden fazla içme dedi bana hemşire ilacın etkisini azaltıyomş
tarafından
Tamam canım çok sağol. Sabah bilmeden dorolex içtim. Unuttum parol içmem gerektiğini
0 oy
(683 puan) tarafından
Eşim ikinciyi olunca gerçekten aşırı rahatsızlandı acile gitti iğne felan sonra yani 3 gün sürdü çok fenaydı aşıdan dolayı rahatsızlanmissin geçmiş olsun
tarafından
Çok sağol canım. Evet aşıdan sonra oldu. Dün at gibi koşuyordum. Bugün saçımın teli dahi ağrıyor.
0 oy
tarafından
cumartesi 2. doz olacam ilkini hissetmedim diyebilirim.bakalim bu nasıl olacak. 
tarafından
İlkinde kol ağrısı dışında hiiiiç birşey olmadı. Birde vururken yanma olmuştu.
2.dozda da vurmasını bekliyorum ebemiz tamam canım bitti dedi. Abla şaka mı yapıyorsun dedim. Bi 10 dk sonra Bi boşluğa düşmüş gibi hissettim vücudum boşaldı resmen.
Bugün sabahtan beri de resmen kemiklerim saç telim dahi ağrıyor
tarafından
Ayyy bakalm hayırlısı olsun ya bende korkmuyor değilim 2. ağır olur diyorlar
sana da çok geçmiş olsun canım
tarafından
İnşallah geçer canım şimdiden sana da geçmiş olsun bir yerde aradan çıktığı iyi oldu 3.dozu çıkmasın şuan başımıza başka birşey istemem
tarafından
ayy aman Lütfen o eksik kalsin inşallah gerek kalmaz şu illet bitseydi bi
sağol canım
0 oy
tarafından
Annem ikisinedede hastanelik oldu :/ sözde normalmiş 
tarafından
İlkinde kol ağrısı dışında hiiiiç birşey olmadı. Birde vururken yanma olmuştu.
2.dozda da vurmasını bekliyorum ebemiz tamam canım bitti dedi. Abla şaka mı yapıyorsun dedim. Bi 10 dk sonra Bi boşluğa düşmüş gibi hissettim vücudum boşaldı resmen.
Bugün sabahtan beri de resmen kemiklerim saç telim dahi ağrıyor
tarafından
Babam bile aşıdan sonra kalbinin sıkıştığını söylüyor ki hiç kalp ağrısı çekmemiş biri doktordan gün aldı oofff çok korkuyorum şu aşıyı olduktan sonra kalp krizleri aldı başini gitti artık neden bilinmiyor :(((
tarafından
Allah korusun canım ya Rabbime emanetiz
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Abim de senin yaşadığın şikayetleri üç gün yaşadı ikinci dozda bizim bunyelerimiz çok benziyor diye bende ikinci dozu yaparken bir çekindim ama bende birinci den daha hafif geçti kol ağrım.bile çok daha az oldu 
tarafından
Bünyede bünyeye muhakkak farklılık vardır canım. Eşimle beraber olduk onun birtek kolu ağrıyor. Ben sanki durup durup dayak yiyorum birinden kemiklerim kırılıyor
0 oy
tarafından

Bende çarşamba günü 2incisini vuruldum canım.  

Ilkinde ne yasadiysam aynısını yaşadım hic birsey olmadı ilkinde biraz ağırlık oldu kolumda ertesi is bile yaptım üstüne bile yattım..

Bu ikincisinde  aynısını yaptım is yaptım dışarıya çıktım oglumu kucağıma aldim hatta söyle söyleyeyim hareketsiz kaldığında daha cok ağrıyor daha bir kötü oluyorsun şimdi daha da iyim bugün dışarıya çıktım yaani:) bünyeden buneyey değişiyor ya bünyesi dusuk arkadqsim vuruldu 2incisin de zor geçirdi.  

tarafından
Canım hareketsiz kalmamak için eşimden rica ettim biraz yürüyüş yapalım diye. Ağlaya ağlaya geri döndüm. Adım dahi atamadım. Bugün çok zorlu geçti umarım yarın tamamen geçer. Ki oda oldu şükür onda böyle şeyler yok
0 oy
(27,369 puan) tarafından

İnsAllah ben geçirmem ya :(((( 

tarafından
İnşallah canım çok zorladı 2.
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Aynısı bana da oldu. Saydıklarınin hepsi hatta. İkinci doz çok ağır geldi bana
tarafından
Ne kadar sürdü. Bugün zehir gibiydi. Çocuğun altını zor aldım
(2,493 puan) tarafından
Olduğum gün ve ertesi gün
tarafından
Yarına birşey kalmaz o zaman inşallah
(2,493 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben olmadım ama eşim de iki dozda bu hale getirdi mahvoldu yani ablam eniştem kardeşim keza öyle yani hic hafif geçiren olmadı bizden 
tarafından
Eşimde şükür kol ağrısı dışında birşey olmadı. Bende de ilk dozda hiç birşey yoktu bu mahvetti
(9,626 puan) tarafından
Kiyamam ya çok geçmiş olsun,böyle şeyleri duyunca bende çok korkuyorum aşıyı olmaya çünkü çocuklarımın ikisi de küçük senin gibi ağrılarım olsa ben mahvolurum kim bakar onlara  :( sırf bu yüzden erteliyorum sana da çok geçmiş olsun inşallah cabucak geçer
0 oy
(204 puan) tarafından

Benim acayip zor geçti kahvaltı yaparken bile aglıyodum belki inanmazsın ama 1 hafta kemiklerim alınmış gibi agrıyodu her yerim.. 

Korkmuyo degildim aşı böyle yapıyorsa korona nasıl yapar diye bu pazartesi bitti karantinamız eşimde bende pozitifdik ama çok şükür hafif atlattık ne kadar agrı yapsada en azından aşı olunca hasta olsakda hafif atlatıyormuşuz yani :)

( NOT : AMMA UZATTIM :D

tarafından
Yok canım uzatmak değil çok sağol yorumun için ama şuan seni çoook iyi anlıyorum. Sanki böyle biri beni durmadan dövüyor. Uzandığım yerde aynı anda biri ayaklarıma biri sırtıma vuruyor sanki. Baş ağrısını söylemiyorum bile. Bir an önce geçsin ya
(204 puan) tarafından
Geçer canım geçer ben bebişi bile zor emziriyodum
tarafından
Bugün oğlumun altını değiştirirken ağlayacaktım en sonunda. Rabbim beterinden korusun. 3.doz falan çıkmasın şuan başımıza kaldıramam artık
(204 puan) tarafından
Aynen öyle inşallah şu hastalık geçsinde
0 oy
tarafından
Ben aksine ilk dozda çok kötü oldum ikinci doz hafif geçti 
tarafından
Birinden biri ağır geliyor canım ya
tarafından
İkinci dozu yaptırmaya giderken çok korkarak gittim ebeye anlattım off o zaman bu daha ağır geçer dedi ama öyle olmadı şükür
tarafından
Bende aksine çok rahat gitmiştim aslında biliyordum bu sefer yan etki yapacağını kendimi hazırlamıştım. Ama biraz fazla oldu. Bünyede bünyeye değişiyor
0 oy
(7,457 puan) tarafından
hıc bısey yapmadı bana bazılarında yan etkı oluyomus saglık ocagı oyle demıstı bana
tarafından
Aynen canım bende yan etki yaptı 2.
(7,457 puan) tarafından
gecer ısallah hemen ıylesırsın ısallah
tarafından
İnşallah canım aminnnnnn
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Parol iç bebeğim ikinci doz benim de öyle oldu 
tarafından
Bugün yanlışlıkla dolorex içtim ya :( ondan korktum bir daha ilaç içmedim
(13,202 puan) tarafından
Yok kuzum korkma birşey olmaz ben direk antibiyotik içtim vardı evde iki tane içtim kesildi yazmak istemedim
tarafından
Anladım canım o zaman hemen bir parol içeyim
(13,202 puan) tarafından
İç kuzum Allah şifa versin inşallah
tarafından
AMİN CANIM BENİM ÇOK SAĞOL
0 oy
(794 puan) tarafından
Bnde  bugun oldum  17 haftalik hamileyim kendmi kotu hissediyorum suan daha kotu olursam hastaneye gducem
tarafından
İnşallah olmazsın canım seni çok iyi anlıyorum
0 oy
tarafından
Asinin etkisi canim, vucuda verdigi mikrop sonucta, 2.dozu genelde agir gecirdi hep cevremdekiler. Yasadigin covidin fragmani iste
tarafından
İki kez bizzat yaşamıştım zaten bu pisliği. Birde fragmanı eksikti başıma :) tez zamanda geçsin inşallah canım ya
tarafından
Birkac gun zorlar seni, minoset parol falan al da rahatlatsin seni biraz. Biz yeni covid olduk birkac ay asi olamicaz ben de olacaktim asimi yoksa. Şifa olsun :)
tarafından
İnşallah canım sizede çok geçmiş olsun
tarafından
Sagolasin canim allah razi olsun
0 oy
(215 puan) tarafından
Bende 2.ci dozda aynılarını yaşamıştım. 2güne toparlarsın. Canlı virüs neticede ve etkisi 5,6saatte çıkıyor
tarafından
Anladım canım inşallah yarına birşey kalmaz
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm  bende ilk dozunu vuruldum kol ağrısı mide bulantısı baş ağrısı çektim ilk gün sonra geçti ikinciyi vurulmaya korkuyorum eşimde 2ci dozda çok kötü oldu aynı şikayetler yaşadı 
tarafından
Sağol kuzum Eşimle beraber olduk onun birtek kolu ağrıyor çok şükür başka birşey yok ama 2. Bana çok ağır geldi.
(3,167 puan) tarafından
İnşallah tez zamanda eskisinden dahada iyi olursun Rabbım şifa versin inşallah cnm
tarafından
Amin canım çok sağol ❤️❤️
(3,167 puan) tarafından
Rica edrim cnm♥️♥️
0 oy
(119,519 puan) tarafından
kiz bende ayin 17 de 2.dozu olcam ilki iyiydi sadece asi oldugum gun kuzey kolumda uyudu az agri vardi 2.siddetlimj yaa
tarafından
Vallahi 2. Beni mahvetti sevda. Korkma korktumak istemem öyle de böyle de olacaksın sonuçta ama gerçekten bu kadar kötü olacağımı bilseydim mecbur yine olacaktım ama annemi falan çağırırdım yanıma. Saç köklerim bile ağrıyor
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Senin yazdıklarını eşim 1. 2. Dozdan sonra aynı şekilde yaşadı. Geçmiş olsun 
tarafından
Allah razı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 80 göst.
18 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 161 göst.
31 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Frezya (693 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 133 göst.
0 oy
12 cevap 149 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,446 cevap

34,968 kullanıcı

...