0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
Kızım uyuyamıyor hem öksürük hem burun tıkanıklığı uyurken nefes alamıyo burnundan temizliyorum yine aynı oluyo hep tıkanık burnu hiç uyuyamıyo ben napıcam purospan şurupta aldım dün gece öksürük banamısın demiyo. Balgam cıkaramıyo burnu dolu. Bugün özele randevu aldım gidicez. Burnunu açmam için rahatlaması içim bir öneriniz varmı doktora gidene kadar? 

10 Cevaplar

0 oy
(8,794 puan) tarafından
Benim bebeğimin de burnu çok tıkanıyor. Hemen hırıltısı başlıyo. Ben serum fizyolojik kullanıyorum. Çok memnunum. Burnu tertemiz oluyo. Ve kimyasal bişe olmadığı için rahatlıkla kullanıyorum 
(394 puan) tarafından
Bende fizyolojik kullanıyorum ama banamısın demiyo hala tıkanık
(8,794 puan) tarafından
Ne kadarlık bebeğin
(612 puan) tarafından
Sterimar diye bir fizyolojik var. Sadece öyle küçük şeylerde değil de büyük şişede. Ama sıkması kolay ve bikac dakika içinde hemen açıyor. Dün gece bebeğim artık nefes alamıyordu, horlamaya başlamıştı onaltı aylık bebek . Hemen sıktı eşim, zaten bikac saniye sürüyor sıkması. Hemen açıldı. Öksürük için de sarımsaklı yağ dene. Bizde öksürük yok ama ben yine kullanıyorum bağışıklığına faydalı diye.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Soğan kesip karanfil batır. İyi gelir 
(394 puan) tarafından
Karanfil yağı var olurmu
tarafından
Odasında tuzlu su kaynat
0 oy
(712 puan) tarafından
aynı durumdayız canm gece 4.30 gibi uyandı 6.30 geçiyodu uyuduğunda uykudayken de hep öksürdü durdu bu arada kullandığın serum hani hastahanede damar yoluyla takilansa o işe yarıyor bı kaç saat bende onu kullanıyorum
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Şırınga ve serum fizyolojik Bizim tek çaremiz oldu tavsiye ederim burnu başka türlü açılmıyor devamlı temizlik gerekiyor Doktor burnu kurutan bir fısfıs verdi ama burnunu kanattı ve alerji yaptı en güzeli burun banyosu
0 oy
tarafından
Bnde serum fizyolojik yaptm bide asist şurup var balgam için onu verdi Dr iyileşti Kıızm 
0 oy
(69 puan) tarafından
Canım 4 diş sarımsağı ez üzerini geçecek kadar zeytinyağı koy çocuğunun ayaklarına Sur çorap geçir ayaklarina iki saat falan beklet düzelir inşallah burnuu içinde serum fizyolojik koy
0 oy
(750 puan) tarafından
bu yöntemi dene korkma sakın hiç bir şey olmuyor ben oğluma hergun yaparak çok rahatlardi denemeni tavsiye ederim
0 oy
(48 puan) tarafından
Prospan oglumda 2 gun sonra etki ediyordu. Sabah ogle aksam kullaniyorduk
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Cold mıx diye bir damla var eczaneye söylersen yaşına göre veriyorlar ben ondan damlatiyorum yakasına yada yatağına rahatlıyor burnunu açıyor 

Bizimde sürekli tekrarlayan öksürük grip ve hırıltı vardı uyuyamiyor du doktor alerji damlası verdi gece yatarken 5 damla veriyorum çok rahat uyuyor hırıltısi kesildi
0 oy
(620 puan) tarafından
Uyuyacağinda Sırtına vikis sürdüm üzerinede havlu kapattım hiç oksurmedi Cook abartarak değil az az sürün çok faydası oluyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 200 göst.
15 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Melek 0666 (1,025 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 292 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
+2 oy
49 cevap 860 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Lyla.1212 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 365 göst.