+1 oy
556 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından
Kızlar 28+2 gunluk gebeyim dogum olunca Annemin Yanına gitmek istiyorum ama annem evinde dur dıyor. Kaynanan grlsıın dıyor benım iki tanede kardeşim var okula gdyr lar acaba o yuzden mı yanıma gelmıyor rahat edemıyız diye cok uzuluyrm ben benı istemiyor mu kaynanamda annene gıt dıyor yada annen gelsin dıyor Npacam bılmyrm cok uzulyrm

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
ikisi de öyle diyorsa otur evinde bacım ikisine de gitme gelen gelir gelmezlerse de yapacak bişey yok onların vicdanına kalmış 
(17 puan) tarafından
Nasıl bakabılır mıyım kendime cocuguma bılmyrm ılk gebelıyım
tarafından
bakarsın canım Allah yardım eder inşallah kendine güven.
(17 puan) tarafından
İnşallah cnm sagol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla iki tarafida bosver kal evinde ben 2.gun sonra herkesi yolladim mis gibide baktim ogluma
(17 puan) tarafından
Ilk gebelıgım benı neler bklyr bılmyrm
0 oy
(163 puan) tarafından
Madem öyle diyorlarsa sende hiçbirini çağırma ve gitme sadece doğumda kaynanan yakınsa yardımcı olsun sonra bebeğe eşinde destek olsun beraber bakın belliki bakmak istemiyorlar 
(17 puan) tarafından
Kaynanam koyde yasyr uzak
(163 puan) tarafından
Bilemedim ki doğumda eşin sana destek olacaksa kendine güveniyorsan beraber bakabilirsiniz
0 oy
(788 puan) tarafından
İkiside birbirine ayıp olmasın diye öyle diyorlar muhtemelen. Bende evinde dur annen gelsin
(17 puan) tarafından
Annem cocuklar var diye gelmek istemiyor bır kız kardeşim birde erkek kardeşim var cok kalabalık oluruz dıyırlar
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Evinde dur kuzum vakti geldiğinde elbwt biri gelicektir gelmez isede eşinle bir şekilde halletmeye çalışırsın  şimdiden stres yapma 
(17 puan) tarafından
Orası oylede kaynanamın dedıgını umursamıyorum bıle annemın dedıgı cok zoruma gitti
(5,314 puan) tarafından
Annende kalb kırmak istememiştir kuzum   hani durumunu izah etmiştir sonuçta belki kardeşlerin bi laf söyler sende üzerine alınırsın Kırılırsın endişesi taşımamak için öyle demiştir
(17 puan) tarafından
Olblr cnm
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Okula gidenler varsa ne yapacaksın ki orada bebek ağlar gece gunduz 40 gün çocukları rahatsz edersiniz dersleri vardır annen haklı onlari düşünmekte. Evinde dur yardıma sana gelsinler. Ben zaten neden başkasında kalınır anlamıyorum banyo yapamazsın wc giremezsn surekli adet olunuyor ayri bir şey..
(17 puan) tarafından
Haksız demedım kı canım ben gel dedım anneme yanıma onada yok  dedi kaynanan gelsın dedi
0 oy
(7,459 puan) tarafından
bosver hıc bırıne gıtme en ıyısı otur evınde 
(17 puan) tarafından
Tek nasıl olck sezeryan olursam dıkıslı olcm tek yapabilir mıyım bılmyrm canm
(7,459 puan) tarafından
esın yardım eder sen  bebegını dusun sımdı uzulme hıseder oda yoluna girer hersey
(17 puan) tarafından
Insallah canım
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Benim yanımda kmsm yoktu eşim bile işten izin alamamştı arkadaşlar beni hast eve bırakp gittiler bebeğmle kızmla kızmda 19 aylktı tektik bulaşklarm duruodu erken doğm yaptm ama şükür rabbime yardm etti sabahı eşim geldi 
(17 puan) tarafından
Annen ve kaynanan neden gelmedi canım özel degılse
(3,398 puan) tarafından
Kaynanam yaşlı hayvanları flanda var bırakamadı annemde varisten ameliyt olmştu gelemedilr
(17 puan) tarafından
Anladım can m normal dogum mu yaptın yoksa sezeryan mı
(3,398 puan) tarafından
Normal doğm yaptım şükür ama erken doğdu bebeğm kızmda erken doğmştu sebebnide dr söylemedi
(17 puan) tarafından
Anladım xanım
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Canim ne güzel işte kimse gelmesin

Bakarsin sen beğine 

Kolaymi saniyosun her şeyine karışiyolar gelince boşver
(17 puan) tarafından
Ilk bebegım korkyrm canım
(14,428 puan) tarafından
Korkma kız bakarsın
(17 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Kimse gelmese bile sen ona yetersin emin ol senin canın sonuçta o sakin ol bende acemiyim zor mu evet ama onun bi gülüşüne kimseyi değişmem Rabbim onlara sağlıklı hayırlı ömürler versin canını sıkma böyle şeyler için bebeğin etkileniyo annesi 
(17 puan) tarafından
Dogru canım haklsn
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım başka kimse yok mu en kötüsü bir yardımcın tut kendine 1 aylık valla ben normal doğum yaptım pazar günü yataktan çıkamıyorum çok dikişimir var bebeğim desen gece gündüz ağlıyor kaynanam burda bende annemi isterdim ama annem hasta kendine bakamıyor o yüzden bence birini ayarla o zamana kadar gerçekten tek başına çok zor olur baya bir süre toparlanamazsın
(17 puan) tarafından
Kımse yok canım kız kardeşim var ama oda okula gdyr lise son annemde gelemem dıyır
0 oy
(5 puan) tarafından
Benim de ilk bebegimdi.inanin çocuğunuzu görünce gözünüz ne temizlik görecek ne yemek.eve ilk geldiğimiz gece sadece bir saat uyudum onu izlemek için.

en sonunda yalnız kalacaksınız zaten.bir an önce birbirinize alışmış olursunuz.esiniz de yardımcı olursa herşeyi kendiniz yapabilirsiniz.
(17 puan) tarafından
İnşallah canım dua et
0 oy
tarafından
Annen gelse ya da sen gitsen rahat ederdin ama annen dur diyosa hic kaynanandan medet umma yoklugu varligindan daha iyi emin ol otur kendi cocuguna kendin bak valla en azindan başın agrimaz kendi basina kalinca oyle guzel bakiliyo ki benim annem bir hafta yanimda kaldi sonra gitti nasil yaparim nasil altindan kalkarim derken oyle de guzel yaptim ki 
(17 puan) tarafından
Dogru canım bnde tek kalcam galıba bu gıdısle eşimle beraber
0 oy
tarafından
Biri gelse iyi olurdu canım niye böyle yapıyolar ki ilkmiş bide 
(17 puan) tarafından
Bılmyrm canım
0 oy
tarafından
Kayınvaliden demi istemiyor 
(17 puan) tarafından
Oda annen gelsın dyr annemde kaynanan gelsın dıyor
tarafından
Millette kaynanasıyla annesi arasında kalır ikisi de ben geliyim der seminkilerde bi garşp :D
(17 puan) tarafından
Aynen vallaha ikisinde gelmek ıstemıyor
tarafından
Boşver git evine eşinde yardımcı olur seni o halde görünce
(17 puan) tarafından
Aynen canım oyle yapcam
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Ben olsam ikisini de çağırmam gelicem deseler de gelmeyin biz hallediyoruz derim. 
(17 puan) tarafından
Allahım kimseyi kimseyi muhtaç etmesin canım zaten
0 oy
(1,662 puan) tarafından
O zman ikisine de gelmeyin de kendin bak canm zorla geldiklerinde daha kötü olur 
(17 puan) tarafından
Evet canım dogru
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Oğlum da doğum yaptım hastaneden eve geldim vallahi süpürge açtım tek baktım bebeğime bide kızımda vardı 2 yaşında annem ara ara geldi küçük kardeşim de var tek olmak daha güzel bence hiç korkma strese girme canm Allah büyük yardım eder inşallah
(17 puan) tarafından
İnşallah canım sagol
0 oy
(454 puan) tarafından
Ana bırak gitme kız kimseye gelen gelir gelmeyen gelmez gelince de ellerine verme çocuğu eğer direk yanına gelmezlerse hastalık var de merak etme bakarsın üstesinden gelirsin annelik içgüdüsel birşey direk yükleniyor zaten ben amaliyat oldum bebeğim sarılıktan beraber hastanede kaldık bebeğime ben baktım eşimle inan gelince insanların lafını çekeceğine kafan rahat olur
(17 puan) tarafından
Dogru canım
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Benim annem Bir gün hastanede bir gün evde yanım da kaldı sağolsun kaynanam hep kaldı yardımcı oldu bana . Bence gitmeyin evinizde kalın zaten 20 gün en fazla ihtiyaç oluyor insana sonra kendi hallediyor insan 
(17 puan) tarafından
Evet canım bnde evimde durcam gelmek isteyen gelır

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 506 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde hashaslicorek (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 448 göst.
0 oy
22 cevap 657 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
0 oy