+1 oy
1,640 göst.
Aile kategorisinde (164 puan) tarafından
Kızlar eşimle severek evlendik iki senelik evliyiz ama 5 senedir beraberiz eşim beni çok seviyor biliyorum ama benden önce çok kızla konuşmuş kısa kısa uzun ilişki sevmiyor alışkanlık olmuş bırakamıyor hala telefnunda konuşma yakalıyorum ama aşk falan değil eğlence amaçlı konuşma ama öyle de olsa canım çok yanıyor onun için neler yaptım bilseniz deli dersinjz bana insan sevgini neden İzer ya şimdi de snapten kızlarla konuşuyor sahte hesap actim benjmls nasıl konuştu görüşwlim falan ben ciddi ilişki düşünmem falan işinden dolayi diğer ilçede kalıyor çalışıyor bende gidicem 10 gün sonda sizce nasıl söyliyim bunları ben bile utanıyorum bu hareketlerinden artık canıma tak etti kaçıncı konuşma kız vakası bu

50 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından

Naptinız kizlar kadin cevap bile verememis ayol

Ay bi komik geldi bana 

Herkes bişiler saydırmış post sahibi ortada yok

Cevap yoksa ben bişi demem:O

(164 puan) tarafından
Yok canım birde küçük 6 aylık bebeğimiz varda o hastalandı biraz onunla ilgilendim bakamadım cevaplarınızı kusura bakmayın şimdi bakıyorum hepsine
-Reklam-
0 oy
(10,768 puan) tarafından
Sen biraz kör aşıksın galiba balım aldatılıyorsun buna kendince kılıf uydurmuşsun böyle alışkanlık mı olur 
(164 puan) tarafından
Aynen öyle canım ben birine değer verince tam veriyorum hep te bu yüzden kaybediyorum bide ne fekadakarliklar yaptım ne yapcam şimdi hiç bilmiyorum
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Neden normal karşılıyorsun koca kıtlığımı var senin bunlara bile bile katlandığını öğrense daha neler yapmaz
(164 puan) tarafından
Aynen öyle şuan uzak geldiği zaman gösterecek ama hepsini birde küçük çocuğumuz var
0 oy
tarafından
Çok sakin gordüm seni  

Sanki senin eşini kaybetme korkun var gibi canm
(164 puan) tarafından
Aslında eskisi kadar yok çünkü gözümde değerini düşürdü kaybetsem en fazla bir kaç hafta üzülürum o da bebeğim için
0 oy
tarafından
Seven insan bunu yapmaz bir değil iki değil diyosun
(164 puan) tarafından
Aynen böyle olacağını bilseydim baştan evlenmezdim ne yapcam şimdi
0 oy
(1,732 puan) tarafından
Sende bunları bildiğin halde göz yumuyorsan sende de bir sorun var derim Eğlence amacliymiş çocuk mu senin eşin
(164 puan) tarafından
Biliyorum tabiki yanlış olduğunu ama nasıl ne yapmam lazım onu bilmiyorum bu konuda yardım istedim zaten
(1,732 puan) tarafından
Artık evli olduğunun farkina varip yaptığının yanlış şeyler olduğunu ve aynı şeyi eğlence amaçlı eski sevgililerimle ben yapsaydim sen napardin diye sor ona eğer bu yaptıklarını hala yapmaya devam edeceksen ben yokum  naparsan yap diyebilirsin eşine de söyle böyle eğlence olmaz çok eğlenmek istiyorsa seninle eglensin elin kızlarıyla değil canim
0 oy
tarafından
Sana şu kadar söylüyorum ilerde şu yazdıklarını okuyunca çok pişman olacak akıl işi olmadığını anlayacaksın aslında mantığın olayın farkında ama adına sevgi dediğin şey olayı normal gösteriyor adam aldatiyor sen bunu ona söylemeye çekiniyorsun o seni nasıl seviyorsa duyar diye iplemiyor sen annesi değilsin eşisin anne gibi korumacı konuşuyorsun canım silkelen kendine gel inşAllah
(164 puan) tarafından
Aslında korumacı değilim tek düşündüğüm bebeğim sizden ne yapıyım sizce bu konuda yardım için yazdım yoksa her defasında söyledim yüzüne seni bırakırım dedim
tarafından
Seni anlıyorum biz hemcinsin olarak sana yapılana üzüldük kendi adıma üzüldüm birde bebeğin varmış:( al karşına konuş mutsuzum de neden böyle yapıyorsun de seni bırakırım de etkili psikologa yönlendir yuva yıkmak zor evet ama sadakat da önemli canım yine en iyisini sen bilirsin inşallah hakkında hayırlısı olsun Allah'ım o bebek için kocana sevgi sadakat versin inşallah
0 oy
(348 puan) tarafından
Eğlencesine konuşuyor ama buluşalım diyor öyle mi? Sen de hala duruyorsun beni seviyor diyorsun... Valla ben olsam o sahte hesaptan buluşma ayarlardım ve giderdim bakalım nasıl renkten renge giriyor. Sonra da pılımı pırtımı toplayıp terkederdim. Özgür özgür konuşsun, buluşsun eğlencesine istediğiyle! 
(164 puan) tarafından
Dediğiniz aslında mantıklı artık kaybetcek birşeyim yok
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Senin kafadan istiyorum 
0 oy
(606 puan) tarafından
Eşini bi psikologa götür cnm 
(164 puan) tarafından
Benimde psikolojim bozuldu salla
0 oy
(7,096 puan) tarafından
O telefonu alıp sokacan boğazından aşa ne demek bu ya terbiyesiz sen niye utaniyormussun hem bacim o utanması gerekiyorken sessiz kaldıkça üstünü öttükce böyle oluyor işte kıyameti kopar ortalığı birbirine kat bir kere bak daha cesaret edebiliyor mu git ailene hatta bir kaç gün kavgadan sonra bak nasıl kedi oluyor 
(164 puan) tarafından
Oncekilerde hep kavga ettim zaten sessiz kalmadım.bunda da sessiz kalmanın sebebi bunu yüzüne farklı bı sekilde çarpmak istiyorum o da sürünsün istiyorum ama ne yapcam onu bilmiyorum yardım istiyorum sizden
0 oy
(790 puan) tarafından
Kendini kandırma. Seven adam gözü başkasını görmez. Eğlence amacı ne ya çok saçma at gözlüklerini çıkarsan iyi edersin...
0 oy
(1,281 puan) tarafından
Ona ciddi bir şekilde ders vermen gerekiyor belli ki sen ayrılıktan yana değilsin ozaman ona seni kaybadebilecegini göster o korkuyu yaşat belki öyle bırakır 
0 oy
tarafından
Vallahi ben senin yanında olsam hemen boşanırdım Bir de çocuğun yoksa hiç durma boş ver bu adam baştan nasılsa onu da öyle sen ömür boyunca hayatın cep bu adama böyle bakacaksın yani şimdi yol yakınken tekmeyi bas gitsin
0 oy
tarafından
Yanlış anlama seven insana hayatta başkasıyla konuşmaz eğlencesi de olsa sevseydi konuşmazdı gözü senden başkasını görmezdi yani sevmiyor bence yanlış anlama da
0 oy
(7,677 puan) tarafından
Belliki size saygısı yok bu adamın Allah doğru yolu göstersin ne diyim.
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ya sal.ak mısın sen ,ne sevmesinden söz ediyorsun sen seven aldatır mıı??

Boşan gitt yaa böylesiyke ömür mü geçer ahlak yoksunu adam nefret ediyorum böyle karaktersizlerden .
0 oy
(852 puan) tarafından
Nedense hiç inanasım gelmedi bu posta
0 oy
(2,871 puan) tarafından
Buna eğlence diyerek kendini kandırman da ilginç 
0 oy
(362 puan) tarafından
hayret bişey seviyor kızlarla konuşuyo aynı yatakta yakalasan sakalasiyorlar kociskomun canı sikkindi mi diceksin lütfen sevgiyi alcaltmayin aşk sevgi sadakat güvenden geçer seven sevdiğinin canını yakmaz heralde çocuk daha beyni olgunlaşmadi kendini bekar sanıyor ciddi bir korkut sakın çocukta yapma böyle seni cepte bilenden 

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 150 göst.
0 oy
29 cevap 723 göst.
0 oy
12 cevap 450 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde Keziban f (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 134 göst.
4 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gelzamansiz (7 puan) tarafından soruldu

384,939 soru

11,513,284 cevap

35,174 kullanıcı

...