+1 oy
1,742 göst.
Aile kategorisinde (168 puan) tarafından
Kızlar eşimle severek evlendik iki senelik evliyiz ama 5 senedir beraberiz eşim beni çok seviyor biliyorum ama benden önce çok kızla konuşmuş kısa kısa uzun ilişki sevmiyor alışkanlık olmuş bırakamıyor hala telefnunda konuşma yakalıyorum ama aşk falan değil eğlence amaçlı konuşma ama öyle de olsa canım çok yanıyor onun için neler yaptım bilseniz deli dersinjz bana insan sevgini neden İzer ya şimdi de snapten kızlarla konuşuyor sahte hesap actim benjmls nasıl konuştu görüşwlim falan ben ciddi ilişki düşünmem falan işinden dolayi diğer ilçede kalıyor çalışıyor bende gidicem 10 gün sonda sizce nasıl söyliyim bunları ben bile utanıyorum bu hareketlerinden artık canıma tak etti kaçıncı konuşma kız vakası bu

50 Cevaplar

0 oy
(481 puan) tarafından
Eğlence  buysa bizim evlilikler pek eğlence içermiyor
-Reklam-
0 oy
(202 puan) tarafından
Gözü dışardaysa koy kapının önüne görsün dışarıyı. 
0 oy
(7,138 puan) tarafından
Bir buluşma ayarla ve karşısına sen çık. Ayrılma gibi bir niyetin yoksa karşısına çıktığında ona bunun son olmasını aksı takdirde ayrılacağını söyle. İstemesen bile en azından gözünü korkutmak amacıyla söyle. Çantada keklik olmuşsun haberin yok. 
0 oy
tarafından
Buluşalım diyenl kişi yatağinada alır . Hem seven insan bunu neden yapsın ? Kendinizi kandırmayın lütfen bu kadar pasif olmayın 
0 oy
(457 puan) tarafından
Kaç yaşındasın merak ettim 
0 oy
tarafından
Aldatan insan sevmiyordur orda bir netleş.  Alıp karşına ne diceksin neden yapıyorsun mu? Aynısını sen yapsan oda senin gibi beni seviyor biliyorum der mi onu düşün. 
0 oy
(2,981 puan) tarafından
Çok üzücü bir durum birde beni çok seviyor diyorsun seven insan eğlence aramaz bacim
0 oy
(598 puan) tarafından
Çok basit konuşmaya devam et snaptan hatta ilçeye gideceğini söyleme eşine bi gün sonra gelicem falan de ama snap hesabından görüşme ayarla bir anda karşısına dikiş bakalım ne yapacak? Ondan sonra da aç davanı. Seni sevse böyle şeyler yapmazdı
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Daha neler duycam burda yarabbi 
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Eşine senin yaptığın gibi bende eğlencesine erkeklerle konuşmak istiyorum  de sıkılıyorum de bakalım ne diyecek

İlgili sorular

+2 oy
19 cevap 820 göst.
+1 oy
3 cevap 159 göst.
0 oy
29 cevap 747 göst.
0 oy
12 cevap 455 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde Keziban f (6 puan) tarafından soruldu

396,295 soru

11,854,566 cevap