+1 oy
1,637 göst.
Aile kategorisinde (150 puan) tarafından
Kızlar eşimle severek evlendik iki senelik evliyiz ama 5 senedir beraberiz eşim beni çok seviyor biliyorum ama benden önce çok kızla konuşmuş kısa kısa uzun ilişki sevmiyor alışkanlık olmuş bırakamıyor hala telefnunda konuşma yakalıyorum ama aşk falan değil eğlence amaçlı konuşma ama öyle de olsa canım çok yanıyor onun için neler yaptım bilseniz deli dersinjz bana insan sevgini neden İzer ya şimdi de snapten kızlarla konuşuyor sahte hesap actim benjmls nasıl konuştu görüşwlim falan ben ciddi ilişki düşünmem falan işinden dolayi diğer ilçede kalıyor çalışıyor bende gidicem 10 gün sonda sizce nasıl söyliyim bunları ben bile utanıyorum bu hareketlerinden artık canıma tak etti kaçıncı konuşma kız vakası bu

50 Cevaplar

+12 oy
(4,089 puan) tarafından
Hem aldatıyor hem seni çok mu seviyor kendini kandırmasan keşke çok üzüleceksin böyle 
(897 puan) tarafından
Aynn yazık kendini kandırıyor
++
(2,510 puan) tarafından
Katılıyorum
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Yani bacı sen de diyorsun ki öyle eğlencesine. Kusura bakma ha eğlence ha yatak ne fark eder. Öyle insanla ne işim var. Peki sen de seviyorsun degio mi sende konuş o zaman başka adamlarla eğlencesine kendi ne dicek acaba. Bukadar basitlestirmesyin sevgiyi seven insan başkasıyla konuşmaz böyle alışkanlık olmaz
(150 puan) tarafından
Aynne çok doğru
+2 oy
(220 puan) tarafından
Erken yaşta evlenmiş erkek vakası gibi geldi. Yazı tarzın normalleştirmişe benziyor olayları. Kaybetmekten korkan erkek bunu yapmaz. Kendine değer ver ki başkaları da sana versin.
(150 puan) tarafından
Evet erken yaşta evlendik şuan ben 22 o 25 yaşında ne yapabilirim bunu ona ne skklede söyliyim onunda üzülmesini istiyorum artik intikam almak istiyorum ya
+1 oy
tarafından
Allah sana acil şifa versin 
(150 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Daha duruyonmu kiz Valla ben olsam rezil ederim oyle adami
(150 puan) tarafından
Şuan yanımda değil canım yanıma gelse bunları sorcam ona da ama ne şekilde intikam alcam onu düşünüyorum biraz da o üzülsun istiyorum
0 oy
tarafından
Sen bunlara sessiz kaldığın için eşin gemi aziya almış ben nasıl susuyorsun anlamadım 
tarafından
Buna verilecek tepki %90 aynıdır ben hayatta susmazdim bir kere yaptı hatadır eyvallah ama defalarca yapmasına tahammül edemezdim açıkçası sen biraz kendini kandırıyorsun beni seviyor falan diye seven insan bunları yapmaz bence sen adam akıllı otur düşün önce
(150 puan) tarafından
Tamam biliyorum kendimi kandırdığımi sadece evliyim ve bebeğimiz var bu beni bağlıyor
(150 puan) tarafından
Sizce nasıl intikam almalıyım mesela dün akşam fake hesaptan yazdım kendisine ama kendimi uzakta biri olarak tanıttım ve ben olduğumu bilmiyor konuşmaları da kariniza Aticam diye tehdit ettim nasıl yalvarıyor görseniz ama daha bişey yapamadım sizce ne yapıyım devamında yardımcı olur musunuz
tarafından
Kendimi senin yerine koyarak konuşuyorum ben o adamı bosardim ve arkama bile bakmazdim afedersin korkan gö.tü yemeyen yapmaz bunu kendini bu kadar alçaltma ailenin evine git
(913 puan) tarafından
Arkadaşa katılıyorum sen ona o rahatlığı vermişsin bi kere daha da uslanmaz ya çıkıp gideceksin bir ay bir sene ne ise sürünecek eşşek gibi pişman olacak bidaha yapmamak üzere gelecek yada direk boşanma gerisi paklamaz
0 oy
(1,398 puan) tarafından
İlginç olan siz mi ? Yoksa yanlış mı anladım diye tekrar okuyan ben mi ? 
(150 puan) tarafından
İntikam almak istiyorum yardımcı olur musunuz ne yaapyim
(1,398 puan) tarafından
En güzel intikam onu bırakmak yani ben olsam kaldıramam , yine de sizin hayatınız bişi diyemem
0 oy
tarafından
Valla canım sen böyle sessiz kaldıkça esin daha aynı hareketleri çok yapar beni seviyor demişsin seven başkalarıyla gönül eğlendirmez 
(150 puan) tarafından
dün akşam fake hesaptan yazdjm ama kendimi uzakta biri olarak tanıttım ve ben olduğumu bilmiyor konuşmaları da kariniza Aticam diye tehdit ettim nasıl yalvarıyor görseniz ama daha bişey yapamadım sizce ne yapıyım devamında yardımcı olur musunuz
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Bende mi sorun sende mi anlamadım seni çok seviyor ama eğlence icin başka kızlarla konusuyor öyle mi yok canım ne var bunda oturup kendini yemeye devam et başka da bsy demiyorum 
(150 puan) tarafından
Canım hayır ben intikam almak istiyorum ama nasıl yapabilirim size soruyorum dün akşam fake hesaptan yazdjm ama kendimi uzakta biri olarak tanıttım ve ben olduğumu bilmiyor konuşmaları da kariniza Aticam diye tehdit ettim nasıl yalvarıyor görseniz ama daha bişey yapamadım sizce ne yapıyım devamında yardımcı olur musunuz
(1,238 puan) tarafından
Canım intikam almaya calisirsan ondan farkın kalmaz bos ver en iyisi ayrıl diyemem ama böyle de hayat geçmez
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Seni nasıl seviyor 

Seven adam başka bir kızla konuşmaz 
0 oy
(7,656 puan) tarafından
Hala eşim beni çok seviyor diyosun ? Seven insan yaparmi gerçekten böyle 
(150 puan) tarafından
Yapmaz tabi haklısınız da bende farkındayım kendimi kandırıyorum
0 oy
tarafından
Sen aşk felan değil eğlence amaçlı diye bu durumu normal bir şeymiş gibi karsilarsan daha çok yapar bacim aldatmak için yatmaya gerek yok .
(150 puan) tarafından
Ben onunla.heo kavga ettim zaten hiçbirine göz yummadim sadece bunu bu şekilde söyleyip de kavga edip de beni kandırmasın istemiyorum daha farklı şekilde intikam almak istiyorum ama nasıl onu soruyorum size
tarafından
Valla şuana kadar böyle düşünmen yanlış intikam almak yerine gitmeyi tercih etmelisin bence
0 oy
(27,183 puan) tarafından

Eminmisin sen bu adamın senle evli olduğuna?

Bu ne rahatlık bu ne saygısızlık edepsizlik bir evli insana yakışır mı böyle şey bunu bile bile sizin sevmeniz zaten hayret birşey.
(150 puan) tarafından
Çok doğru ama nasıl intikam alabilirim ondan
0 oy
(3,150 puan) tarafından
Adam gitse başka kadınla yatsa sonra gelse ya tek gece eğlence sadece desen onu da mı sineye çekcen bacım seiani çıkar güçlü ol dik dur ki o da bir daha yapamadın ben olsam varya ooooo dünyayı dar ederdim. 
(150 puan) tarafından
Ne yapabilirim mesela bunu tabikide saklamak istemiyorum ona bunların hesabını sorcam ama ne şekilde söyliyim onu soruyordum size yardımcı olur musunuz ne yapabilirim
(3,150 puan) tarafından
Bunun yumuşak yüzü falan olmaz alacaksın ekran görüntülerini hafıza kartına yedekleyeceksin çatır çatır hesap soracaksın ha baktın üste mi çıkıyor çek kapıyı çık aldatma ne şekilde olursa olsun açık kadınları izlemesi bile zinaya girerken sen bunu nası yutarsın gururunu ayaklar altına aldırma eşin olabilir çok seviyor olabilirsin ama kendinden daha önemli kılma kimseyi tepene çıkamaz böylelikle ve emin ol kıymete de binersin bir laf vardır devede diken insana eden diye aböyllerine aynen böyle davranacaksın ki akıllanacaklar
0 oy
(403 puan) tarafından
Valla ben olsam fake hesaptan yazarim görüşme ayarlarim herseyide kaydederim gelir görüşmeye agzina s.carim donuna kadar alirim öyle sevgimi olur senin ki alışmış karım biliyo iki kızıyor sonra affediyo nasılsa diye umursamiyo eğlence de ne demek bir cok insan birileriyle tanışır konuşur ama evlenirsen cekilirsin köşene ailene evine bakarsın madem hala gözün dışarda evlenmeyeceksin yazik günah evde kendine cocuguna o sozde adama yetişen kadına ya cok üzüldüm senin için öyle adam asla usanmaz canim iyi bir ders şart
(150 puan) tarafından
Dediğinizi dün akşam yaptım ama kendimi uzakta biri olarak tanıttım ve ben olduğumu bilmiyor konuşmaları da kariniza Aticam diye tehdit ettim nasıl yalvarıyor görseniz ama daha bişey yapamadım sizce ne yapıyım devamında yardımcı olur musunuz
(403 puan) tarafından
Nasıl evli olduğunu söylettin fake hesaptan. Canım simdi sen boşanmak mi istiyorsun bu cok önemli eğer öyle düşüncen varsa ilerle bu yoldan ama pisman olacaksan iki kavga et bendim de göster mesajları ağzına et mesajları falan silme ama yarın birgun lazim olur yalvarsin yakarsin affet bir müddet sonra ama boşanacam diyosan buluş görüntüde al git ac davayi
0 oy
tarafından
Sende bu mide oldukça daha çok yapar nasıl kaldirabiliyorsunuz anlamıyorum 
(150 puan) tarafından
Susmuyorum yanlış anladınız oncekilerde de kavga ettim ben zaten ama artık benimde canıma yetti artık bıktım herşeyden tek düşündüğüm bebeğim soylicem ama şuan yanımda değil gelsin de bı salı falan gelir sizden nasıl söyliyim onun için yardım istiyorum. Nasil davranmaliyim sizce de korksun üzülsün yardımcı olur musunuz
0 oy
(306 puan) tarafından
Ay bide.beni.cok seviyor demişsin ya hemconsim olarak kafanı duvara vurasim.geldi.bacim kusura bakmada... Böyle.sevginin içine s.carim ya. Bırak.sevmesin seni
(150 puan) tarafından
Haklısın canım kendimi kandırıyorum sörf çocuğum var diye
0 oy
tarafından
Seni seviyor 

Baska kizlarla konusuyor ama ciddi degil 

Alismis gunubirlik iliskilere kendine engel olamiyor 

Konusurken goruselim vs de diyor 

Ama seni seviyor 

Su yazilanlarin hicbir yerinde hicbir mantik ve butunluk yok. 
(150 puan) tarafından
Ben kendimi kandırıyor sadece gerçekten hayatımı görseniz tamamen onun istediği şekilde yaşıyorjm o ne derse yaptım hep fedakarlık yaptım ama artık yetti oncekilderde de susmadim zaten skavga ettim ama şimdi nasıl söyliyim ona ne yapıyım da korksun üzülsun istiyorum sizce nasıl davraniyim
tarafından
Karakteri huyu bu anladigim kadariyla sen naparsan yap bu adam degismez. Ahlaksizligi kendine aliskanlik edinmis.
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Oyle sevgi yerin dibine batsın.  Seni üzmek istemem de yani öyle sevicekse  sevmesin sen buna nasıl göz yumuyosun  neyi bekliyorsun kınamak istemiyorum yanlış anlama ama bu kadarı çok çok fazla . Sen bir kere göz yumRsan  o artık bunu alışkanlık  haline getirir . Çantada keklik hesabı.  Önemli olan sensin canım sev sevmene lafım yok o sevginin seni bu kadar perişan etmesine izin verme . Yarın bigun çocuğuna ne diyeceksin simdi seviyorumun ardına saklanabiliyosun  ama o zaman olunca kafanı duvardan duvara vurursun . Net şekilde konuş yanlış anlama benlik şeyler değil bu kadar şeyin üstüne konuşmak benim icin kesinlikle biterde  hani senin için diyorum.  Arada mesafe var diye sana ulaşılmaz geliyo bu arada sürekli yanında olsa tahammül edemezsin 
(150 puan) tarafından
Canım oncekilerde de tepkimi hep gösterdim sadece bu artık yetti artık bunaldım artık öyle bir şekilde yüzüne vurmak istiyorum ki korksun üzülsün sizce o uzaktayken mi söylemeliyim yoksa burdayken mi
(1,207 puan) tarafından
Yanına gelsin öyle söyle derim o zaman
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Acı ama gerçek eşin seni sevmiyor canım

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 140 göst.
0 oy
29 cevap 702 göst.
0 oy
12 cevap 447 göst.