0 oy
191 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar geçen eşimin arkadaşıyla esi geldi çocuk görmeye ilk defa o gün tanıştık. 150 tl getirdi. Yarında o davet etti evine. Çocuğu yok ben ev hediyesi ne alablrm sizce görüp sevip beğeneblceği bişe olsn istiyorm. Yardmcu olur musunuz

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Güzel şık bir kahve takımı olabilir. 

tarafından
Link atar mısın aslı
(13,202 puan) tarafından
Bakayım bebeğim
(13,202 puan) tarafından
https://www.englishhome.com/ilda-porselen-6-kisilik-kahve-fincan-takimi-90-ml-siyah/ çok model var rengarenk kuzum tıkla siteye de öyle bak ben lacivert aldım bir de çizgili siyah
tarafından
Tamam canm buldum çok sağol ☺️❤️❤️
(13,202 puan) tarafından
Rica ederim ☺️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Bana ekmek sepeti geldi hediye, çok kullanıyorum. Metal kare içinde çıkabilen kumaş var. Bana çok kullanışlı geldi, çok beğendim. Öyle bir şey olabilir 
0 oy
(603 puan) tarafından
Ya aklıma kuzenim geldi anlatmam gerek. Yengem ve kuzenim (8yaş) ve birkaç akraba demişlerdi falanca ev görmeye gidicez. Ablası demişti kahve takımı mı alsak  yengemde demişti aman o mal ne anlar kahve takımından alalım bir borcum. Neyse gitmişler misafirliğe. Hediyeyi verirken bizim ufaklık demez mi aslında size kahve takımı alacaktık ama annem o mal ne anlar deyince bunu aldık diye  :) herkes bu kesmiş ayakkabılarını geri giymişler çıkarmadan :)
tarafından
Hahahaahhaaj koptum ya :)  cocukdan al.haberi demiyorlar boşuna.  Çok dikkatli olmak lazım.
(603 puan) tarafından
Kesinlikle:) bu hikayeden sonra kızımın yanında konuşurken dikkat ederiz hep :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 172 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Summer33 (994 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 256 göst.
19 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 230 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 231 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Fadime34 (73 puan) tarafından soruldu

382,713 soru

11,457,369 cevap

35,039 kullanıcı

...