0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (482 puan) tarafından
KIZLAR 20 AYLIK KIZIM VAR 14 HAFTALIK HAMILEYIM COK ENDISELIYIM AILEM VAR ALLAHDAN  ESIMDE YARDIMCI OLUR HEP AMA ICIMDE KORKU VAR PESPESE GETIRWN VARMI ACABA YADA BNM GIBI HAMILE OLAN

7 Cevaplar

0 oy
(8,958 puan) tarafından
Benimde oğlum 18 aylık ve ben 22 haftalık hamileyim. Aynı korku endişe bende de var ne olacak nasıl olacak diye belki bı iki yıl zorlanicagim ama ilerisi için güzel olacaktır. Birbirine en yakın arkadaş olurlar inşallah sağlıkla gelsinler
(482 puan) tarafından
Herkes oyle diyor vala ikiz gbi buyurler diyor
(8,958 puan) tarafından
Ben ilk öğrendiğimde çok üzüldüm çok ağladım. Oğlum çok küçük  ona haksızlık edicem vs. Diyee  ama artık kabullendim şükrediyorum vardır Allah'ın bir bildiği nasip etti çok şükür
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından

Benim kızımda 30 aylık 14 haftalık hamileyim. 

Evet zorlu bir süreç ama ben bunu düşünüp şu an ki ruh halimi hiç bozmak istemiyorum ☺️ Rabbim nasip etti ise bana bakma gücü de verecektir eminim. 
Sende evham yapma üstelik ailende yanında ben ise gurbetteym ailem 12 saat uzaklıkta ☺️☺️ kendi kendimeym yani 
Anın tadını çıkar. ☺️
(482 puan) tarafından
Ayenen vala cnm cok dogru diyorsun
(4,875 puan) tarafından
☺️☺️☺️
0 oy
(118,989 puan) tarafından
20 aylik baby boyum var 18 haftalik hamileyim
(482 puan) tarafından
Bnmle hemen hemen aynisin nsl hissediyorsun
0 oy
(594 puan) tarafından
Kızım 8 aylık ve 22 haftalık hamileyim :)) ailemde yok yanımda ben Almanyada ailem Türkiyede nasıl olcak inan hiç bilmiyorum ama Bi süre sonra düzene oturur diye düşünüyorum :)) 
(482 puan) tarafından
Bnde oyle duusnuyorm bwbek dogunca kizim  2.5 yasinda olur ailem yanmda yakin gene endiswe ediyorm ya
0 oy
(14,821 puan) tarafından
Bu hayatta her şey bakış açısına bağlı. Bu durumu iyiye çevirmek de kötüye çevirmek de elinde. Ne güzel işte birlikte buyuyecekler. Ben de istiyorum ama bazı sorunlardan dolayı düşünemiyorum daha. Mecbur bekleyecem. 
(482 puan) tarafından
Ya bn cok kafaya takan birisiyim evwt guzwl ne bilim bazen insan endise ediyor
0 oy
tarafından
Ailen varsa yanında cok zorlanmazsin. Büyüğü kiskanclik edince insan cok üzülüyor. 27 aylik oglum 17 gunluk bebegim var.benimde yanimda ailem var onlar olmasa ne yapardım bilmiyorum
(482 puan) tarafından
Ailerlerimzden allah razi olsun vala aynen ailem olmazsa belki dogurmaZdm hersyime kosarlar byaparlar saolsunlar
tarafından
Tabiki. Allah onlari eksik etmesin insallah
0 oy
(284 puan) tarafından
Ben ben kızım 13 aylıkken hamile kaldım banada surprz oldu şimdi yeni doğum yaptım 46 gunlugz biraz zor ama rabbim yardımcısı oluyo 
(482 puan) tarafından
Ayennen ztn 40 cikinca insan rahatliyor baya

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 136 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
15 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 162 göst.

377,227 soru